(Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
flissak
Posty: 265
Rejestracja: 29 maja 2021, 23:12
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 78 times
Been thanked: 46 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: flissak »

seki pisze: 03 kwie 2023, 13:52
Wydaje mi się, że co do deluxa sprawa była postawiona jasno tzn. że nie będzie go wydanego przez LDG i trzeba było kupić upgrade pack na kampanii.

Zrozumiałem z facebooka, że oni dyskutują temat, a wpis poniżej tej zapowiedzi dotyczył chyba tego, że Polska wersja nie jest dostępna w kampanii i trzeba będzie czekać na retail. Mam nadzieję, że chociaż dodatek wydadzą.
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4471
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1646 times
Been thanked: 2040 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: PytonZCatanu »

Zwierzęcy Front: Spiski, piski i przyciski
Point City

Kaczuchy, znane są wam jakieś przybliżone daty premier tych dwóch małych, ale świetnych gierek?
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8720
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2627 times
Been thanked: 2319 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Curiosity »

Kaczki, kiedy chcecie zacząć rozsyłać "Ziemię"?
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
khuba
Posty: 969
Rejestracja: 15 cze 2017, 11:36
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 307 times
Been thanked: 276 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: khuba »

Curiosity pisze: 05 kwie 2023, 16:07 Kaczki, kiedy chcecie zacząć rozsyłać "Ziemię"?
Info z ich fb:
Znamy już datę międzynarodowej premiery gry Ziemia - będzie nią 22 kwietnia, czyli Dzień Ziemi!

link: FB
Sprzedam:
Cerebria, Miasteczka, Weather Machine - metalowe zębatki
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1888
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 144 times
Been thanked: 170 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: tomuch »

W jaki sposób zastosować kod rabatowy z zapisania się do newslettera podczas składania zamówienia? Wklejam w odpowiednie miejsce, ale nie ma żadnego przycisku zatwierdzenia, a po przejściu do kolejnego kroku cena się nie zmienia, za to zamówienie zostaje złożone...
Edit: jakoś w końcu wskoczyło...
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
Kajmak
Posty: 48
Rejestracja: 10 mar 2015, 23:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Kajmak »

Przepraszam jeśli to niewłaściwy wątek, ale chciałem pochwalić wydawnictwo Lucky Duck Games, za dosłanie mi, bez jakichkolwiek kosztów, nowych żetonów do gry Poszukiwanie Planety X. Poprzedenie żetony spotkał bolesny los zalania herbatą i już się marwiłem, że gra będzie do wyrzucenia. Na szczęście dzięki wydawnictwu udało się uniknąc tego scenariusza, dzięki! :)
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Troszeczkę ZIEMI troszeczkę...
Kiedy sklepy zaczną wysyłać Ziemię, zagram w ten weekend?
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
agt
Posty: 1177
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:48
Has thanked: 625 times
Been thanked: 320 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: agt »

Podobno premiera jest 22.04 w Dzień Ziemii
autopaga
Posty: 1402
Rejestracja: 29 wrz 2018, 20:27
Lokalizacja: Szczecin/Tanowo
Has thanked: 91 times
Been thanked: 311 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: autopaga »

Oby sklepy wysyłały w czwartek.
Awatar użytkownika
rand
Posty: 479
Rejestracja: 03 lis 2008, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk Zaspa
Has thanked: 112 times
Been thanked: 82 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: rand »

No niefortunna data premiery, bo w soboty kurierzy raczej nie jeżdżą. Fajnie by było mieć grę na weekend ale jeśli sklepy nie dostały innej informacji od kaczek to powinny zacząć gry rozsyłać w piątek. :?
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Lucky Duck Games »

PytonZCatanu pisze: 05 kwie 2023, 14:19 Zwierzęcy Front: Spiski, piski i przyciski
Point City

