Barrage (Simone Luciani)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 660
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 248 times
Been thanked: 380 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: Nilis »

Wosho pisze: 09 paź 2020, 13:09
Nilis pisze: 09 paź 2020, 12:02 Wczoraj była druga partia Barrage w 3 osoby
- muszę przyznać że gra jest bardzo solidna, daje dużo frajdy z grania i co najważniejsze, jest łatwa do nauki natomiast cięższa podczas podejmowania decyzji w grze.
- wykonanie jest na bardzo dobrym poziomie. Cena do jakości i ilości komponentów jest w porządku
- dwie gry i dwa bezapelacyjne zwycięstwa Niemców, na razie wygląda na to że jest to master race ale kolejne gry pokażą czy gra rzeczywiście nie ma kompletnie balansu
Niemcy sa bardzo mocni ale na pewno nie najmocniejsi, musiscie im przeszkadzac i nie pozwolic zbudowac linii na której mogą swobodnie korzystać ze swojej zdolności.
Oczywista oczywistość.
Czyli jak w Chaosie w Starym Świecie? Wszyscy na Khorna :roll:
Możliwe że źle graliśmy. Graliśmy tak że gracz Niemiecki np. produkuje z kropli wody energię w jakimś miejscu na planszy a następnie w ramach akcji specjalnej w innym miejscu na planszy z innej kropli też produkuje energię używając innej elektrowni. Budując trzecia elektrownie robi w ten sposób trzy produkcję za jednym razem i realizuje 3 różne kontrakty
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
Awatar użytkownika
Nidav
Posty: 704
Rejestracja: 14 sty 2016, 19:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 91 times
Been thanked: 339 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: Nidav »

Niemal dobrze graliście, ale nie do końca - robiąc produkcję Niemcami, można tylko raz zrobić dodatkową produkcję bez modyfikatorów. Czyli jak są trzy elektrownie, to i tak można tylko dwa razy zrobić produkcję.

Niemcy są mocni i mają chyba najlepszą umiejętność, ale ja akurat najlepszy wynik miałem Stanami - 175 punktów. W zasadzie każdą frakcją da się wykręcić bardzo dobre wyniki. A obserwować co robi każdy i tak trzeba w każdej grze i starać się przeszkadzać, przy okazji realizując swoje własne założenia.
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 660
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 248 times
Been thanked: 380 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: Nilis »

Nidav pisze: 09 paź 2020, 18:29 Niemal dobrze graliście, ale nie do końca - robiąc produkcję Niemcami, można tylko raz zrobić dodatkową produkcję bez modyfikatorów. Czyli jak są trzy elektrownie, to i tak można tylko dwa razy zrobić produkcję.
Czyli wybudowanie trzeciej elektrowni u Niemców jaka daje korzyść z planszy budynków? To nie jest dodatkowa (trzecia) produkcja?
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
Awatar użytkownika
Nidav
Posty: 704
Rejestracja: 14 sty 2016, 19:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 91 times
Been thanked: 339 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: Nidav »

Nilis pisze: 10 paź 2020, 09:40
Nidav pisze: 09 paź 2020, 18:29 Niemal dobrze graliście, ale nie do końca - robiąc produkcję Niemcami, można tylko raz zrobić dodatkową produkcję bez modyfikatorów. Czyli jak są trzy elektrownie, to i tak można tylko dwa razy zrobić produkcję.
Czyli wybudowanie trzeciej elektrowni u Niemców jaka daje korzyść z planszy budynków? To nie jest dodatkowa (trzecia) produkcja?
Jedynie odblokowuje ich umiejętność. Idąc na produkcję w Stacji Turbin każdy ma jedną produkcję. Jeśli Niemcy mają wybudowane trzy elektrownie, to mogą produkować dwa razy. I przy okazji warto podkreślić, że mogą z tego korzystać, jak zresztą wszyscy względem umiejętności specjalnych, dopiero po wybudowaniu tej trzeciej elektrowni, a nie od początku gry (bo z kontekstu Twojej wypowiedzi trochę brzmi to tak, jakbyście od początku korzystali z ich umiejętności).
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 660
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 248 times
Been thanked: 380 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: Nilis »

Nidav pisze: 10 paź 2020, 09:46 I przy okazji warto podkreślić, że mogą z tego korzystać, jak zresztą wszyscy względem umiejętności specjalnych, dopiero po wybudowaniu tej trzeciej elektrowni, a nie od początku gry (bo z kontekstu Twojej wypowiedzi trochę brzmi to tak, jakbyście od początku korzystali z ich umiejętności).
Tak. My graliśmy że od początku, każdy korzysta ze specjalnych abilitek. Czyli to zmienia kolosalnie nasze gry. Dzięki za odpowiedź
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
Awatar użytkownika
yaro_
Posty: 279
Rejestracja: 31 gru 2018, 09:44
Lokalizacja: Radzionków
Has thanked: 64 times
Been thanked: 110 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: yaro_ »

