(Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 769
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 669 times
Been thanked: 781 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: anitroche »

Arcziwald pisze: 21 sty 2023, 20:02 Jeszcze przed ogłoszeniem Trickeriona zawsze powtarzałem sobie, że biore go w ciemno jeśli kiedykolwiek wyjdzie po polsku. W ostatnim roku jednak mocno ograniczyłem zakupy zamykając się w dwóch podstawkach. Po tym jak kolekcja rozrosła się do 50 tytułów zdałem sobie sprawę że nie ogram na tyle na ile bym chciał kolejnej dużej gry i tutaj idealnie wchodzi Imperial Miners, myślę że to znowu będzie jedna z 1-2 gier które kupię w tym roku. Taka karcianke o wiele łatwiej i szybciej wyciąga się na stół, mam nadzieję że będzie trzymała podobny poziom co podstawowi Osadnicy pomimo tego, że autor gry jest inny.
Widziałam rozłożoną grę i jak dla mnie to prawie w ogóle nie jest podobne do Osadników (żadnej z "części"), to zupełnie nowa gra tylko ilustracje podobne. Jedno co jest pdoobne to, że w obu grach główną mechaniką jest zrobienie sobie silniczka, ale tutaj kopiemy tunele w głąb i aktywujemy połączenia miedzy kartami czy coś takiego (grający kładli platiskowe wózeczki ze złotem na łączeniach miedzy kartami chyba wlasnie zeby je aktywować). No nie wyglądało ani trochę podobnie, ale nie miałam czasu zagrać, więc dokladnie o szczegółach mechaniki się nie wypowiem.
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
pcyzm
Posty: 685
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 206 times
Been thanked: 201 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: pcyzm »

Zapowiedzi na pewno robią wrażenie, a jeszcze parę gier z zeszłego roku zostało na radarze bo dopiero w 2023 wyjdą...

Ciekawi mnie też... brak Lacrimosy i Revive, chociaż domyślam się, że kto inny je i tak wyda. Szczególnie ta pierwsza wydawała się takim pewniakiem, ale to może kwestia tego, że nie wszystkie "hity Essen" mają u nas takie branie na jakie można byłoby liczyć (patrz zeszłoroczny Golem).
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1487
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 315 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: Tringa »

Jestem w szoku jak chodzi o zapowiedzi. Mocno zaczęłam zastanawiać się nad Too Many Bones. Ciekawie mnie tylko czy Portal wyda też dodatki, czy na podstawce i jednym dodatku się skończy.
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
MaciekK5454
Posty: 358
Rejestracja: 09 sie 2020, 20:44
Has thanked: 170 times
Been thanked: 193 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: MaciekK5454 »

MarioWiśnia pisze: 21 sty 2023, 19:11 Śmieszy mnie narzekanie, że prezentacja zapowiedzi trwała tylko 50 minut. Jakie to ma znaczenie, czy trwała 30, 50, czy 150 minut?
Pozdrawiam
A mnie śmieszy wyrywanie zdania z kontekstu a potem narzekanie, że się nie zrozumiało przekazu.
Napisałem, że mam wrażenie (wyjaśniam: to nie narzekanie, bo w sumie to jest mi to obojętne, tylko moje wrażenie), że prezentacja dla mnie wyglądała jakby była prowadzona z jednej strony trochę niemrawo, a z drugiej strony trochę "na szybko". W sensie sposobu prowadzenia a nie tresci. Trzewiczek na filmikach potrafi przez kilkanaście minut gadać o niczym, ma sporo entuzjazmu do tego co robi, a tu była taka wyliczanka, a na koniec macie jeszcze Trickeriona, no to cześć kończymy na dziś, elo i takie niemrawe oklaski. Tak więc odpowiadając na pytanie, nie ma znaczenia, po prostu spostrzeżenie, miało być tyle czasu a było tyle czasu. Dla równowagi powiem jednak, że np mnie portalowe trailery dla odmiany całkiem się podobają.