Kaczuchy, znane są wam jakieś przybliżone daty premier tych dwóch małych, ale świetnych gierek?
Zwierzęcy Front - lipiec/sierpień , Point City - nieokreślone Q4.
Curiosity pisze: 05 kwie 2023, 16:07 Kaczki, kiedy chcecie zacząć rozsyłać "Ziemię"?
Sklepy powinny dostać gry w piątek-sobotę (obowiązuje nas międzynarodowa data premiery na Dzień Ziemi) - tak więc pewnie niektórzy dostaną w zależności od sklepu jeszcze na weekend, a niektórzy zaraz po nim :)
Kajmak pisze: 15 kwie 2023, 11:56 Przepraszam jeśli to niewłaściwy wątek, ale chciałem pochwalić wydawnictwo Lucky Duck Games, za dosłanie mi, bez jakichkolwiek kosztów, nowych żetonów do gry Poszukiwanie Planety X. Poprzedenie żetony spotkał bolesny los zalania herbatą i już się marwiłem, że gra będzie do wyrzucenia. Na szczęście dzięki wydawnictwu udało się uniknąc tego scenariusza, dzięki! :)
Polecamy się - szkoda, żeby poszukiwania nowych planet zaprzepaścił kubek rozlanej herbaty :mrgreen:
Awatar użytkownika
Degohl
Posty: 30
Rejestracja: 12 lip 2021, 08:16
Has thanked: 9 times
Been thanked: 10 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Degohl »

Hej Kaczki, planujecie wydać dodatek do Iki?
https://boardgamegeek.com/boardgameexpa ... ki-akebono
Awatar użytkownika
skibo
Posty: 93
Rejestracja: 18 paź 2021, 12:37
Has thanked: 54 times
Been thanked: 19 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: skibo »

Degohl pisze: 18 kwie 2023, 15:13 Hej Kaczki, planujecie wydać dodatek do Iki?
https://boardgamegeek.com/boardgameexpa ... ki-akebono
Było na live PN , kręcą noskiem niestety… ale jestem optymistą :) dodatek wygladą zajefakenbiscie :)
Awatar użytkownika
Degohl
Posty: 30
Rejestracja: 12 lip 2021, 08:16
Has thanked: 9 times
Been thanked: 10 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Degohl »

Wychodzi że live'a przegapiłem ale szkoda, wolałbym jednak od kaczek kupić. Widać średnio Iki schodzi patrząc po częstych promocjach i nie chcą ryzykować. Za to sam dodatek zapowiada się kozacko :D
Awatar użytkownika
kuleczka91
Posty: 381
Rejestracja: 10 lut 2020, 18:27
Has thanked: 561 times
Been thanked: 368 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: kuleczka91 »

Może temu, że Iki to najlepiej chodzi na full składzie. Grałam raz na 4 i raz na 2 graczy i niestety druga rozgrywka była taka sobie, za dużo pustych pól na planszy, automa nie ratowała sytuacji ;). Osobiście na 4 jak najbardziej gra mi się podobała i byłam chętna na zakup, ale mój zapał opadł po rozgrywce 2 osobowej, a tak najczęściej gram ;p Iki ogólnie jest niezależne językowo poza instrukcją to pewnie jakieś nasze sklepy lub amazon ten dodatek będą miały jeśli Kaczki nie wydają :p
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1594
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 631 times
Been thanked: 547 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: eveni »

Zagrałam wczoraj pierwszą partię w Encyklopedię, gra bardzo fajna, zaskoczenie na duży plus, nie spodziewałam się że tak mi się spodoba.

Moje pytanie - czy jest jakakolwiek szansa na dodatkowe karty, które były na KS? Wiem, że oryginalne wydawnictwo upadło, ale może jesteście w stanie coś wyczarować? 🤲 :wink:
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Lucky Duck Games »

eveni pisze: 03 maja 2023, 20:15 Zagrałam wczoraj pierwszą partię w Encyklopedię, gra bardzo fajna, zaskoczenie na duży plus, nie spodziewałam się że tak mi się spodoba.

Moje pytanie - czy jest jakakolwiek szansa na dodatkowe karty, które były na KS? Wiem, że oryginalne wydawnictwo upadło, ale może jesteście w stanie coś wyczarować? 🤲 :wink:
Niestety nie ma na to szans. Załatwiliśmy, że w polskiej edycji od razu będą te karty z dinozaurami, ale drugi pakiet był tylko na KSa i wydawca nie chciał się zgodzić. Teraz to już w ogóle pozamiatane, bo niestety Holy Grail przestało istnieć.
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Lucky Duck Games »

W przeciągu 2 tygodni do sklepów trafi nasza majowa nowość - Nimalia.
To bardzo sprytna karcianka z draftem i budowaniem swojej przestrzeni punktowania.
Jest już dostępna video instrukcja -
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1591
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 356 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: nidhog »

Lucky Duck Games pisze: 04 maja 2023, 09:34
eveni pisze: 03 maja 2023, 20:15 Zagrałam wczoraj pierwszą partię w Encyklopedię, gra bardzo fajna, zaskoczenie na duży plus, nie spodziewałam się że tak mi się spodoba.

