Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Termigez
Posty: 46
Rejestracja: 16 gru 2019, 21:27
Has thanked: 33 times
Been thanked: 11 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: Termigez »

Biznesowo im się może to dużo bardziej opłacić, może zwyczajnie testują jak się taki model sprawdzi skoro zwykle udaje im się od CMON wyciągnąć exclusivy. Pewnie będą głosy niezadowolenia, że nie można wszystkiego kupić w 1 pakiecie, ale powinno sie zacząć od tego, że takiej opcji w teorii wcale nie powinno być, więc gracze czekający na retail i tak mają ładny prezent.
Awatar użytkownika
karmazynowy
Posty: 1020
Rejestracja: 15 lut 2011, 18:26
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 184 times
Been thanked: 428 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: karmazynowy »

Hardkor pisze: 26 kwie 2024, 14:50 Dobrze dla graczy, że ogarnęli te dodatki (niedobrze dla tych co brali z KS), ale ciekawi mnie czy to ich decyzja, by tak to sprzedawać zamiast zwykły all-in
Proste, jak mają powiedzmy po 100szt. każdego exa to lepiej sprzedać 300 pakietów (podstawka i dodatek) niż 100.
Na półce | Na stole | Na sprzedaż i zamianę (Gdynia) | Podzielę się rabatem: Grybezpradu.eu - 5% | Planszostrefa.pl - 11%
Awatar użytkownika
Diserve
Posty: 196
Rejestracja: 05 paź 2021, 08:35
Has thanked: 92 times
Been thanked: 67 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: Diserve »

Termigez pisze: 26 kwie 2024, 14:58 Biznesowo im się może to dużo bardziej opłacić, może zwyczajnie testują jak się taki model sprawdzi skoro zwykle udaje im się od CMON wyciągnąć exclusivy. Pewnie będą głosy niezadowolenia, że nie można wszystkiego kupić w 1 pakiecie, ale powinno sie zacząć od tego, że takiej opcji w teorii wcale nie powinno być, więc gracze czekający na retail i tak mają ładny prezent.
Pytanie jak wizerunkowo i co jest więcej warte. Jasne, że to teoretycznie KSE i mogli nie mieć nic. Pytanie jakie nakłady tych dodatków. Na pewno będzie drogo bo musisz przepłacić za podstawkę dodatkowo
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4492
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 858 times
Kontakt:

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: Hardkor »

Czuje zalew nówek na olx z pakietów z portalu xD
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
spirit7
Posty: 47
Rejestracja: 15 sty 2020, 09:40
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: spirit7 »

Cześć, Portal wrzucił zestawy w przedsprzedaży podstawka plus rodziny i wyrzutki natomiast rozdzielił pozostale dodatki z ks na 3 różne opcje zakupu stąd pytanie który dodatek uważacie za najciekawszy/najlepszy czy może must have fikserow, nowe gangi czy pojazdy bo nie wiem na który się zdecydować, dzięki za info
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 971
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 233 times
Been thanked: 234 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: Moonday »

Dodatki KSE tylko po angielsku, mój entuzjazm opadł. Dla mnie taka oferta to żadna oferta ale co kto lubi.
Awatar użytkownika
Diserve
Posty: 196
Rejestracja: 05 paź 2021, 08:35
Has thanked: 92 times
Been thanked: 67 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: Diserve »

Moonday pisze: 26 kwie 2024, 16:04 Dodatki KSE tylko po angielsku, mój entuzjazm opadł. Dla mnie taka oferta to żadna oferta ale co kto lubi.
Dokładnie mam to samo - i nie jest kwestią problem z angielskim ale doprowadzałoby mnie do czerwoności to, że mam gre w dwóch językach. Trochę byłem napalony na motorpool ale jakość modeli z unboxingów to lipa straszna. Ja odpuszczam ofertę portalu i kupie gdzie indziej po prostu retail.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4043
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 23 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: AkitaInu »