Ale mam inne pytanie. Jak Wy, jako klienci firmy, ocenianie postawę - tak, o Tricerionie wiedzieliśmy dużo wcześniej, ale mieliśmy niezła zabawę trzymając to w tajemnicy, nie ogłaszając tego że to mamy? Czemu takie ukrywanie ma slużyć?
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: czeczot »

Assassin Creed mój syn lubi komputerową serię. Pewnie kupie żeby z nim pograć ale bez entuzjazmu

A tak poza tym …..
Wilki na liście do zastanowienia sie.
Do Ahoy po jak dla mnie bardzo słabym Oath długo trzeba będzie mnie przekonywać.

Stranger Things - CMON robi trudne gry na zasadzie jak ci się nieszczęśliwie potasują karty, mapa to i tak nie wygrasz. Żadna strategia cię nie uratuje. Mnie tak losowa złośliwość nie bawi i coś mi się wydaje że będzie to kolejna gra z tego cyklu. Jej jedyna nadzieja to że lubie serial, najwyżej raz zagram i sprzedam

Liczyłem na Trudvang Legends ale prezes twierdzi że to tyle pracy i lepiej wydać 50 zombicide. Awaken Realms się to opłaca. Księga skryptów to Tainted Grai jest gigantyczna a są z tego co pamietam 4.

Jak dla mnie Portal z roku na rok wydaje coraz mnie ciekawe gry. Kiedyś czekałem na ich zapowiedzi teraz nawet nie chce mi się tego oglądać. To już nie jest wydawnictwo które chce mieć w ofercie coś ciekawego. Teraz tylko maksymalizacja zysków jak u Rebela.
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: czeczot »

MaciekK5454 pisze: 21 sty 2023, 22:08 Ale mam inne pytanie. Jak Wy, jako klienci firmy, ocenianie postawę - tak, o Tricerionie wiedzieliśmy dużo wcześniej, ale mieliśmy niezła zabawę trzymając to w tajemnicy, nie ogłaszając tego że to mamy? Czemu takie ukrywanie ma slużyć?
Ja od 5 lat wiem co moja firma zacznie sprzedawać w przyszłym roku ale nie ujawniamy tych informacji na zewnątrz to się nazywa MARKETING.
Awatar użytkownika
Kwestor
Posty: 250
Rejestracja: 13 lis 2019, 14:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 186 times
Been thanked: 90 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: Kwestor »

Mam katalog, wrzucałem zdjęcia na FB na grupie fanów Portalu.

Mogę tez tu wrzucić, ale to już jutro.

W skrócie, to jest tam CoM w Jarl Edition i tona dodatków: do MD2, Roota, Marvela, Wicehrabiów i jeszcze pewnie parę pominąłem.

Na pytanie o Wayfarersów na QnA odpowiedzieli, że na razie wydają Circadianów, a potem będą patrzeć na kolejne tytuły od Shema.
Awatar użytkownika
wrojka
Posty: 446
Rejestracja: 10 cze 2018, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz
Has thanked: 221 times
Been thanked: 207 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: wrojka »

MaciekK5454 pisze: 21 sty 2023, 22:08 Ale mam inne pytanie. Jak Wy, jako klienci firmy, ocenianie postawę - tak, o Tricerionie wiedzieliśmy dużo wcześniej, ale mieliśmy niezła zabawę trzymając to w tajemnicy, nie ogłaszając tego że to mamy? Czemu takie ukrywanie ma slużyć?
Efekt lawinowy jak z fajerwerkami na Sylwestra. Szum, rozgłos i WOW dostajesz gdy wszystko puścisz w jednym momencie.
Jako klient mógłbym mieć żal, że np. tydzień temu kupiłem The Wolves, a teraz się dowiaduję że za parę miesięcy będzie po polsku i może nawet taniej.
Tylko takich przykładów jest garstka, a masa ludzi się ucieszy, bo nie załapała się na Planet Unknown z KS, a teraz dostanie prawie to samo, po polsku i w lepszej cenie.

