Agricola we flashu

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
mbork
Posty: 1144
Rejestracja: 20 cze 2009, 01:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Agricola we flashu

Post autor: mbork »

Zachęcony komentarzami pod konkursem na GF, ściągnąłem sobie Agricolę we flashu. Niestety, chyba czegoś nie do końca rozumiem. Co ona właściwie robi automatycznie (poza przyciskiem "new round")? Rozumiem, że takie rzeczy, jak: płacenie za usprawnienia/przebudowę, obsiewanie pól, zbiory i rozmnażanie, zaznaczanie usprawnień jako zagranych itp. muszę robić sam?

Pozdr
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Agricola we flashu

Post autor: Geko »

Jeśli to jest ten sam program, co kiedyś ściągnąłem, to chyba wszystko trzeba robić samemu. Już wolę sobie pudełko zdjąć z półki i grać bez komputera.
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
mbork
Posty: 1144
Rejestracja: 20 cze 2009, 01:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Agricola we flashu

Post autor: mbork »

Ja też, ale raczej nie wezmę Agricoli do samolotu - to jest chyba z 1,5kg jak nic, aż takim wariatem nie jestem. A laptopa biorę i tak.
Perpetka
Posty: 1124
Rejestracja: 06 sty 2009, 22:24
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Agricola we flashu

Post autor: Perpetka »

Ale po co komu do solowej Agricoli komputer?
mbork
Posty: 1144
Rejestracja: 20 cze 2009, 01:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Agricola we flashu

Post autor: mbork »

Perpetka pisze:Ale po co komu do solowej Agricoli komputer?
Oj, złośliwości, złośliwości... Na przykład dlatego, że jak mam na koncie bodajże 13 partii, to naprawdę nie pamiętam ani wszystkich akcji, ani np. działania usprawnień.

Poza tym, idąc tym tokiem myślenia, po co plansza i znaczniki - nawet w grze wieloosobowej? Moja odpowiedź jest taka, że jest to część przyjemności z gry - widzę ładną planszę, biorę sobie łapkami drewniane krówki itp. Z flaszową Agricolą jest podobnie - jest przynajmniej (słabą, ale zawsze) namiastką (przynajmniej jest skan planszy).

A zresztą, sprawa jest i tak nieaktualna - jak zobaczyłem wyniki konkursu "na półmetku", to mi się odechciało ;) .
ODPOWIEDZ