Diserve pisze: 26 kwie 2024, 16:07
Moonday pisze: 26 kwie 2024, 16:04 Dodatki KSE tylko po angielsku, mój entuzjazm opadł. Dla mnie taka oferta to żadna oferta ale co kto lubi.
Dokładnie mam to samo - i nie jest kwestią problem z angielskim ale doprowadzałoby mnie do czerwoności to, że mam gre w dwóch językach. Trochę byłem napalony na motorpool ale jakość modeli z unboxingów to lipa straszna. Ja odpuszczam ofertę portalu i kupie gdzie indziej po prostu retail.
Imho modele sa calkiem spoko (mam) a motorek jest mega dobrą figurką. Więc nie wiem co to za unboxingi ale jakos troche przekłamane mi sie wydają. (No chyba ze chcesz jakos gw :P)
IrasArgor
Posty: 373
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:05
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 123 times
Been thanked: 69 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: IrasArgor »

Moonday pisze: 26 kwie 2024, 16:04 Dodatki KSE tylko po angielsku, mój entuzjazm opadł. Dla mnie taka oferta to żadna oferta ale co kto lubi.
Zawsze były po angielsku wieć tutaj powinno być zero zdziwienia :)
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 971
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 233 times
Been thanked: 234 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: Moonday »

IrasArgor pisze: 26 kwie 2024, 16:09
Moonday pisze: 26 kwie 2024, 16:04 Dodatki KSE tylko po angielsku, mój entuzjazm opadł. Dla mnie taka oferta to żadna oferta ale co kto lubi.
Zawsze były po angielsku wieć tutaj powinno być zero zdziwienia :)
Możliwe. Ja nie jestem fanem gier CMON i mam tylko jedną (Ankh) ale tam była mata. Za to lubię CP2077, więc byłem mocniej zainteresowany. Moim zdaniem, jak ktoś chce mieć grę po angielsku to lepsza oferta była na KS.
antonio3333
Posty: 699
Rejestracja: 19 lip 2021, 01:52
Has thanked: 42 times
Been thanked: 68 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: antonio3333 »

Przypomnę tylko o promce KSE Pestuchos do Ankh który miał być po angielsku, ale potem okazało się że jednak kartę tłumaczą...
IrasArgor
Posty: 373
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:05
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 123 times
Been thanked: 69 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: IrasArgor »

antonio3333 pisze: 26 kwie 2024, 16:32 Przypomnę tylko o promce KSE Pestuchos do Ankh który miał być po angielsku, ale potem okazało się że jednak kartę tłumaczą...
Tak, ale to był a dosłownie jedna karta i wydrukowana na takim dość odbiegającym od oryginału papierze z tego co pamiętam... Wiem, że był jakiś inny przypadek z takimi małymi promkami więc możliwe, że pomyliłem z inną grą CMON.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10963
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3363 times
Been thanked: 3231 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: japanczyk »

karmazynowy pisze: 26 kwie 2024, 14:59
Proste, jak mają powiedzmy po 100szt. każdego exa to lepiej sprzedać 300 pakietów (podstawka i dodatek) niż 100.
Nigdy nie mieli tych exow w takiej ilosci - stawiam ze tym razem dostali jeszcze mniej
sasquach
Posty: 1833
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 934 times
Been thanked: 588 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: sasquach »

Tylko będzie zonk z tymi KSE. Przetłumaczyli rewersy kart więc w decku będzie np. miks Opportunity i Okazji :(
spirit7
Posty: 47
Rejestracja: 15 sty 2020, 09:40
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: spirit7 »

Ponawiam pytanie czy ktoś mając wersje ks mógłby się podzielic wrażeniami który dodatek jego zdaniem najwięcej wnosi do gry (urozmaica ją o ciekawe mechaniki) z tych dostępnych w zestawach od portalu fixerzy auta czy nowe gangi?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4492
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 858 times
Kontakt:

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: Hardkor »

spirit7 pisze: 26 kwie 2024, 19:49 Ponawiam pytanie czy ktoś mając wersje ks mógłby się podzielic wrażeniami który dodatek jego zdaniem najwięcej wnosi do gry (urozmaica ją o ciekawe mechaniki) z tych dostępnych w zestawach od portalu fixerzy auta czy nowe gangi?
Kolego wiele to raczej nie zmieni jak będziesz codziennie pisał o to. Wydaje mi się, że wypowiadają się tutaj ludzie, którzy mają grę z KS (a przynajmniej wiem, że japanczyk ma). Ja mam all-in, ale najzwyczajniej nie grałem jeszcze w dodatki. Grałem tylko jednym gangiem z Gang Wars i był bardzo fajny (lepszy niż te w podstawce), ale trudno mi coś powiedzieć skoro w pozostałe nie grałem.