Edit: Plus spójrz na Race for the Galaxy. Jeśli za szybko puścisz newsa a coś nie wyjdzie, to musisz przynieść złą nowinę.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2023, 10:32 przez wrojka, łącznie zmieniany 2 razy.
pcyzm
Posty: 685
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 206 times
Been thanked: 201 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: pcyzm »

czeczot pisze: 21 sty 2023, 22:13 To już nie jest wydawnictwo które chce mieć w ofercie coś ciekawego. Teraz tylko maksymalizacja zysków jak u Rebela.
Mam inne zdanie, ale po tym co NIE OGŁOSZONO wygląda na to, że wydawcy w tym roku ogólnie będą podchodzić bezpieczniej do tematu nowych gier. Jeszcze niedawno można było liczyć, że czołówka topów z Essen na 100% będzie wydana po polsku, dzisiaj to już chyba nie jest takie pewne. Czasem bardziej się opłaca wydanie klasyka w wydaniu big box/premium.
rowerzysta37
Posty: 25
Rejestracja: 05 gru 2018, 18:15
Lokalizacja: Lędziny

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: rowerzysta37 »

Kwestor, a w katalogu jest może ostatni dodatek i pudło kolekcjonerskie do Architektów Zachodniego Królestwa?
Kisun
Posty: 1130
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 132 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: Kisun »

Race jest dobrym przykładem. Zgadzam się w zupełności. Tym bardziej przykro jest tym, którzy po takiej zapowiedzi pozbyli się swoich zestawów. Sam miałem to zrobić ale uznałem, że poczekam jak wyjdzie i sprzedam cały arc1 z polską podstawką za bezcen i kupię komplet pl. Dziś, biorąc pod uwagę, że to jedna z pierwszych moich gier w kolekcji (jeżeli nie pierwsza) to było by mi "żal podwójnie".
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2819
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 840 times
Been thanked: 363 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: Gromb »

A ja po dzisiejszym wydarzeniu jestem zadowolony. Było naprawdę sympatycznie. Spędziliśmy miło czas, udało się nam zagrać w Planetę, zobaczyć Thorgala i Bot Factory. Na koniec zamknęliśmy spotkanie partyjką Ankh przy stoliczku w strefie graczy.
Bardzo podoba mi się nie to, co ogłosili, ale to co pojawiło się w katalogu wydawnictwa na ten rok, a nie zostało oficjalnie nagłośnione. Dużo dobrego i portfel już płacze.
Dodatkowy pomysł z zaznaczeniem, co trafia na wish listę, a co jest do zagrania, to kapitalny pomysł. Mam nadzieję, że za rok będzie powtórka z tematu w tej formie.
Boli pogrzebanie tematu RftG, ale na pocieszenie przed nami dodatek do jump drive na horyzoncie, więc przeżyje brak polskiej wersji klasyka i zostanę przy jej kościanej adaptacji.
TMB to bardzo dobra okazja wg mnie. Cenowo nie jest tak fajnie jak u Curiosity w pierwszej zbiórce, ale to były inne czasy. No i dostępność w zestawie chipów premium. Super, kto miał je w ręce, ten zrozumie w czym rzecz. Może doczekamy się wydania całości na naszym rynku, jak gra się przyjmie, nawet z Trove chestem :roll: szczerze kibicuje wydawnictwu.
I w końcu, przez zupełny przypadek udało się upolować promkę Fenrira do Blood Rage.
Imprezę uważam za udaną.
Ostatnio zmieniony 21 sty 2023, 23:51 przez Gromb, łącznie zmieniany 1 raz.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
gogovsky
Posty: 2208
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 464 times
Been thanked: 511 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: gogovsky »

