Aeon Trespass: Odyssey - czy warto przepłacać dla takiej gry?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
darekdev
Posty: 7
Rejestracja: 18 lip 2016, 11:04
Has thanked: 2 times

Aeon Trespass: Odyssey - czy warto przepłacać dla takiej gry?

Post autor: darekdev »

Pytanie mam takie, czy warto przepłacać dla takiej gry? Cena z drugiej ręki jest 2x wyższa niż w trakcie kampanii.
Dekoy
Posty: 183
Rejestracja: 17 sie 2021, 01:04
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times

Re: Aeon Trespass: Odyssey (Marcin Wełnicki)

Post autor: Dekoy »

darekdev pisze: 03 lut 2023, 14:18 Pytanie mam takie, czy warto przepłacać dla takiej gry? Cena z drugiej ręki jest 2x wyższa niż w trakcie kampanii.
gra jest świetna ale cena z drugiej ręki potrafi być absurdalna i szczerze to w takiej sytuacji raczej bym sobie odpuścił. Na Twoim miejscu bym się zapakował po same jajca w Kingdom Forlorn póki jeszcze jest możliwość co i ja też zrobiłem, co prawda tematyka inna, która mnie mniej przekonuje ale ja już mam pewność, że ITU wie co robi i zapowiada się kolejna świetna gra.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11177
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3391 times
Been thanked: 3310 times

Re: Aeon Trespass: Odyssey (Marcin Wełnicki)

Post autor: japanczyk »

darekdev pisze: 03 lut 2023, 14:18 Pytanie mam takie, czy warto przepłacać dla takiej gry? Cena z drugiej ręki jest 2x wyższa niż w trakcie kampanii.
Podczas kampanii byla zle wyceniona ;-)
Ogolnie cena w pledge managerze wzrosla do 330$ (365$ z przesylka), wiec jesli w tej cenie chcesz dorwac to jest to cena producenta
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2765
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 332 times
Been thanked: 1259 times

Re: Aeon Trespass: Odyssey (Marcin Wełnicki)

Post autor: Yuri »

Dekoy pisze: 03 lut 2023, 15:03 ... Na Twoim miejscu bym się zapakował po same jajca...
:D :D :D dziś juz nie przeczytam nic, co mnie bardziej rozbawi. Tego jestem pewny :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3389
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1055 times
Been thanked: 2063 times

Re: Aeon Trespass: Odyssey (Marcin Wełnicki)

Post autor: Ardel12 »

darekdev pisze: 03 lut 2023, 14:18 Pytanie mam takie, czy warto przepłacać dla takiej gry? Cena z drugiej ręki jest 2x wyższa niż w trakcie kampanii.
Jak japanczyk napisał, obecna cena na GF to ponad 300$. Przy dodruku pewnie jeszcze trochę podrośnie, więc jak w przeliczeniu(a pamiętaj jeszcze o koszcie dostawy) wychodzi Ci z drugiej ręki taka cena, to bierz. Taniej nie będzie, a używki coś się nie pojawiają, raczej widziałem,że ktoś odsprzedawał bo nabrał więcej by zarobić.

A czy gra jest warta ceny, to już każdy sobie musi zawsze odpowiedzieć.

Co do KF, to ja choć w ATO wszedłem po same jajka i grzechy też kupie, to nie wsparłem nawet core, bo nie podoba mi się to podejście niby solo, niby w grupie, jakieś chodzenie po z dupy mapce, może to poprawią, może jak w ATO, najpierw nie wsparłem a potem wszedłem...ale ATO tak nie skanowałem jak KF.
darekdev
Posty: 7
Rejestracja: 18 lip 2016, 11:04
Has thanked: 2 times

Re: Aeon Trespass: Odyssey (Marcin Wełnicki)

Post autor: darekdev »

Ale KF już nie jest dostepne i nie można już się zapisać. A może polecilibyście inne podobne gry? To będzie pierwszy raz z taką grą, tylko pod solo.

Edit:
No taki Oathsworn?
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3389
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1055 times
Been thanked: 2063 times

Re: Aeon Trespass: Odyssey (Marcin Wełnicki)

Post autor: Ardel12 »

darekdev pisze: 03 lut 2023, 17:25 Ale KF już nie jest dostepne i nie można już się zapisać. A może polecilibyście inne podobne gry? To będzie pierwszy raz z taką grą, tylko pod solo.

Edit:
No taki Oathsworn?
Nie sprawdzaj kampanii tylko PM:
https://gamefound.com/projects/into-the ... ref=search

Dalej można kupować. U nich długo jest otwarte ale cena rośnie z czasem.

Jak chcesz innego Boss battlera to masz trochę do wyboru:
KF
KDM
TT
OS
ATO

ale jak chcesz prowadzić dyskusje jaki tytuł dla ciebie pod partie solo to utwórz wątek w dziale co kupić.
ODPOWIEDZ