Sposoby pakowania paczek

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
adrianopel
Posty: 82
Rejestracja: 20 cze 2018, 18:11
Has thanked: 22 times
Been thanked: 11 times

Re: Sposoby pakowania paczek

Post autor: adrianopel »

Irka pisze: 24 paź 2023, 21:16
adrianopel pisze: 24 paź 2023, 20:44 Jak kupisz coś z kuponem np 30/140 to wydaje mi się, że potem przy zwrocie zabiorą Ci 2/3 zniżki za oddane produkty.
Dobrze wiedzieć. W takim razie będę musiała zamówić 4 egzemplarze :twisted:
W dwóch paczkach: pojedynczej i potrójnej. Wybiorę sobie z nich jedną grę, a resztę zwrócę w tej potrójnej paczce.

jeśli oferta jest dobra i czasowa to zablokujesz też możliwość zakupu innym osobom, które mogłoby dostać te egzemplarze.
Ja raczej same popularne gry kupuję, więc małe ryzyko.
Nie chodzi o popularność tytułów tylko na ograniczona liczbę sztuk w danej cenie. Często bywa tak, że po zakupie wielosztuk cena wraca (automatycznie?) do standardowej. W skrócie: kupisz 4 sztuki to możliwe, że chwilę potem albo nie będzie towaru i wróci w normalnej cenie albo cena zmieni się chwilę potem na mniej korzystna.
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 506 times
Been thanked: 272 times

Re: Sposoby pakowania paczek

Post autor: Irka »

Super, będę mogła zostać spekulantką :twisted:
MowMiStefan
Posty: 637
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:09
Lokalizacja: Warszawa/Tychy
Has thanked: 69 times
Been thanked: 162 times

Re: Sposoby pakowania paczek

Post autor: MowMiStefan »

OlazRed pisze: 17 sie 2023, 15:47
Velsu pisze: 17 sie 2023, 10:38 Co prawda nie planszówka, ale kupiłem nowy zestaw figurek dla mojego syna, jak widać sprzedawca "zapakował na prezent".


Obrazek

Wiec mogło być gorzej, przynajmniej ktoś Ci papierem owinął :D
Miałem podobną historię, choć z happy endem - z zakupem "Świątyni Świtu" do Posiadłości Szaleństwa. Wyciągam paczkę z paczkomatu, a tam... nie dość, że "Za Progiem", to jeszcze oklejone taśmą i z nalepką na wierzchu, bez żadnego pudła! Podnoszę awanturę do sprzedającego przez telefon, a ten, że "Świątynia" jest w środku, cała i nie ruszona (jak w opisie sprzedaży), to tylko zewnętrzne pudełko... Jak się okazało, sprzedawca (najprawdopodobniej forumowicz!) kupił do swoich dodatków inne pudło, a te stare użył jako opakowanie do wysyłki...! Ale co mi ciśnienie skoczyło, to moje :oops:
O Ty lobuzie! :)
Ale pamietam nerwa miales niezlego ;) :mrgreen:
Moja półka - chetnie umówię się na partyjkę (Tychy i okolice).

Sprzedam / Kupię
ODPOWIEDZ