(Kraków) Nemesis w Boardowej

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4444
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1344 times
Been thanked: 843 times
Kontakt:

(Kraków) Nemesis w Boardowej

Post autor: Hardkor »

Witajcie!
Pozwolę się zareklamować. Startujemy w Krakowie z oficjalnymi, cyklicznymi spotkania na granie w Nemesis/Nemesis Lockdown. Jest nas paru, wszyscy od dawna ograni i chcemy by nas było więcej! Mamy pełne wsparcie pubu Boardowa oraz dodatkowo Rebel również pomaga w organizacji tejże inicjatywy.
Planujemy wciągać nowych ludzi, w takim wypadku będziemy na spotkaniach tłumaczyli zasady gry i od razu grali. Oczywiście zapraszamy również osoby, które je znają. Wszyscy są mile widziani.
Wydarzenie jest w pełni bezpłatne. Jeśli ktoś nie może teraz, a interesuje go inicjatywa to zapraszamy i tak - może następnym razem da radę.
Dokładne zasady i większy opis znajdują się w grupie : https://www.facebook.com/groups/646539904143267/
Wydarzenie na facebooku: https://fb.me/e/3jZH6jn40 (wydarzenie będzie się pojawiało nowe przy każdej nowej dacie spotkania)
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4444
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1344 times
Been thanked: 843 times
Kontakt:

Re: (Kraków) Nemesis w Boardowej

Post autor: Hardkor »

Dawno się nie odzywałem w temacie, więc robię kolejną reklamę! Oczywiście chodzi o Nemesis w Boardowej (w Krakowie).

Tym razem krótki opis dwóch rzeczy
Obrazek
1. Planujemy prawdopodobnie pierwszy w Polsce quiz o grze Nemesis!
Zaplanowaliśmy go na 03.04.2023 roku o godzinie 17/17:30 (na tę chwilę 17). Quiz jest organizowany przy pełnej współpracy z sklepem Dragon - Eye, który jest sponsorem naszych głównych nagród. Pule mamy aż 400 zł na top3 miejsca, więc wydaje mi się, że jest o co walczyć :). Obowiązują zapisy na naszej grupie ->


Serdecznie zapraszam. Jako osoba z dziesiątkami rozgrywek za sobą ułożyłem dobre 40 pytań. O zasadach, o kickstarterze, o naszym wydarzeniu. Masa tego jest!

2. Wydarzenie jest organizowany cyklicznie i dziś mieliśmy nasze czwarte spotkanie. Na każdym mamy około po 40 osób zapisanych i gramy teraz stale na 7 stołach. Powoli do gry wchodzą już dodatki, mieszamy wersje. No jest tego wiele. Oczywiście wciąż są stoły z zwykłą podstawową edycją gry oraz wciąż jest tłumaczenie zasad dla nowych graczy :) W samej grupie jest już nas prawie 200 osób. No po prostu rośnie nam piękne community w Krakowie :) Dodatkowo Rebel wsparł naszą inicjatywę, więc każdy stół ma maty, dice traye oraz Terrain Packi. Dodatkowo niektóre kopie gier są z naszych prywatnych kolekcji, więc figurki są pomalowane :) No i wiadomo - część z nas to osoby grające od lat, więc stale służymy radą i pomocą.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
ODPOWIEDZ