Grę już wcześniej sprawdziłem na tabletopie i wiedziałem że podejdzie. W strachu przed tym że zaraz zabraknie skusiłem się na zakup :)
Jako pragmatyk wychowany na Terra Mystice nie wychodzę z podziwu, że chciało im się tyle kształtów budynków wymyślać. Ale w moim mniemaniu lepsze to niż plastik ;)

Natomiast nie podoba mi się mechanizm koła. W sensie samo jego wykonanie - trzeba dwóch rąk by tym zakręcić. Chętnie przewierciłbym bym się przez środek i nadał oś temu kołu. Czy ktoś może wie gdzie szukać takich pinów jak w kołach walki w Scythe?
Wojtek.k
Posty: 275
Rejestracja: 09 mar 2017, 08:38
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 33 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: Wojtek.k »

yaro_ pisze: 13 paź 2020, 10:08 Czy ktoś może wie gdzie szukać takich pinów jak w kołach walki w Scythe?
Na Fb przy temacie naprawy Tzolkina polecali to https://allegro.pl/listing?string=nity% ... t-1-3-0717 , podobno też można znaleźć w pasmanteriach.
Wosho
Posty: 1442
Rejestracja: 01 gru 2011, 13:15
Has thanked: 177 times
Been thanked: 141 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: Wosho »

Jakby ktos oferowal wytrzymalsze i przyjemniejsze w użyciu kółka kupowałbym :)
Awatar użytkownika
karmazynowy
Posty: 1032
Rejestracja: 15 lut 2011, 18:26
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 186 times
Been thanked: 435 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: karmazynowy »

Wosho pisze: 13 paź 2020, 11:25 Jakby ktos oferowal wytrzymalsze i przyjemniejsze w użyciu kółka kupowałbym :)
Rebel dodawał do pre-orderu kółka drukowane 3D. Gdzieś po sieci lata projekt, więc możesz zlecić/sam sobie je druknąć.
Na półce | Na stole | Na sprzedaż i zamianę (Gdynia) | Podzielę się rabatem: Grybezpradu.eu - 5% | Planszostrefa.pl - 11%
Atk
Posty: 1408
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 501 times
Been thanked: 288 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: Atk »

Wosho pisze: 13 paź 2020, 11:25 Jakby ktos oferowal wytrzymalsze i przyjemniejsze w użyciu kółka kupowałbym :)
Pisałem wam tu że portal będzie miał na sprzedaż swoje koła które były w preorderze pozny listopad

Ja chyba wydrukuje go są fajne projekty Jeden z nich jest nakładany na to koło papierowe Inne z pinem Czekam na cene w sklepie portalu

W sumie nie wiem jaka to kręcicie Ja łapie na dole i jednym palcem i wszystko się kręci ładnie Mega rzadko się coś blokuje Bardziej to mnie miejsca brakuje

Jak będzie kogoś interesowało mogę zapytać ziomka za ile by wydrukował Nie zajmuje się tym profesjonalnie raczej 4f ale cena za to nie będzie mln zł Mi drukuje elementy do Podwodne miasta i krople do Barrage już mi zrobił
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: krwlng »

Atk pisze: 09 paź 2020, 12:38 Dodam od siebie ze dostalem info iz w poznym listopadzie pojawia sie plastikowe kola w sklepie portalu. Niestety nie jestem w stanie podac ceny
Szczerze mówiąc patrząc na jakość wydruków z Portalu nie wiem czy lepszą opcją nie jest wydruk we własnym zakresie.

https://www.thingiverse.com/thing:4211906

Powyżej jest projekt koła bardzo podobny do tego od Portalu, po wydrukowaniu na szkle podstawa jest gładka i obraca się bez większych oporów.
Atk pisze: 09 paź 2020, 12:38 Co do dodatku na 5 osob dowiedzialem sie ze na razie nic nie wiedza gdyz sa to zbyt odlegly projekt
Opcja dla niecierpliwych - otwarty jest late pledge na kampanii Maharaja od oryginalnego wydawcy, można tam złożyć zamówienie na rozszerzenie dla 5 gracza (wymaga projektu Leeghwatera, bo tylko uzupełnia komponenty i dodaje alternatywną planszę dla 5 graczy), promo dyrektorów (zestaw A i B), metalowe monety, planszę 3D i ewentualnie dodatkowe maszyny. Poza kafelkami z opisem promek wszystko jest niezależne językowo.
Awatar użytkownika
lotheg
Posty: 795
Rejestracja: 11 paź 2017, 10:25
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 271 times
Been thanked: 276 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: lotheg »

