[Warszawa] Szukamy chetnych do gier- Par po trzydziestce ;-)

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
deryl
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2005, 19:39
Lokalizacja: Warka
Been thanked: 1 time
Kontakt:

[Warszawa] Szukamy chetnych do gier- Par po trzydziestce ;-)

Post autor: deryl »

Ja i moja Druga Polowa odkrywamy ponownie uroki planszowek. :D Niestety okazuje sie, ze jest problem z graczami.
Szukamy par po 30'ce ktorych Pociechy nie uniemozliwiaja poswiecenia co jakis czas wieczoru na spotkanie przy planszy(lub bezpociechowych).
Czytam, ze swietnym miejscem na znalezienie nowych Znajomych byl Mazurkon - niestety nie mielismy mozliwosci pojechac i teraz probujemy nadrobic...
Mamy Civilization i Britannia(wersje z przed 20lat), Mare Nostrum, Age of Mythology, Risk 2010, Wysokie napiecie, Puerto Rico, Ticket to Ride, Osadnikow z rozszerzeniami, Game of Thrones, Bootleggers
a z krotkich: Fasolki(Bohnanza), Cytadela ,kot w worku, Blefuj.
Jesteśmy nie palący. Jestesmy otwarci na nowosci
Gdyby powstala "baza danych" - to zapraszam do korzystania innych Potrzebujacych :lol:
Ostatnio zmieniony 11 paź 2009, 11:12 przez deryl, łącznie zmieniany 2 razy.
www.kajakPATROL.pl - wypożyczalnia kajaków k Warszawy;
Białobrzegi - Warka
Awatar użytkownika
Smerf Maruda
Posty: 1131
Rejestracja: 15 mar 2009, 20:53
Lokalizacja: Stolyca

Re: [Warszawa] Szukamy chetnych do gier- Par po trzydziestce ;-)

Post autor: Smerf Maruda »

Brzmi jak oferta w swingers club :-)
berem
Posty: 1218
Rejestracja: 26 sie 2008, 14:24
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [Warszawa] Szukamy chetnych do gier- Par po trzydziestce ;-)

Post autor: berem »

Świetnie się składa bo ja(my) też lubimy planszówki i mamy już ich wiele (inne niż wy).
Ze względu na naszego smyka możemy jednorazowo poświecić raczej nie więcej niż 3-4 godziny najlepiej u nas. Bardzo chętnie teraz zagralibyśmy w Carolus Magnus z tego względu że w tej grze 2 osoby współpracują by pokonać drugą parę i chcielibyśmy sprawdzić ten wariant.
Ale mamy jeszcze około 20 innych bardzo dobrych planszówek.
Mieszkamy na Białołęce.
Awatar użytkownika
konev
Posty: 2094
Rejestracja: 22 gru 2006, 12:39
Lokalizacja: Tewkesbury (UK)

Re: [Warszawa] Szukamy chetnych do gier- Par po trzydziestce ;-)

Post autor: konev »

Smerf Maruda pisze:Brzmi jak oferta w swingers club :-)
Skąd ty Smerfie wiesz jak takie ogłoszenia wyglądają? Przy jednej smerfetce w wiosce możliwości kombinacji są raczej ograniczone ;).

Jeżeli chodzi o temat to bardzo namawiam wszystkie osoby, które mieszkają w W-wie by podawały przy lokalizacji dzielnicę. W ten sposób chyba będzie dużo łatwiej się jakoś zorientować. :)

Swoją drogą ktoś kiedyś chyba jakąś bazę danych zaczął robić. Były nawet lokalizacje na Google Maps zaznaczone. Nie pamiętam co prawda, gdzie jak i dlaczego, bo to dawno temu było.
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych
Monsoon Group :: Aktualne Spotkania :: Facebook
Awatar użytkownika
deryl
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2005, 19:39
Lokalizacja: Warka
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Warszawa] Szukamy chetnych do gier- Par po trzydziestce ;-)