Moje pytanie - czy jest jakakolwiek szansa na dodatkowe karty, które były na KS? Wiem, że oryginalne wydawnictwo upadło, ale może jesteście w stanie coś wyczarować? 🤲 :wink:
Niestety nie ma na to szans. Załatwiliśmy, że w polskiej edycji od razu będą te karty z dinozaurami, ale drugi pakiet był tylko na KSa i wydawca nie chciał się zgodzić. Teraz to już w ogóle pozamiatane, bo niestety Holy Grail przestało istnieć.
Z tego co widziałem na BGG są pliki udostępnione. Czy gdyby ktoś (np ja) podjął się tłumaczenia i organizacji druku zbiorowego tych kart w MBPrint ( w zasadzie całego dodatku Magna Itinera), czy mielibyście coś przeciw, czy raczej mozna liczyć na przyzwolenie?
Moje zbiórki: Inventions - Szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
W dniach 5.11 - 19.11 - nie ma mnie w Polsce. Kontakt może być utrudniony.
Merenques
Posty: 14
Rejestracja: 12 cze 2019, 10:31
Has thanked: 3 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Merenques »

Cześć mam problem z LDG, może ktoś z Was pomoże jak to rozwiązać.
W dniu 29.04 zamówiłem w sklepie LDG zestaw dodatków do gry Ziemia. Minęły już 3 tygodnie i nie mam żadnego info ani kontaktu ze sklepem. Na podany mail pisałem 2 razy, oczywiście bez odpowiedzi. Na stronie sklepu nie widzę, podanego kontaktu telefonicznego. No i w sumie nie wiem co dalej? Ktoś ma jakiś pomysł?
Hrosskar
Posty: 355
Rejestracja: 30 cze 2020, 18:36
Has thanked: 73 times
Been thanked: 77 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Hrosskar »

Merenques pisze: 18 maja 2023, 10:47 Cześć mam problem z LDG, może ktoś z Was pomoże jak to rozwiązać.
W dniu 29.04 zamówiłem w sklepie LDG zestaw dodatków do gry Ziemia. Minęły już 3 tygodnie i nie mam żadnego info ani kontaktu ze sklepem. Na podany mail pisałem 2 razy, oczywiście bez odpowiedzi. Na stronie sklepu nie widzę, podanego kontaktu telefonicznego. No i w sumie nie wiem co dalej? Ktoś ma jakiś pomysł?
Ja pisałem na tego maila: info@luckyduckgames.com i dostawałem odpowiedź w 24/48h max.
Merenques
Posty: 14
Rejestracja: 12 cze 2019, 10:31
Has thanked: 3 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Merenques »

właśnie na tego maila pisałem już 2 razy i zero odzewu... :(
karp
Posty: 183
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34
Has thanked: 27 times
Been thanked: 70 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: karp »

Merenques pisze: 18 maja 2023, 11:13 właśnie na tego maila pisałem już 2 razy i zero odzewu... :(
Napisz na grupie gry planszowe na fejsbuku. Od razu będą w panice szukać :)
Awatar użytkownika
rand
Posty: 479
Rejestracja: 03 lis 2008, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk Zaspa
Has thanked: 112 times
Been thanked: 82 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: rand »

Czy to prawda, ze w tym miesiącu odbędzie się premiera Plemion Wiatrów? Z wcześniejszych informacji zapisałem sobie, że ma być Wrzesień/Październik. Jeśli jest wczesniej to super, tylko zastanawiam się czy to nie pomyłka, bo zazwczaj gry mają opóźnienia a nie wczesniejsze premiery ;-)
Mevlex
Posty: 84
Rejestracja: 19 paź 2020, 19:21
Has thanked: 15 times
Been thanked: 13 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2023

Post autor: Mevlex »

rand pisze: 05 cze 2023, 14:46 Czy to prawda, ze w tym miesiącu odbędzie się premiera Plemion Wiatrów? Z wcześniejszych informacji zapisałem sobie, że ma być Wrzesień/Październik. Jeśli jest wczesniej to super, tylko zastanawiam się czy to nie pomyłka, bo zazwczaj gry mają opóźnienia a nie wczesniejsze premiery ;-)
Podbijam pytanie. GameTroll nagrał filmik i umieścił tam plemiona wiatrów jako premierę czerwca kaczek. Konkretnej daty chyba jeszcze nie ma.
ODPOWIEDZ