Najlepiej na bgg poczytaj
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
spirit7
Posty: 47
Rejestracja: 15 sty 2020, 09:40
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: spirit7 »

Sorry za spam ale staram się zebrać info z różnych źródeł, z bgg info też zbieram ale nie wiem ile tych zestawów mają więc staram się jak najwięcej w krótkim czasie dowiedzieć, takie opcje dali wiec trzeba szybko coś ustalić
Awatar użytkownika
Tyrek
Posty: 665
Rejestracja: 10 gru 2011, 13:47
Lokalizacja: Lubin
Has thanked: 72 times
Been thanked: 151 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: Tyrek »

Wydaje się, że Side Gigs jest fajnym dodatkiem, ale dość łatwym do „sproxowania”

Za BGG:
Spoiler:
khuba
Posty: 985
Rejestracja: 15 cze 2017, 11:36
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 308 times
Been thanked: 277 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: khuba »

Na BGG też za bardzo nie ma konkretnych informacji, ktoś tylko wspomniał że Motor + Side Gig to must have (ale to opinia 1 osoby).
Sprzedam:
Cerebria, Miasteczka, Weather Machine - metalowe zębatki
ArtIO
Posty: 544
Rejestracja: 27 cze 2020, 12:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 22 times
Been thanked: 35 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: ArtIO »

Tyrek pisze: 26 kwie 2024, 22:05 Wydaje się, że Side Gigs jest fajnym dodatkiem, ale dość łatwym do „sproxowania”

Za BGG:
Spoiler:
Powiem więcej, na stronie KS w update z dodatkiem masz prawie wszystkie karty
spirit7
Posty: 47
Rejestracja: 15 sty 2020, 09:40
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: spirit7 »

Faktycznie w necie mało informacji o dodatkach ocen itp na yt to samo jeden gość coś tam o nich wspomniał że są fajne i tyle więc ciężko cokolwiek ustalić
Awatar użytkownika
Laaq
Posty: 13
Rejestracja: 21 sie 2020, 12:58
Has thanked: 7 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: Laaq »

Jeśli ktoś szuka informacji na temat gry to na tabletop simulator na steamie, w warsztacie ma all-in do sprawdzenia sobie co jest w poszczególnych dodatkach.
spirit7
Posty: 47
Rejestracja: 15 sty 2020, 09:40
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: spirit7 »

Laaq pisze: 27 kwie 2024, 11:05 Jeśli ktoś szuka informacji na temat gry to na tabletop simulator na steamie, w warsztacie ma all-in do sprawdzenia sobie co jest w poszczególnych dodatkach.
Kup mi to chętnie sprawdzę ... 😉
sasquach
Posty: 1833
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 934 times
Been thanked: 588 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: sasquach »

spirit7 pisze: 27 kwie 2024, 11:42 Kup mi to chętnie sprawdzę ... 😉
Możesz zwrócić grę na steamie do chyba dwóch godzin.
Pomnik
Posty: 320
Rejestracja: 31 mar 2022, 00:05
Has thanked: 150 times
Been thanked: 109 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: Pomnik »

spirit7 pisze: 27 kwie 2024, 11:42
Laaq pisze: 27 kwie 2024, 11:05 Jeśli ktoś szuka informacji na temat gry to na tabletop simulator na steamie, w warsztacie ma all-in do sprawdzenia sobie co jest w po szczegółnych dodatkach.
Kup mi to chętnie sprawdzę ... 😉
Po co się ograniczać, sky is the limit - od razu całego All-Ina może Ci przecież kupić do sprawdzenia
"Real darkness have love for a face. The first death is in the heart, Harry."
ODPOWIEDZ