Oddam za darmo żetony

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Golfang
Posty: 1981
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 228 times
Been thanked: 311 times

Oddam za darmo żetony

Post autor: Golfang »

Cześć, ostatnio dokonałem "wypraśnięcia" (co za słowo) gry Roll Player wraz z dodatkiem Chochliki. Z tego wszystkiego zostało mi mnóstwo żetonów kwadratowych o wymiarze boku 17mm. Czy jest tutaj autor/projektant gier który chce takie żetony do swojej pracy? Nie liczyłem dokładnie ale sądzę żę jest tego pomiędzy 100 a 150 sztuk.
Oczywiście oddaję za DARMO - jedyny koszt to wysyłka - ale sądzę że da się to jakoś po taniości załatwić - chyba że jesteś z okolic Będzina możemy się umówić na odbiór osobisty.
----------------
10% flamberg.com.pl
nejgra
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2023, 10:05

Re: Oddam za darmo żetony

Post autor: nejgra »

Dzień dobry!

Post spadł mi z nieba, bo poszukuję wszelkich elementów, które posłużą mi w prowadzeniu zajęć twórczych w Tarnowie. Organizujemy wspólne granie a dla rodzin wspólne tworzenie gier. Poszukuję przeróżnych rzeczy, które mogą być inspiracją i mogą zostać ponownie wrzucone do obiegu.

Natalia
Golfang
Posty: 1981
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 228 times
Been thanked: 311 times

Re: Oddam za darmo żetony

Post autor: Golfang »

nejgra pisze: 27 lut 2023, 10:10 Dzień dobry!

Post spadł mi z nieba, bo poszukuję wszelkich elementów, które posłużą mi w prowadzeniu zajęć twórczych w Tarnowie. Organizujemy wspólne granie a dla rodzin wspólne tworzenie gier. Poszukuję przeróżnych rzeczy, które mogą być inspiracją i mogą zostać ponownie wrzucone do obiegu.

Natalia
napisz PRIV - podeślę Ci zdjęcia tego co mam i powiesz czy chcesz. Jak coś to dogadamy koszty wysyłki
----------------
10% flamberg.com.pl
ODPOWIEDZ