Post autor: deryl »

Smerf Maruda pisze:Brzmi jak oferta w swingers club :-)
Z wiekiem czlowiek staje sie Koneserem i musi sie nauczyc sprostac swoim coraz wiekszym wymaganiom. Precz z fałszywą skromnoscia....
berem pisze:Świetnie się składa bo ja(my) też lubimy planszówki i mamy już ich wiele (inne niż wy).
Ze względu na naszego smyka możemy jednorazowo poświecić raczej nie więcej niż 3-4 godziny najlepiej u nas. Bardzo chętnie teraz zagralibyśmy w Carolus Magnus z tego względu że w tej grze 2 osoby współpracują by pokonać drugą parę i chcielibyśmy sprawdzić ten wariant.
Ale mamy jeszcze około 20 innych bardzo dobrych planszówek.
Mieszkamy na Białołęce.
Dla nas nie problem, bo samochodem Wawa nie jest duza - chyba, ze w godzinach szczytu :lol:
Szczegoly na prv, zeby nie smiecic na ogolnym
konev pisze:Jeżeli chodzi o temat to bardzo namawiam wszystkie osoby, które mieszkają w W-wie by podawały przy lokalizacji dzielnicę. W ten sposób chyba będzie dużo łatwiej się jakoś zorientować. :)

Swoją drogą ktoś kiedyś chyba jakąś bazę danych zaczął robić. Były nawet lokalizacje na Google Maps zaznaczone. Nie pamiętam co prawda, gdzie jak i dlaczego, bo to dawno temu było.
My mieszkamy w Centrum - okolice skrzyzowania Żelaznej i Grzybowskiej
www.kajakPATROL.pl - wypożyczalnia kajaków k Warszawy;
Białobrzegi - Warka
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Re: [Warszawa] Szukamy chetnych do gier- Par po trzydziestce ;-)

Post autor: draco »

deryl pisze:Szukamy par po 30'ce ktorych Pociechy nie uniemozliwiaja poswiecenia co jakis czas wieczoru na spotkanie przy planszy(lub bezpociechowych).
To brzmi bardzo snobistycznie. :| Czy jak ktoś ma 29, to już się dla Ciebie jako równoprawny gracz nie liczy :?:
Awatar użytkownika
Valmont
Posty: 1461
Rejestracja: 04 cze 2004, 08:08
Lokalizacja: Warszawa -serce w Białymstoku ;)

Re: [Warszawa] Szukamy chetnych do gier- Par po trzydziestce ;-)

Post autor: Valmont »

draco pisze: To brzmi bardzo snobistycznie. :| Czy jak ktoś ma 29, to już się dla Ciebie jako równoprawny gracz nie liczy :?:
Znaj swoje miejsce małolacie :twisted:
Wpieriod! - niekoniecznie efektywnie, ale efektownie.
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Re: [Warszawa] Szukamy chetnych do gier- Par po trzydziestce ;-)

Post autor: draco »

Valmont pisze:
draco pisze: To brzmi bardzo snobistycznie. :| Czy jak ktoś ma 29, to już się dla Ciebie jako równoprawny gracz nie liczy :?:
Znaj swoje miejsce małolacie :twisted:
Dziękuję za radę. W moim miejscu nie liczy się ani wiek ani liczba posiadanych gier ani doświadczenie ani orientacja seksualna ani wykształcenie ani żadne inne bzdurne ograniczenie i to mnie cieszy. :)
Awatar użytkownika
deryl
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2005, 19:39
Lokalizacja: Warka
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Warszawa] Szukamy chetnych do gier- Par po trzydziestce ;-)

Post autor: deryl »

draco pisze: Czy jak ktoś ma 29, to już się dla Ciebie jako równoprawny gracz nie liczy :?:
Witamy w "Klubie" - a juz za niedlugo:
"...wiek miedzy Chrystusowym, a Karwowskim" :lol:
Chetny na partyjke co jakis czas :?: Oczywiscie razem z "Draco'nicą"!!! :wink:
www.kajakPATROL.pl - wypożyczalnia kajaków k Warszawy;
Białobrzegi - Warka
berem
Posty: 1218
Rejestracja: 26 sie 2008, 14:24
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [Warszawa] Szukamy chetnych do gier- Par po trzydziestce ;-)

