Woodcraft - pytania i zasady

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
Julka182
Posty: 50
Rejestracja: 23 kwie 2019, 11:54
Has thanked: 30 times
Been thanked: 5 times

Woodcraft - pytania i zasady

Post autor: Julka182 »

Mam pytanko - znaczników ostrza piły można tylko używać po tym jak używamy kafelek piłowania ? Chodzi mi o to, że jak mamy nieaktywny kafelek piłowania ale mamy ostrza piły a więc nie możemy wykonać akcji pocięcia ?
Awatar użytkownika
kuleczka91
Posty: 401
Rejestracja: 10 lut 2020, 18:27
Has thanked: 589 times
Been thanked: 384 times

Re: Woodcraft (Vladimír Suchý, Ross Arnold)

Post autor: kuleczka91 »

Julka182 pisze: 17 maja 2023, 10:34 Mam pytanko - znaczników ostrza piły można tylko używać po tym jak używamy kafelek piłowania ? Chodzi mi o to, że jak mamy nieaktywny kafelek piłowania ale mamy ostrza piły a więc nie możemy wykonać akcji pocięcia ?
Jest dokładnie tak jak piszesz. Jak masz piłę nieaktywną to nic Ci nie dają znaczniki ostrza piły, bo nie można z nich skorzystać.
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1619
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 359 times
Kontakt:

Re: Woodcraft (Vladimír Suchý, Ross Arnold)

Post autor: nidhog »

Julka182 pisze: 17 maja 2023, 10:34 Mam pytanko - znaczników ostrza piły można tylko używać po tym jak używamy kafelek piłowania ? Chodzi mi o to, że jak mamy nieaktywny kafelek piłowania ale mamy ostrza piły a więc nie możemy wykonać akcji pocięcia ?
Można ich użyć tylko w akcji piłowania. czyli przy użyciu kafelka piły, ale pamiętaj tez, że akcja sadzenia również daje darmowa akcje piłowania, ( czyli przy sadzeniu tez można pociąć sadzona kostkę bardziej wydając znaczniki)
Moje zbiórki: Inventions - Szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
W dniach 5.11 - 19.11 - nie ma mnie w Polsce. Kontakt może być utrudniony.
ODPOWIEDZ