Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
mluckner
Posty: 340
Rejestracja: 13 lip 2015, 10:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 96 times
Been thanked: 97 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: mluckner »

Bez przesady, aplikacja ma opcję eksportu danych, więc nie stracisz żadnych statystyk.
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4506
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1663 times
Been thanked: 2085 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: PytonZCatanu »

Aplikacja notuje wszystko na BGG, czyli zawsze można stamtąd pobrać dane do innej aplikacji.

Excela polecam to kontrolowania kolekcji. Ja mam takiego gdzie zapisuje co, kiedy i za ile sprzedałem lub kupiłem. Pozwala zachować kontrolę.
Awatar użytkownika
scraber
Posty: 310
Rejestracja: 06 mar 2022, 18:27
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 225 times
Been thanked: 93 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: scraber »

PytonZCatanu pisze: 05 sty 2023, 07:32
Coen pisze: 04 sty 2023, 21:57
scraber pisze: 04 sty 2023, 21:54 Cały poprzedni rok korzystałem z BGG Catalog, ale po takich zachwytach, zarówno tutaj jak i na reddicie - dam szansę BG Stats.

- Na plus z tego co zauważyłem, to sporo wykresów + możliwość losowania pierwszego gracza i oznaczenia kto zaczynał, kto gra pierwszy raz.
- Na minus - sporo funkcji za paywallem, a apka sama w sobie tania nie jest, w przeciwieństwie do darmowego BGG Catalog
Nie jest tania, ale jest warta swojej ceny. Korzystam od kilku lat, mam wykupione te wszystkie minidodatki i jestem bardzo zadowolony.
Od lat mam płatna wersję więc nawet nie wiem - "nie jest tania" oznacza, że ile teraz kosztuje dostęp do dodatkowych modułów? 15 zł? Cena 1 piwa na mieście? 🙂
Sama apka - 26
Do tego 3 moduły 13+9+13 = 35

W sumie mamy z 61zł. Także całkiem sporo względem konkurenta za 0 :D
Awatar użytkownika
Apos
Posty: 969
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 349 times
Been thanked: 749 times
Kontakt:

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: Apos »

Grzdyll pisze: 03 sty 2023, 20:10
Apos pisze: 02 sty 2023, 22:57 BG Stats, który zastąpił ScorePal kilka lat temu.
Delikatnie zauważę, że u mnie ScorePal działa wciąż jak zawsze, może po prostu nikt mu nie powiedział, że "został zastąpiony kilka lat temu" :wink:

Gdyby jednak mój ScorePal się o tym jakoś dowiedział to czy ktoś wie, czy da się (sensownie i możliwie łatwo) zmigrować bazę danych ze ScorPala do BG Stats? Niby jest opcja eksportu ale chyba we własnym formacie i nie mogę nigdzie znaleźć czy w BG Stats da się to zaimportować?
Miałem na myśli, że od czasu gdy ScorePal przestał być rozwijany i poznałem funkcje BG Stats, to ten drugi zastąpił - u mnie - tego pierwszego :).

Lubię wszelkiego typu statystyki dotyczące rozgrywek. Jak łatwo się notuje wyniki. Informacje o grach zaciągane z BGG oraz automatyczne rejestrowanie partyjek na BGG. Dodanie nowej gry to tylko wyszukanie jej po tytule, nazwa wydania, obrazek i inne rzeczy są zaciągane ze strony. Jedną z moich ulubionych funkcji BG Stats to różnego rodzaju wyzwania oraz obliczanie H-Indexu. Pisanie comiesięcznych podsumowań jest bajecznie proste wtedy.