Mr_Fisq pisze: 21 sty 2023, 11:23
eveni pisze: 21 sty 2023, 11:11 Dobra? Bo nie śledziłam cen, a gra była na moim radarze.
Jest drogo względem tego za ile można było mieć wersję angielską... Ale z drugiej strony inflacja, brexity...
Ja bym 1000PLN za TMB nie dał, ale mnie też ta gra jakoś specjalnie nie zachwyciła - rozumiem, że wykonanie jest pancerne, etc. ale prędzej bym tyle wydał na Frosthaven'a (na szczęście mam wersję angielską, na którą wydałem dużo mniej).
grę o nieskończonej ilości możliwości porównywać do spadkobiercy tego powtarzalnego do bólu gniota, proszę szanujmy sie :D
Mr_Fisq pisze: 21 sty 2023, 11:53 Dobrze widzę, że nie wydadzą żadnej własnej gry w tym roku?
Nie ma żadnego nowego detektywa, nie ma nic z linii osadników/51 stanu... Ani żadnego nowego tytułu/linii.

To trochę smuci...

Edit:
Jednak nie będzie tak źle, vide post Sydonii:
viewtopic.php?t=78146&start=25#p1535312
Chyba dobrze wreszcie same dobre gry w katalogu :D
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
IrasArgor
Posty: 370
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:05
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 121 times
Been thanked: 68 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: IrasArgor »

rowerzysta37 pisze: 21 sty 2023, 22:59 Kwestor, a w katalogu jest może ostatni dodatek i pudło kolekcjonerskie do Architektów Zachodniego Królestwa?
Wg katalogu Cuda architektury maja być wydane, co do pudła kolekcjonerskiego nie ma informacji :).
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 635 times
Been thanked: 550 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: eveni »

Kwestor pisze: 21 sty 2023, 22:29 Mam katalog, wrzucałem zdjęcia na FB na grupie fanów Portalu.
Przeszukałam grupę ale niestety nie umiem znaleźć tych zdjęć. Może ktoś chciałby wrzucić tutaj, umieram z ciekawości :(
IrasArgor
Posty: 370
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:05
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 121 times
Been thanked: 68 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: IrasArgor »

Już już, proszę wybaczyć za robienie zdjęć z kalkulatora i to nocą :D.
Spoiler:
edit, zapomniałem jeszcze dodać Fort Hendrix do Zombiecide 2 ed.
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Ja czekam na Woodcrafta bo to najbardziej osiągalna gra dla mojego portfela, reszta drogich gier to bardziej taka ciekawostka.
Zapowiedzi zapowiedziami a są gry które Portal jeszcze nie wydał z zeszłego roku i na które wciąż czekam, więc tegoroczne zapowiedzi to też taka bardziej ciekawostka.
RFtG, a podstawka mogłabyć już daaaaaaaawno temu wydana... temat skopany na maxa.
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4669
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1213 times
Been thanked: 1419 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: Mr_Fisq »

gogovsky pisze: 21 sty 2023, 23:30
Spoiler:
grę o nieskończonej ilości możliwości porównywać do spadkobiercy tego powtarzalnego do bólu gniota, proszę szanujmy sie :D
Zmienność planszy/mapy w TMB jest na przykład uderzająca :mrgreen:
Przygodowość walki w Gloomhaven'ie też zacząłem doceniać dopiero po zderzeniu z abstrakcyjnością starć w TMB....

Co kto lubi.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
kurdzio
Posty: 796
Rejestracja: 26 paź 2019, 13:18
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 122 times
Been thanked: 377 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: kurdzio »

Ciekawe też jest to jak Polacy mają wpływ na bgg hotness, większość ogłoszonych gier na Portalconie znajduje się teraz w tym zestawieniu :)
Gramy głównie w 2 osoby, służę radą :)
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4669
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1213 times
Been thanked: 1419 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: Mr_Fisq »

IrasArgor pisze: 21 sty 2023, 23:59 Już już, proszę wybaczyć za robienie zdjęć z kalkulatora i to nocą :D.
Spoiler:
edit, zapomniałem jeszcze dodać Fort Hendrix do Zombiecide 2 ed.
Dzięki wielkie, dorzuciłem informacje do pierwszego posta.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
SetkiofRaptors
Posty: 457
Rejestracja: 15 maja 2020, 02:04
Has thanked: 243 times
Been thanked: 374 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: SetkiofRaptors »

Dla mnie zapowiedzi wyglądają Ok w tym roku.

