11 urodziny Board Times

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
Christoforos
Posty: 437
Rejestracja: 22 lut 2009, 22:51
Lokalizacja: Lublin / Czerniejów
Been thanked: 6 times
Kontakt:

11 urodziny Board Times

Post autor: Christoforos »

Moja przygoda z Board Times zaczęła się tu na forum 11 lat temu, gdy odpowiedziałem na pewne ogłoszenie i trwa na dziś. Jako że z uwagi na Planszowe Gram Prix i włączenie się do komitetu organizacyjnego Planszowej Gry Roku, zapomniałem o 10-tych urodzinach, postanowiłem poświętować 11-ste.

W tym roku pewnie w ramach kryzysu wieku średniego postanowiłem zrobić coś, co szalonego. Bo trochę szalonym jest liczyć na powodzenie Board Times na Patronite wiedząc, że królują tam znane i rozpoznawalne twarze z planszówkowego Youtuba a z pisanych mediów planszówkowych jest jeden blog i słabo mu się wiedzie.

Ale dzięki konstruktywnej krytyce redaktorów Board Times i wsparciu życzliwych wydawców, sklepów, jednej planszówkowej kawiarni i drukarni, wspólnymi siłami udało się przygotować coś fajnego dla tych, którzy chcieliby dorzucić swoją cegiełkę do Board Times i Planszowego Gram Prix.

Zachęcam do zapoznania się i, jeśli stwierdzicie, że ta forma Wam odpowiada, do wsparcia
Profil na Patronite wsparli: Warfactory (bitewniaki), Geekmod (akcesoria do planszówek), Grybezpradu.eu, Planszostrefa.pl, Galakta, Portal Games, Muduko, Lucky Duck Games, Rebel, Hexy Store (duży wybór figurek), Hexy Digital (pliki STL), Awaria Prądu (kawiarnia z Wroclawia), Drukarnia MB Print, Radek Ignatów - GroTwórca.

https://patronite.pl/boardtimes/description

Obrazek
ODPOWIEDZ