Zerknąłem na BGG Catalog - też ciekawa opcja i główna moim zdaniem zaleta to wygląd. BG Stats jest bardziej "nerdowy" :).
litk pisze: 04 sty 2023, 22:11 Ja prowadzę wszelkie statystyki w arkuszu kalkulacyjnym. Pełna elastyczność w ustalaniu to co chcę śledzić dla każdej gry z osobna filtrowanie, formuły itp. no wszystko to co arkusz oferuje, nie widzę najmniejszego sensu używania jakiś zewnętrznych aplikacji, czy serwisów i jeszcze za to płacić.
Apki mają tę przewagę, że są na telefonie, a ten mam zawsze przy sobie. Wpisywanie informacji jest łatwiejsze, niż w arkuszu w excelu oraz szybsze. Aby obliczyć czas rozgrywki, klikam start, a później stop - dodaje to automatycznie do rozgrywki. W arkuszu, musiałbym wykonać kilka dodatkowych kroków i wszystko robić ręcznie, wraz z używaniem stopera - to nie dla mnie, bo w tym czasie wolę grać kolejną rozgrywkę, a współgracze nie będą czekać i patrzeć jak coś wklikuję w arkusz :D.
Dodawanie gier, rozszerzeń i innych rzeczy jest praktycznie automatyczne. W grupie planszowej mamy 50+ osób i dla każdego jest prowadzona statystyka - jest to robione automatycznie w apce i każdy ma swój profil. Przy zmianie telefonu, dane ściągane z BGG albo z backup'u i można grać dalej.
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4506
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1663 times
Been thanked: 2085 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: PytonZCatanu »

scraber pisze: 05 sty 2023, 08:11
PytonZCatanu pisze: 05 sty 2023, 07:32
Coen pisze: 04 sty 2023, 21:57
Nie jest tania, ale jest warta swojej ceny. Korzystam od kilku lat, mam wykupione te wszystkie minidodatki i jestem bardzo zadowolony.
Od lat mam płatna wersję więc nawet nie wiem - "nie jest tania" oznacza, że ile teraz kosztuje dostęp do dodatkowych modułów? 15 zł? Cena 1 piwa na mieście? 🙂
Sama apka - 26
Do tego 3 moduły 13+9+13 = 35

W sumie mamy z 61zł. Także całkiem sporo względem konkurenta za 0 :D
Drogo.

Kiedyś zapłaciłem chyba tylko kilkanaście złotych 🙂
Awatar użytkownika
miker
Posty: 696
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:55
Has thanked: 535 times
Been thanked: 423 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: miker »

litk pisze: 04 sty 2023, 22:11 Ja prowadzę wszelkie statystyki w arkuszu kalkulacyjnym. Pełna elastyczność w ustalaniu to co chcę śledzić dla każdej gry z osobna filtrowanie, formuły itp. no wszystko to co arkusz oferuje, nie widzę najmniejszego sensu używania jakiś zewnętrznych aplikacji, czy serwisów i jeszcze za to płacić.
Szanuję. Usability level: -10 :lol:

Kilka faktów. Apka śledzi czas gry (skoro lubisz dużo statystyk). Rozumiem, że do tego celu masz stoper w zegarku/telefonie. Nie mówię o warstwie prezentacyjnej, bo podobnie możesz mieć w Excelu - choć zależnie od wersji tegoż.
Najbardziej podziwiam czas stracony na Excela, bo życie mamy tylko jedno. No ale co kto lubi :lol:
Nie ma w moim poście złośliwości. Raczej drobna uszczypliwość. Nie mam żadnej prowizji z apki i zdaję sobie sprawę, że nie jest tania.
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 470
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 839 times
Been thanked: 200 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: JollyRoger90 »

Apos pisze: 05 sty 2023, 08:17
Miałem na myśli, że od czasu gdy ScorePal przestał być rozwijany i poznałem funkcje BG Stats, to ten drugi zastąpił - u mnie - tego pierwszego :).
Jak to ScorePal nie jest juz rozwijany ?!
Po tym jak w końcu się przekonałem do jakiejś apki, zainwestowałem i przyzwyczailem, to moze zniknac? :/
To samo miałem z NemeStats.... Brak jakiegokolwiek kontaktu i możliwości odzyskania hasła

Wulgaryzmy wykropkowane to nadal wulgaryzmy. Proszę o kulturę dyskusji - seki
Awatar użytkownika
Dellas
Posty: 626
Rejestracja: 28 kwie 2014, 13:50
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 63 times
Been thanked: 14 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: Dellas »

Oprócz tej całej miodności jaką już opisano (sync z BGG/BGA/Yucata , dodawanie expansionów, konfiguracje wariantów gry, podsumowania, backupy, kolekcja miejsc, graczy, wyzwania, itd..), BG Stats ma jedną rozstrzygającą funkcjonalność - dzielenie się rozgrywkami. Wystarczy że jedna osoba wypełni logi i potem wysyła export loga do pozostałych.
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 964
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 666 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: Bart Henry »

Dzięki za motywację do eksportu danych ze ScorePala. Faktycznie działa to spoko, pomimo tego, że eksport z tej apki jest mocno upośledzony względem możliwości, jakie daje BG Stats. Na szczęście BG Stats potrafi zaktualizować i np. zanonimizować wysłane ze ScorePala rozgrywki. Świetna jest też opcja łączenia graczy, ale to chyba też ma ScorePal.