Kilka wielkich zaskoczeń:
Crescent Moon - dla mnie gra była co najwyżej ciekawostką, absolutnie nie spodziewałem się polskiej edycji. Moim zdaniem ryzykowny krok ze strony Portalu, nie bardzo widzę rynek na tak asymetryczną grę bez trybów dla mniejszej liczby graczy. Sam odpuszczę bo bardzo silna asymetria ostatnio mnie zniecheca: ciężko się uczy, ciężko się wraca, rzadko wchodzi na stół.
TMB - szok nie spodziewałem się.
Brian Boru - w ogóle nie sądziłem że ktoś to wyda w PL. Mam na radarze ale opinie na forum studzą entuzjazm.

Ogólnie wydaje mi się że tak dużo wielkich drogich gier: Age of steam, TMB, Trickerion Big box itd to wielkie ryzyko dla wydawnictwa, jeśli kryzys się pogłębi to gry za 500zł + nie będą się sprzedawały i może być ogromna wtopa i tarapaty.

Z drugiej strony Woodcraft to moim zdaniem może się dobrze sprzedać.
Wrocław. Kupiłem sobie już Inis i jest super.
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1222
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 474 times
Been thanked: 444 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: Shodan »

SetkiofRaptors pisze: 22 sty 2023, 10:48
Ogólnie wydaje mi się że tak dużo wielkich drogich gier: Age of steam, TMB, Trickerion Big box itd to wielkie ryzyko dla wydawnictwa, jeśli kryzys się pogłębi to gry za 500zł + nie będą się sprzedawały i może być ogromna wtopa i tarapaty.
Ceny 500+, ale nakłady również mogą być 500+ jak z Weather Machine. Moim zdaniem te tytuły mają przydać wydawnictwu prestiżu i zaspokoić oczekiwania geeków, a nie być koniami roboczymi, które pociągną cały wózek. A robotę na co dzień pewnie robią niepozorne gierki typu Mindbug, które casuale kupują dzieciakom na prezent.

Duże znaczenie dla Portalu może mieć wynik kampanii wspieraczkowej Thorgala, który ze względu na IP może przynieść spory zastrzyk gotówki.
rogal
Posty: 244
Rejestracja: 14 maja 2020, 19:15
Has thanked: 28 times
Been thanked: 45 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: rogal »

wrzuci ktoś zdjęcie z katalogu portalu o planet unknown ?
z góry dziękuję
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4669
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1213 times
Been thanked: 1419 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: Mr_Fisq »

SetkiofRaptors pisze: 22 sty 2023, 10:48 Ogólnie wydaje mi się że tak dużo wielkich drogich gier: Age of steam, TMB, Trickerion Big box itd to wielkie ryzyko dla wydawnictwa, jeśli kryzys się pogłębi to gry za 500zł + nie będą się sprzedawały i może być ogromna wtopa i tarapaty.
Zobaczymy co zaproponują inny wydawcy. Ile będzie dużych drogich euro w tym roku? O Trickerion, gdyby nie był tak długo odwlekany, to bym się nie martwił; a tak to jedna sporo osób mogło się już skusić na wersję angielską. TMB też może mieć problem z przebiciem się - nikt się nie spodziewał wersji polskiej, dużo osób obkupiło się w wersję oryginalną w dobrej cenie dzięki Curiosity. Dodatkowo można się spodziewać w tym roku Frosthavena od Albi...


Natomiast dopiero po dopisaniu reszty tytułów które Portal ma wydać w tym roku człowiek zaczyna doceniać skalę wkładu Portalu w polski rynek planszówkowy i mimo, że dużo od nich raczej nie kupię, to trzymam kciuki żeby z sukcesem przebrnęli przez ten rok.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
mormakil
Posty: 129
Rejestracja: 05 cze 2017, 20:28
Lokalizacja: tarnów
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: mormakil »

Jak kogoś interesują starsze gry to ma być tez wydany

Champions of Midgard w wersji z 2 dodatkami, jest w katalogu zapowiedź
Zablokowany