Planszowe Newsy - www.planszowenewsy.pl

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
sydonia
Posty: 353
Rejestracja: 28 maja 2017, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 11 times
Been thanked: 389 times
Kontakt:

Planszowe Newsy - www.planszowenewsy.pl

Post autor: sydonia »

Z nieukrywaną radością mogę napisać, że w końcu Planszowe Newsy mają swoją stronę :)

www.planszowenewsy.pl

Obrazek

Pracowaliśmy nad nią przez ostatnie miesiące tworząc ją sami od zera, bez budżetu i wiedzy specjalistycznej. Cały czas jeszcze zachodzą zmiany i poprawki, nie wszystkie pomysły zostały wdrożone, ale treści pojawiają się regularnie, dlatego serdecznie zapraszamy do zaglądania :)

Co znajdziecie na stronie? Oczywiście najważniejszą częścią są i będą zawsze najświeższe newsy (czasem trafiają tam nieco później niż na FB, pisane są szerzej i na razie nie zawsze 1 do 1 to co na FB, ale te najważniejsze, zwłaszcza dotyczące polskiego rynku, są umieszczane), jest też dział blogowy z luźniejszymi tekstami związanymi z planszówkami oraz zebrane w jednym miejscu nasze materiały video. W planie jest także stworzenie kalendarza premier/zapowiedzi.

Na FB i innych kanałach zostajemy bez zmian. Strona jednak da możliwość dotarcia do graczy niefejsbukowych oraz przede wszystkim ma czytelniejszą formę niż scrollowanie fb.

Jeśli wyłapiecie jakiegoś buga lub macie uwagi/pomysły związane z funkcjonalnością strony, to będziemy bardzo wdzięczni za każdy feedback. Dla naszej ekipy to zupełnie nowy obszar działań, który powoli ogarniamy i dopieszczamy, chcąc stworzyć coś mega fajnego dla graczy :)
Beerior
Posty: 69
Rejestracja: 26 maja 2020, 10:13
Has thanked: 133 times
Been thanked: 25 times

Re: Planszowe Newsy - www.planszowenewsy.pl

Post autor: Beerior »

Bardzo mnie to cieszy, trzymałem fb tylko dla newsów że świata planszówek, a teraz mogę się śmiało go pozbyć. :)
Co do strony wygląda to bardzo dobrze, bezproblemowo działa z poziomu smartfona.

Czy macie w planach konta użytkowników? Albo jakieś inne rozwiązanie które by informowało o odpowiedziach na komentarze?

Na koniec dzięki, że tę stronę zrobiliście!
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2071
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 427 times

Re: Planszowe Newsy - www.planszowenewsy.pl

Post autor: tomp »

super, że myślicie o osobach bez facebook'a
brawo :)
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
Snaki
Posty: 79
Rejestracja: 03 kwie 2018, 09:33
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 53 times
Been thanked: 28 times

Re: Planszowe Newsy - www.planszowenewsy.pl

Post autor: Snaki »

Jedyne czego mi tu brakuje to popup z zezwoleniem na powiadomienia (które na innych stronach z pamięcią mięśniową już zamykam) :)
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 503 times
Been thanked: 272 times

Re: Planszowe Newsy - www.planszowenewsy.pl

Post autor: Irka »

sydonia pisze: 18 lut 2023, 18:09 Strona jednak da możliwość dotarcia do graczy niefejsbukowych oraz przede wszystkim ma czytelniejszą formę niż scrollowanie fb.
Wielkie dzięki! Strona wygląda bardzo profesjonalnie. Newsy idealnej długości i częstotliwości, w świetnym tempie reagują na wszystko, co może być dla mnie przydatne (EDIT: i pozwalają się zorientować ogólnie co się dzieje w branży). Fajnie też, że dodajecie link do BGG. Nie umiem sobie wyobrazić, co by tu można zrobić lepiej, ale pomyślę ;) Z wideo i bloga nie korzystam.
ODPOWIEDZ