Byłem fanem ScorePala i nadal uważam, że ma kilka fajnych funkcji. Jednak w ogólnym rozrachunku jest mocno w tyle za BG Stats. Po prostu widać te lata braku rozwoju. Nie żałuję wydania ok. 50 zł za apkę i dodatkowe opcje. To koszt jednej małej gry.

Zalety ScorePala:
  • Łatwe wejście - jest darmowa. Zasada "pierwsza działka gratis" działa. ;)
  • Według mnie bardziej czytelny i intuicyjny interfejs, i mówię to po roku użytkowania BG Stats, w którym nadal czasem potrafię się zgubić.
  • Formatki punktowania - złoto, którego nadal mi brakuje.
  • Bardziej wygodne śledzenie czasu - mamy belkę systemową, z której możemy zatrzymać/wznowić śledzenie czasu, i na której możemy łatwo w ogóle podejrzeć aktualny czas rozgrywki.
ScorePal miał mieć drugą wersję, ale chyba rozwój został całkowicie porzucony. BG Stats najbardziej nie pasuje mi interfejsowo, ale od samego początku miał funkcje, których brakowało mi w ScorePalu. Najbardziej przypadło mi do gustu dedykowane miejsce do oznaczania dodatków oraz wariantu i używanej planszy w danej rozgrywce. W ScorePalu umieszczałem to w komentarzu do rozgrywki, co nie może podlegać żadnej analizie. BG Stats, po wykupieniu dodatkowej opcji, pozwala wyciągać świetne statystyki, np. co do % zwycięstw grając w danej roli na danej mapie.

Wydałem wczoraj 15 zł na PRO w ScorePalu, którego nie używam od roku, a teraz cieszę się, że mam prawie 1200 rozgrywek w aplikacji i jednocześnie żałuję, że przez ponad cztery lata nie notowałem rozgrywek w ogóle, więc sporo jeszcze brakuje. ;)
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3358
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1114 times
Been thanked: 1280 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: seki »

Jeszcze apropo ceny. Czy ktoś kto ostatnio kupował może uzupełnić poniższe aktualne koszty za BG Stats? Jestem zaskoczony tym podawanym wyżej ponad 60 zł.

Pamiętam, że jakieś 1,5 roku temu apke kupowałem może za coś około 20 zł i dokupiłem do tego tylko Deep statistics za coś koło 9 zł.

To co sam widzę bo nie wykupiłem:
Wyzwania za 9,19 zł (dla mnie zbędne)
Tagging do bardzo szczegółowego otagowania gier za 12,99 (stosunkowo nowy dodatek i dla mnie to już za dużo tagów i również zbędne)
Mamy jeszcze Cloud sync do backupu w chmurze za 4,19 (zbędne jeśli ktoś ma synchronizację z bgg a łatwość exportu backupu i zapisania w pliku jest tak prosta i szybka, że wykonane raz na jakiś czas też da bezpieczenstwo gdyby dane w bgg zostały jakimś cudem utracone).

Reasumując dążę do tego, że za bardzo szczegółowe statystyki i pozostałą świetna funkcjonalność BG Stats płaciłem około 30 zł a cała resztę można sobie darować.
khuba
Posty: 980
Rejestracja: 15 cze 2017, 11:36
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 308 times
Been thanked: 277 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: khuba »

Sama apka: 24.99
Deep Statistics: 12.99
Challenges: 9.19
Tagging: 12.99
Cloud Sync 4.19/rok
Wszystko w PLN.
Sprzedam:
Cerebria, Miasteczka, Weather Machine - metalowe zębatki
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4506
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1663 times
Been thanked: 2085 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: PytonZCatanu »

khuba pisze: 05 sty 2023, 12:54 Sama apka: 24.99
Deep Statistics: 12.99
Challenges: 9.19
Tagging: 12.99
Cloud Sync 4.19/rok
Wszystko w PLN.
Jeśli pamięć mnie nie myli, kiedyś było:

