Aeon's End - pojemniki na karty

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
nomalas
Posty: 15
Rejestracja: 27 wrz 2021, 22:55
Has thanked: 47 times
Been thanked: 10 times

Aeon's End - pojemniki na karty

Post autor: nomalas »

Cześć,

jako wierny fan linii Aeon's End mam i nabywam wszystko co wychodzi w polskiej wersji.
Dla wygody przechowuję elementy z wszystkich podstawek i dodatków w jednym pudle z pierwszej podstawki.
Jednak z każdym nowym dodatkiem i dochodzącymi nowymi kartami - przechowywanie i wyszukiwanie kart jest coraz bardziej upierdliwe.

Pomyślałem, że chętnie zainwestuję w pojemniki/podajniki na karty - do wykorzystania jedynie jako element porządkujący w pudełku - nie do samej rozgrywki.
Zdecydowanie nie chcę żadnego insertu (choćby dlatego że nie chcę rezygnować z trzymania wszystkiego w jednym pudle.

Czy macie godnego polecenia coś, co pomieści w sobie posortowane karty, jednocześnie mieszcząc się w standardowym pudełku podstawki? A przy okazji nie jest badziewiem, które rozleci się po chwili. Podajniki ze sklejki jakoś mnie nie przekonują - zresztą nie znalazłem odpowiednich do tego celu, który chcę osiągnąć.
bulczan
Posty: 48
Rejestracja: 07 lis 2022, 16:12
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: Aeon's End - pojemniki na karty

Post autor: bulczan »

Ja używam akurat insertów od redrewno i jestem bardzo zadowolony. Ale jednak przez to że wszystkie karty mam w koszulkach (a posiadam wszystkie podstawki i dodatki które wyszły po polsku) to całość mam w 2 pudłach. W kartonie po Legacy są wszystkie karty klejnotów, artefaktów i zaklęć, oraz modyfikatory, skarby, talie tur i karty do losowania nemesis i magów z Nowego Początku, a w drugim pudle po zwykłej podstawce wszystkie karty podstawowe nemesis, karty poszczególnych bossów oraz pudełka z żetonami oraz planszetkami magów i nemesis. Jeśli nie koszulkujesz kart to wszystko powinno wejść w tym insercie od legacy.
ODPOWIEDZ