Post autor: berem »

Widzisz Draco, nie będziesz miał ostatniego słowa.
Czasem ludzie mają różne potrzeby i nie ma co ich ganić, mądralować i pokazywać swą wyższość.
Ps. Oczywiście zaraz wytkniesz mi poprawność językową, ach te czepianie się szczegółów.
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Szukamy chetnych do gier- Par po trzydziestce ;-)

Post autor: Don Simon »

konev pisze:Swoją drogą ktoś kiedyś chyba jakąś bazę danych zaczął robić. Były nawet lokalizacje na Google Maps zaznaczone. Nie pamiętam co prawda, gdzie jak i dlaczego, bo to dawno temu było.
Kiedys cos takiego zaczalem robic (to znaczy zalozylem mape i zachecalem do dodawania swoich lokalizacji), ale jakos nie bylo specjalnego zainteresowania i sprawa dosyc szybko umarla.
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
zmijka
Posty: 8
Rejestracja: 21 paź 2009, 10:54

Re: [Warszawa] Szukamy chetnych do gier- Par po trzydziestce ;-)

Post autor: zmijka »

I jak? Udalo Wam sie z kims ustawic na granie?
berem
Posty: 1218
Rejestracja: 26 sie 2008, 14:24
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [Warszawa] Szukamy chetnych do gier- Par po trzydziestce ;-)

Post autor: berem »

Tak spotkaliśmy się i nie żałujemy.
Na stół poszły: Carolus Magnus, Alea Iacta Est i Chang Cheng.
zmijka
Posty: 8
Rejestracja: 21 paź 2009, 10:54

Re: [Warszawa] Szukamy chetnych do gier- Par po trzydziestce ;-)

Post autor: zmijka »

Gdybyście planowali znowu jakąś partyjkę i brakowalo Wam dwójki do grania to dajcie cynk. Nie jesteśmy co prawda po 30 ale prawie dobijamy do niej.
assun
Posty: 22
Rejestracja: 22 kwie 2009, 19:16

Re: [Warszawa] Szukamy chetnych do gier- Par po trzydziestce ;-)

Post autor: assun »

witam
ja też czasami lubię pograc ale robie to tylko z moimi dzieciakami bo innych przeciwników nie mam, dlatego mógłbym się do kogoś przyłączyć lub ktos mógłby do mnie wpadać.
Jestem z Ząbek pod Warszawą ale mam czym jeździć więc dojazdy do kogos nie są problemem. Wolę bardziej domowe spotkania, jestem niepalący. Niestety moja żonka nie gra w planszówki.
Kiedy dobro nic nie robi , zło zwycięża

"Dzień dobry POlsko, odPOwiedz mi !!!
Kiedy...Kiedy w końcu przyjdą...te..leprze dni?
Czekamy na leprzy czas...czekamy na leprzy świat.."
Awatar użytkownika
deryl
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2005, 19:39
Lokalizacja: Warka
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Warszawa] Szukamy chetnych do gier- Par po trzydziestce ;-)

Post autor: deryl »

Zmijka, Assun, Don Simone:
Sorki za milczenie. Sam zaczalem watek, a teraz sie nie ujawniam... :oops:
w pazdzierniku, a jeszcze bardziej w listopadzie mam strasznie duzo spraw zawodowych, ktore mi wyskoczyly, a o ktorych nie wiedzialem, jak zakladalem posta. Jak tylko sie uporam - obiecuje, ze do Kazdego z Was odpowiem na Prv!!!
Pozdro
www.kajakPATROL.pl - wypożyczalnia kajaków k Warszawy;
Białobrzegi - Warka
ODPOWIEDZ