Sama apka darmowa
Deep Stat ~10
Challenge ~5

(Pozostałych nie mam i nie wydaja mi się interesujące)
Awatar użytkownika
ozon
Posty: 258
Rejestracja: 13 gru 2016, 21:15
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 48 times
Been thanked: 22 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: ozon »

Rozumiem, że "Formatki punktowania" są wyłącznie w Scorepal'u?
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1148
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 200 times
Been thanked: 98 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: zioombel »

ozon pisze: 05 sty 2023, 15:15 Rozumiem, że "Formatki punktowania" są wyłącznie w Scorepal'u?
To jest to czego mi brakuje po przesiadce na bggstats. Ta funkcja w scorepal jest mega spoko. Szczególnie przy grach gdzie punkty zdobywa się za różne osobne rzeczy.
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3358
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1114 times
Been thanked: 1280 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: seki »

Jak to wygląda? Ma ktoś jakiegoś screena? To coś jak notesik w grze, gdzie można zaznaczyć za co ile zdobyliśmy punktów?
Awatar użytkownika
scraber
Posty: 310
Rejestracja: 06 mar 2022, 18:27
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 225 times
Been thanked: 93 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: scraber »

JollyRoger90 pisze: 05 sty 2023, 10:54
Apos pisze: 05 sty 2023, 08:17
Miałem na myśli, że od czasu gdy ScorePal przestał być rozwijany i poznałem funkcje BG Stats, to ten drugi zastąpił - u mnie - tego pierwszego :).
Jak to ScorePal nie jest juz rozwijany ?!
Po tym jak w końcu się przekonałem do jakiejś apki, zainwestowałem i przyzwyczailem, to moze zniknac? :/
To samo miałem z NemeStats.... Brak jakiegokolwiek kontaktu i możliwości odzyskania hasła

Wulgaryzmy wykropkowane to nadal wulgaryzmy. Proszę o kulturę dyskusji - seki
ScorePal - ostatnia aktualizacja luty 2022, nie jest jakoś super świeży, ale też nie ma tragedii, bo ktoś wcześniej wspominał o 2018
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1148
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 200 times
Been thanked: 98 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: zioombel »

seki pisze: 05 sty 2023, 15:28 Jak to wygląda? Ma ktoś jakiegoś screena? To coś jak notesik w grze, gdzie można zaznaczyć za co ile zdobyliśmy punktów?
Można stworzyć swój lub pobrać już gotowy zrobiony przez kogoś schemat punktowania.
Np. Odzielnie zliczasz punkty za surowce, odzielnie robotników a oddzielnie karty za wykonane misje. Dzięki czemu fajnie możesz przeanalizować rozgrywkę i porównać z innymi partiami.
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 964
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 666 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: Bart Henry »

seki pisze: 05 sty 2023, 15:28 Jak to wygląda? Ma ktoś jakiegoś screena? To coś jak notesik w grze, gdzie można zaznaczyć za co ile zdobyliśmy punktów?
Wrzucam przykład w spoiler. Większość gier ma już wrzucone "formatki" przez społeczność, możesz wybrać taką, która Ci odpowiada najbardziej (oczywiście możesz zostać przy samym "Points").
Spoiler:
scraber pisze: 05 sty 2023, 15:29 ScorePal - ostatnia aktualizacja luty 2022, nie jest jakoś super świeży, ale też nie ma tragedii, bo ktoś wcześniej wspominał o 2018
To był tylko bugfix funkcji, która jest płatna, więc bardzo podstawowe utrzymanie aplikacji. Nowych ficzerów nie ma właśnie jakoś od 2018 roku około. Ostatnia aktualizacja na Facebooku i Twitterze jest z września 2018 roku. Na boardzie na Trello w "Recently finished" widnieją zmiany z aktualizacjami z 2018 roku właśnie. Cały czas wersja 3.0 jest "In development". Ostatni komentarz autora, jaki znalazłem, jest ze stycznia 2020 roku, w którym tłumaczy, że projekt ma roczną pauzę, a sam pracuje nad wersją na iOS i nakłania kumpla do przepisania wersji na Androida. Po trzech latach bez zmian.
Spoiler:
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3358
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1114 times
Been thanked: 1280 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: seki »

