(Mława, Olsztyn, Ciechanów, Nidzica, Przasnysz, Żuromin i okolice) - szukam ekipy do trudniejszych tytułów

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
inny_89
Posty: 158
Rejestracja: 03 cze 2022, 21:35
Has thanked: 212 times
Been thanked: 89 times

(Mława, Olsztyn, Ciechanów, Nidzica, Przasnysz, Żuromin i okolice) - szukam ekipy do trudniejszych tytułów

Post autor: inny_89 »

Witam,
Tak jak w temacie. Stacjonuje w Mławie. Szukam ekipy do której mógłbym dołączyć w celu ogrywania trochę trudniejszych tytułów. Myślę, że jestem w stanie dojeżdżać na granie około ~40m.

Gry, które mam w swoim arsenale to:
1. Feudum
2. Skymines
3. Boonlake
4. Wysokie napięcie
5. Brass Bimingham
6. Friedrich
- to są jedynie te, które niestety okazują się zbyt wymagające na ekipe, którą mam na miejscu i szlag mnie strzela, że się kurzą na regale. Dlatego z chęcią przyjadę, wytłumaczę zasady i postaram się, żeby było miło w zamian za towarzystwo do gry :D

Nie zalezy mi na regularnych spotkaniach. Nawet jeżeli uda się zagrać np. w Feudum raz na kwartał to będę bardziej niż szczęśliwy.

W okresie zimowym niestety nie mam miejscówki na spotkania ale jak tylko minie zima mogę odwdzięczyć się gościną. :)
Ostatnio zmieniony 04 paź 2023, 19:23 przez inny_89, łącznie zmieniany 1 raz.
____________________________________
Z wyrazami największego szacunku,
Miłosz
Pouzy
Posty: 68
Rejestracja: 19 sty 2020, 19:14
Has thanked: 8 times
Been thanked: 14 times

Re: (Mława, Ciechanów, Nidzica, Przasnysz, Żuromin i okolice) - szukam ekipy do trudniejszych tytułów

Post autor: Pouzy »

Cześć
W Ciechanowie spotykamy się w piątki od 17 do 21 (taki mamy jak na razie dostęp do sali). Jesteśmy otwarci na różne gry, również do cięższych tytułów znajdą się chętni (ja na pewno). Jeżeli chciałbyś przyjechać w któryś dzień na rekonesans to daj znać kiedy i z czym jedziesz, to umówimy się konkretnie. Zapraszamy!
inny_89
Posty: 158
Rejestracja: 03 cze 2022, 21:35
Has thanked: 212 times
Been thanked: 89 times

Re: (Mława, Ciechanów, Nidzica, Przasnysz, Żuromin i okolice) - szukam ekipy do trudniejszych tytułów

Post autor: inny_89 »

Pouzy super!!!
W ten piątek też gracie? W ile osób się zazwyczaj spotykacie?

Jeżeli w ten piątek będziecie grać to ja z chęcią wpadnę. Najchętniej to zagrał bym w Feudum ale w pełni dostosuje się do Was - jeżeli wolałbyś coś innego z tego co wymieniłem to daj znać, np. Skymines albo najlżejsze z tego co wymieniłem: Wysokie napięcie.

Dostosuje się w pełni do Waszego wyboru.

Ta salka, o której wspomniałeś: gdzie dokładnie się spotykacie?
____________________________________
Z wyrazami największego szacunku,
Miłosz
Pouzy
Posty: 68
Rejestracja: 19 sty 2020, 19:14
Has thanked: 8 times
Been thanked: 14 times

Re: (Mława, Ciechanów, Nidzica, Przasnysz, Żuromin i okolice) - szukam ekipy do trudniejszych tytułów

Post autor: Pouzy »

W ten piątek wyjątkowo spotykamy się w czwartek, bo jak powszechnie wiadomo w piątek jest Święto 6 Króli :D . Zazwyczaj jest nas 6-8 osób- tak na dwa stoły. Spotykamy się w COEK w Ciechanowie, jest on tuż obok krytej pływalni i hali sportowej, więc jadąc od strony Konopek miałbyś dość prosty dojazd. Na początek może nie od razu Feudum, na to możemy umówić się na spotkaniu, żeby chętni choć częściowo ogarnęli zasady. Myślę, że Skymines może być w sam raz, podobnie jak Brass czy Boonlake. Nic z tego nie było u nas ogrywane. Jak się zdecydujesz przyjechać i czwartek pasuje to zapraszam.
inny_89
Posty: 158
Rejestracja: 03 cze 2022, 21:35
Has thanked: 212 times
Been thanked: 89 times

Re: (Mława, Ciechanów, Nidzica, Przasnysz, Żuromin i okolice) - szukam ekipy do trudniejszych tytułów

Post autor: inny_89 »

Pouzy
No i fantastycznie. To może zacznijmy od Brass Bimingham. Na 4 osoby to ma dosyć stały czas gry i można sięz amknąć w około 2-2.5h. A przynajmniej tak wychodzi z mojego doświadczenia.
No to wtedy by została jeszcze chwila, żeby ludziom chociaż pokazać jak wygląda Feudum i może "zanęcić" na przyszłe potenjalne rozgrywki. :D

Także postanowione. Wpadam do Was z Brassem.

Do zobaczenia w czwartek!
____________________________________
Z wyrazami największego szacunku,
Miłosz
Pouzy
Posty: 68
Rejestracja: 19 sty 2020, 19:14
Has thanked: 8 times
Been thanked: 14 times

Re: (Mława, Ciechanów, Nidzica, Przasnysz, Żuromin i okolice) - szukam ekipy do trudniejszych tytułów

Post autor: Pouzy »

Ok. Napisałem Ci na priv kontakt do mnie.
inny_89
Posty: 158
Rejestracja: 03 cze 2022, 21:35
Has thanked: 212 times
Been thanked: 89 times

Re: (Mława, Ciechanów, Nidzica, Przasnysz, Żuromin i okolice) - szukam ekipy do trudniejszych tytułów

Post autor: inny_89 »

DLa wszystkich tych, którzy tak jak ja szukają dobrej grupy we wspomnianych okolicach.
Jest grupa w Ciechanowie, któa całkiem prężnie działa. Byłem u nich. Ludzie kulturalni i mega oganięci jeżeli chodzi o planszówki. :D

Reklamując ich: przyjechałem do nich z Feudum, grali pierwszy raz w życiu i obyło się bez tłumaczenia zasad. Po prostu się do rozgrywki przygotowali i zrobili to perfekcyjnie. :) 10/10 POLECAM LUDZI!

Tutaj link do ich grupy publicznej na FB, którą założyli niedawno: https://www.facebook.com/groups/731212145039689/
____________________________________
Z wyrazami największego szacunku,
Miłosz
inny_89
Posty: 158
Rejestracja: 03 cze 2022, 21:35
Has thanked: 212 times
Been thanked: 89 times

Re: (Mława, Ciechanów, Nidzica, Przasnysz, Żuromin i okolice) - szukam ekipy do trudniejszych tytułów

Post autor: inny_89 »

Podbijam ten temat.

Oprócz gier wspomnianych w pierwszym wpisie dołożył bym jeszcze 1830, Labirynt Wojnę z Terroryzmem lub Netrunner w wydaniu od NISEI.

Jeżeli gdzieś tam ludzie jesteście to dajcie znać! :D
____________________________________
Z wyrazami największego szacunku,
Miłosz
ODPOWIEDZ