Polskie instrukcje do gier Queen Games

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1103
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 652 times
Been thanked: 528 times

Polskie instrukcje do gier Queen Games

Post autor: Harun »

Rozważałem zakup kilku gier tej firmy - Batavia, Airships, Alhambra - dodatek nr 4 i nie znalazłem udostępnionych polskich instrukcji. O tyle mnie to dziwi, że nie ma problemu aby zapoznać się z instrukcjami w innych językach. Osobiście nie robi mi to wielkiej różnicy, mogę czytać inne wersje językowe, ale najprzyjemniej jest mi czytać po polsku.

Czy ktoś z Was ma wiedzę, dlaczego akurat tych instrukcji nie ma w sieci (albo dlaczego jestem ślepą kurą i ich nie znajduję :wink: )?

No i przy okazji, jeżeli ktoś miałby możliwość przesłać mi instrukcje PL do w/w gier (wykorzystam w celach prywatnych) to chętnie skorzystam.
Awatar użytkownika
JAskier
Posty: 728
Rejestracja: 16 kwie 2006, 15:31
Lokalizacja: Toruń
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Polskie instrukcje do gier Queen Games

Post autor: JAskier »

Nie wiem czy głupot nie gadam, ale na moje oko dystrybutorem polskim QG jest G3 i zdaje się, że to za Ich sprawą taka a nie inna polityka :wink:
khaox
Posty: 419
Rejestracja: 13 wrz 2006, 15:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Polskie instrukcje do gier Queen Games

Post autor: khaox »

Instrukcji jako takiej nie mam jak wyslac, ale odnosnie ALhambry polecam: http://www.krainagier.net/content/view/426/37/ , zestawienie 5 dodatkow + odnosniki do recenzji poszczegolnych. Mysle, ze duzo wiecej zasad w instrukcji nie wyczytasz ;)
Awatar użytkownika
BloodyBaron
Posty: 1308
Rejestracja: 15 sie 2007, 12:25
Lokalizacja: War Shau - czyli szał wojny? :)
Been thanked: 1 time

Re: Polskie instrukcje do gier Queen Games

Post autor: BloodyBaron »

Sam szukałem instrukcji do Airships - nie znalazłem, za to dostępna jest online na stronie Queen Games angielska, więc do gry kupionej w niemieckiej wersji da się spokojnie usiąść.
_________
Moje gry
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1103
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 652 times
Been thanked: 528 times

Re: Polskie instrukcje do gier Queen Games

Post autor: Harun »

Dzięki khaox i BloodyBaron za odpowiedź. Tak jak napisałem poradzę sobie z instrukcją EN lub DE, natomiast chętnie przed zakupem gry pokazałbym instrukcję PL żonie. Mam też wrażenie JAskier, że nie gadasz głupot, natomiast dziwi mnie ta polityka. O ile mnie pamięć nie myli miałem nawet przyjemność spotkać bardzo sympatycznego przedstawiciela G3 z dwa lata temu, kiedy na spotkaniach w Poznaniu, jeszcze w Bardzie promował gry np. Szogun, Metro. Jak wskazałem sympatyczna, otwarta osoba - tłumaczył zasady, a instrukcje nie były tajemnicą. Nie wiem dlaczego teraz są, no ale pewnie się nie dowiem.
Grzech
Posty: 594
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:55
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Has thanked: 7 times
Been thanked: 10 times

Re: Polskie instrukcje do gier Queen Games

Post autor: Grzech »

BloodyBaron pisze:Sam szukałem instrukcji do Airships - nie znalazłem, za to dostępna jest online na stronie Queen Games angielska, więc do gry kupionej w niemieckiej wersji da się spokojnie usiąść.
Tylko że wydanie Airships jest międzynarodowe więc powinieneś mieć instrukcje po niemiecku angielsku i jeszcze w dwóch językach których nie pamiętam.


Odnośnie wydań miedzynarodowych dla mnie totalnym dziwolągiem jest Java Kramera - instrukcja po niemiecku, włosku, holendersku i chyba jeszcze jeden język ale napewno nie angielski :D
Awatar użytkownika
BloodyBaron
Posty: 1308
Rejestracja: 15 sie 2007, 12:25
Lokalizacja: War Shau - czyli szał wojny? :)
Been thanked: 1 time

Re: Polskie instrukcje do gier Queen Games

Post autor: BloodyBaron »

Grzech pisze:
BloodyBaron pisze:Sam szukałem instrukcji do Airships - nie znalazłem, za to dostępna jest online na stronie Queen Games angielska, więc do gry kupionej w niemieckiej wersji da się spokojnie usiąść.
Tylko że wydanie Airships jest międzynarodowe więc powinieneś mieć instrukcje po niemiecku angielsku i jeszcze w dwóch językach których nie pamiętam.
Moje wydanie jest niemieckie pt. "Giganten der lufte". Nie ma w nim instrukcji w wielu językach, tylko po niemiecku.
_________
Moje gry
Grzech
Posty: 594
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:55
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Has thanked: 7 times
Been thanked: 10 times

Re: Polskie instrukcje do gier Queen Games

Post autor: Grzech »

BloodyBaron pisze:
Grzech pisze:
BloodyBaron pisze:Sam szukałem instrukcji do Airships - nie znalazłem, za to dostępna jest online na stronie Queen Games angielska, więc do gry kupionej w niemieckiej wersji da się spokojnie usiąść.
Tylko że wydanie Airships jest międzynarodowe więc powinieneś mieć instrukcje po niemiecku angielsku i jeszcze w dwóch językach których nie pamiętam.
Moje wydanie jest niemieckie pt. "Giganten der lufte". Nie ma w nim instrukcji w wielu językach, tylko po niemiecku.
Ja też posiadam Giganten der lufte i mam cztery instrukcje w pudełku.
Awatar użytkownika
Maras
Posty: 598
Rejestracja: 25 paź 2006, 20:50
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Re: Polskie instrukcje do gier Queen Games

Post autor: Maras »

BloodyBaron pisze:Sam szukałem instrukcji do Airships - nie znalazłem, za to dostępna jest online na stronie Queen Games angielska, więc do gry kupionej w niemieckiej wersji da się spokojnie usiąść.
Już niedługo będzie wideo recenzja do tej gry.
piekar
Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2008, 17:19
Lokalizacja: Włocławek
Has thanked: 1 time

Re: Polskie instrukcje do gier Queen Games

Post autor: piekar »

Czy ktoś z posiadaczy gry Giganten der Lufte / Airships byłby w stanie przesłać mi instrukcję po polsku?
Z instrukcji angielskiej niewiele rozumiem.
Może znajdzie się jakiś dobry człowiek :D
windziarz44
Posty: 828
Rejestracja: 17 lip 2012, 12:49
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 32 times
Been thanked: 88 times

Re: Polskie instrukcje do gier Queen Games

Post autor: windziarz44 »

Odświeżę temat - poszukuje polskiej instrukcji do Alhambry. Czy ktoś może podesłać na mail? windziarz[at]interia.pl
windziarz44
Posty: 828
Rejestracja: 17 lip 2012, 12:49
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 32 times
Been thanked: 88 times

Re: Polskie instrukcje do gier Queen Games

Post autor: windziarz44 »

Dzięki, już nieaktualne
ODPOWIEDZ