Bart Henry pisze: 05 sty 2023, 15:45
seki pisze: 05 sty 2023, 15:28 Jak to wygląda? Ma ktoś jakiegoś screena? To coś jak notesik w grze, gdzie można zaznaczyć za co ile zdobyliśmy punktów?
Wrzucam przykład w spoiler. Większość gier ma już wrzucone "formatki" przez społeczność, możesz wybrać taką, która Ci odpowiada najbardziej (oczywiście możesz zostać przy samym "Points").
Spoiler:
Rzeczywiście fajna sprawa. Liczę, że może z czasem dojdzie coś takiego również na BGStats. Bywa, że nawet 2 razy w tygodniu dochodzą jakieś drobne zmiany także rozwój aplikacji jak bardzo dynamiczny.
mluckner
Posty: 340
Rejestracja: 13 lip 2015, 10:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 96 times
Been thanked: 97 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: mluckner »

Na szczęście w BG stats, w polu wpisywania punktów, działa operator dodawana. Można więc zliczać punkty wpisując każdą z kategorii po kolei.
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 470
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 839 times
Been thanked: 200 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: JollyRoger90 »

mluckner pisze: 05 sty 2023, 16:06 Na szczęście w BG stats, w polu wpisywania punktów, działa operator dodawana. Można więc zliczać punkty wpisując każdą z kategorii po kolei.
w ScorePal tez jest taka funkcja :)
Awatar użytkownika
Apos
Posty: 969
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 349 times
Been thanked: 749 times
Kontakt:

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: Apos »

JollyRoger90 pisze: 05 sty 2023, 10:54
Apos pisze: 05 sty 2023, 08:17
Miałem na myśli, że od czasu gdy ScorePal przestał być rozwijany i poznałem funkcje BG Stats, to ten drugi zastąpił - u mnie - tego pierwszego :).
Jak to ScorePal nie jest juz rozwijany ?!
Po tym jak w końcu się przekonałem do jakiejś apki, zainwestowałem i przyzwyczailem, to moze zniknac? :/
To samo miałem z NemeStats.... Brak jakiegokolwiek kontaktu i możliwości odzyskania hasła

Wulgaryzmy wykropkowane to nadal wulgaryzmy. Proszę o kulturę dyskusji - seki
ScorePal dostaje tylko krytyczne łatki i "podtrzymywanie przy życiu". Apka swoją drogą jest kompletna, ale miała dostać aktualizację 3.0. Ten temat jednak umarł i od paru lat został bez echa.

BGStats regularnie dostaje aktualizacje oraz nowości i tu po cichu liczę na tabelkę do punktowania. Przydatne to było w ScorePalu.
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1148
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 200 times
Been thanked: 98 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: zioombel »

mluckner pisze: 05 sty 2023, 16:06 Na szczęście w BG stats, w polu wpisywania punktów, działa operator dodawana. Można więc zliczać punkty wpisując każdą z kategorii po kolei.
Ale już nie zrobisz sobie analizy po x rozgrywkach co dawało Ci ile punktów, w co warto inwestować w partii a co jest mało opłacalne. Zwyczajnie tego nie będziesz pamiętał. A zerkając w statystyki w takiej formie jak ma Scorepal wszystko jest czytelne i łatwo dostępne.
Awatar użytkownika
ozon
Posty: 258
Rejestracja: 13 gru 2016, 21:15
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 48 times
Been thanked: 22 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: ozon »

Od kilku lat używam nieoficjalnej apki BGG. Czy BG Stats da mi coś ekstra w kwestii zapisywania samej rozgrywki względem tej nieoficjalnej apki BGG? Więcej opcji/wygodniejsza?
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3358
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1114 times
Been thanked: 1280 times

Re: Szybki patent na notowanie rozegranych gier w miesiącu

Post autor: seki »

ozon pisze: 06 sty 2023, 21:42 Od kilku lat używam nieoficjalnej apki BGG. Czy BG Stats da mi coś ekstra w kwestii zapisywania samej rozgrywki względem tej nieoficjalnej apki BGG? Więcej opcji/wygodniejsza?
Tak. Szeroko o tym dyskutujemy właśnie w tym wątku. Nie ma sensu tego powtarzać, przeczytaj ostatnie wpisy. Ja używałem kiedyś tej apki BGG i nie ma ona żadnych opcji statystycznych a pozwala tylko dodawać gry, przeglądać ilość partii i notować partie. Te aplikacje dzieli przepaść między zakresem funkcjonalności.
ODPOWIEDZ