Monopoly Junior: Super Zings (N.N.)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Denny
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2023, 14:54

Monopoly Junior: Super Zings (N.N.)

Post autor: Denny »

Witamy, jest ktoś na forum kto ma Monopoly Junior Super Zings i mógł by podpowiedzieć jakie są karty szansy .
Kupiłem grę ale nie było kart , zbyt długo leżała nie używana i minęło zbyt dużo czasu żeby reklamować .
A bez kart nie jestem w stanie w pełni korzystać z gry .
Będzie wdzięczny jak ktoś podpowie jakie są treści na kartach bądź wyśle ich zdjęcie 😀

Pozdrawiam 😄
Awatar użytkownika
andrzejstrzelba
Posty: 560
Rejestracja: 03 gru 2019, 17:40
Has thanked: 244 times
Been thanked: 293 times

Re: Monopoly Junior Super Zings

Post autor: andrzejstrzelba »

Denny pisze: 12 mar 2023, 14:59 Witamy, jest ktoś na forum kto ma Monopoly Junior Super Zings i mógł by podpowiedzieć jakie są karty szansy .
Kupiłem grę ale nie było kart , zbyt długo leżała nie używana i minęło zbyt dużo czasu żeby reklamować .
A bez kart nie jestem w stanie w pełni korzystać z gry .
Będzie wdzięczny jak ktoś podpowie jakie są treści na kartach bądź wyśle ich zdjęcie 😀

Pozdrawiam 😄
Napisz bezpośrednio do wydawcy z prośbą o pomoc.
ODPOWIEDZ