Najlepsiejsze TCG i karcianki (wydzielone z SW: Unlimited)

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
sinuhePL
Posty: 38
Rejestracja: 20 sty 2020, 11:07
Has thanked: 17 times
Been thanked: 15 times

Re: Star Wars Unlimited TCG (FFG)

Post autor: sinuhePL »

Gizmoo pisze: 12 maja 2023, 14:41
kozz84 pisze: 12 maja 2023, 14:20 na pewno nie jest najlepszą.
Ale według jakich kryteriów? Czyich? Rynku? I kto ocenia? Zenek spod budki? Kolegium Civitas? Andrzej Duda? Bo jak ocenia jedna osoba, to jest to dosyć górnolotne stwierdzenie.
No np. użytkownicy BGG - wg nich w kategorii Customizable Games MtG jest dopiero na 6 miejscu. Myślę że to dość poważny argument za tym, że MtG nie jest najlepszą karcianką.
Awatar użytkownika
psborsuk
Posty: 281
Rejestracja: 10 maja 2006, 01:04
Lokalizacja: Łódź, Koluszki
Has thanked: 299 times
Been thanked: 73 times

Re: Najlepsiejsze TCG i karcianki (wydzielone z SW: Unlimited)

Post autor: psborsuk »

Pytanie, ilu graczy MtG jest w ogóle na BGG? I ilu planszówkowiczów? Ja np. w ogóle bym się tam nie logował, gdyby nie różne dodatki do moich gier.
Świt Rebelii... ]:->
Awatar użytkownika
kempy
Posty: 720
Rejestracja: 17 paź 2011, 16:59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 84 times

Re: Najlepsiejsze TCG i karcianki (wydzielone z SW: Unlimited)

Post autor: kempy »

psborsuk pisze: 15 maja 2023, 17:05 Pytanie, ilu graczy MtG jest w ogóle na BGG? I ilu planszówkowiczów? Ja np. w ogóle bym się tam nie logował, gdyby nie różne dodatki do moich gier.
Skoro wiadomo, że MtG to najpopularniejsza gra karciana na świecie, to przypuszczam, że przeważająca większość użytkowników BGG na pewno wie co to jest i podejrzewam, że sporo miało z nią mniejszy lub większy kontakt.
Legend of the Five Rings CCG
- [ Sun and Moon Discord ] -

Oracle of the Void Database ◄
ODPOWIEDZ