krwlng pisze: 14 paź 2020, 11:49
Opcja dla niecierpliwych - otwarty jest late pledge na kampanii Maharaja od oryginalnego wydawcy, można tam złożyć zamówienie na rozszerzenie dla 5 gracza (wymaga projektu Leeghwatera, bo tylko uzupełnia komponenty i dodaje alternatywną planszę dla 5 graczy), promo dyrektorów (zestaw A i B), metalowe monety, planszę 3D i ewentualnie dodatkowe maszyny. Poza kafelkami z opisem promek wszystko jest niezależne językowo.
Czy trzeba było wesprzeć kampanię, żeby mieć dostęp do late plegde Maharaja?
Kanban to najlepszy Vital, a Trajan jest lepszy od Zamków.
Wishlista
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: krwlng »

lotheg pisze: 14 paź 2020, 12:09
krwlng pisze: 14 paź 2020, 11:49
Opcja dla niecierpliwych - otwarty jest late pledge na kampanii Maharaja od oryginalnego wydawcy, można tam złożyć zamówienie na rozszerzenie dla 5 gracza (wymaga projektu Leeghwatera, bo tylko uzupełnia komponenty i dodaje alternatywną planszę dla 5 graczy), promo dyrektorów (zestaw A i B), metalowe monety, planszę 3D i ewentualnie dodatkowe maszyny. Poza kafelkami z opisem promek wszystko jest niezależne językowo.
Czy trzeba było wesprzeć kampanię, żeby mieć dostęp do late plegde Maharaja?
nie, można złożyć samo zamówienie na rzeczy z Barrage

https://maharaja.backerkit.com/hosted_preorders

(jak coś to kasę z karty ściągają dopiero po kilku dniach - mają dużo zamówień i lecą po kolei, nie wiem kiedy będzie wysyłka - czy przed finalizacją kampanii czy w trakcie, trzeba czekać :/ )
Wosho
Posty: 1442
Rejestracja: 01 gru 2011, 13:15
Has thanked: 177 times
Been thanked: 141 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: Wosho »

Mozna sie dolaczyc do jakiegos zamowienia?
Albo kto z Wawy chcialby zrobic wspolne? :)
Dzis na 4ech graczy skonczyly nam sie betoniarki :/

EDIT: Ogarniete :)
Ostatnio zmieniony 17 paź 2020, 20:02 przez Wosho, łącznie zmieniany 1 raz.
omas
Posty: 166
Rejestracja: 25 lut 2019, 08:47
Has thanked: 437 times
Been thanked: 30 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: omas »

Wosho pisze: 17 paź 2020, 01:08 Mozna sie dolaczyc do jakiegos zamowienia?
Albo kto z Wawy chcialby zrobic wspolne? :)
Dzis na 4ech graczy skonczyly nam sie betoniarki :/
Czesc. Moze ustalcie dla nich nowe wartosci wieksze ?
Awatar użytkownika
bogas
Posty: 2806
Rejestracja: 29 paź 2006, 00:17
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Has thanked: 361 times
Been thanked: 639 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: bogas »

omas pisze: 17 paź 2020, 13:46
Wosho pisze: 17 paź 2020, 01:08 Mozna sie dolaczyc do jakiegos zamowienia?
Albo kto z Wawy chcialby zrobic wspolne? :)
Dzis na 4ech graczy skonczyly nam sie betoniarki :/
Czesc. Moze ustalcie dla nich nowe wartosci wieksze ?
No właśnie mniejsze. Jak gra wyszła na KS to tez ludzie pisali ze za mało maszyn jest. Wg wielu graczy piszących na BGG rozwiązaniem jest przyjęcie wartości maszyn (od najmniejszej do największej) na poziomie 1-2-3.
Awatar użytkownika
Arkhon
Posty: 332
Rejestracja: 31 paź 2015, 02:31
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 101 times
Been thanked: 169 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: Arkhon »

bogas pisze: 17 paź 2020, 15:13
omas pisze: 17 paź 2020, 13:46
Wosho pisze: 17 paź 2020, 01:08 Mozna sie dolaczyc do jakiegos zamowienia?
Albo kto z Wawy chcialby zrobic wspolne? :)
Dzis na 4ech graczy skonczyly nam sie betoniarki :/
Czesc. Moze ustalcie dla nich nowe wartosci wieksze ?
No właśnie mniejsze. Jak gra wyszła na KS to tez ludzie pisali ze za mało maszyn jest. Wg wielu graczy piszących na BGG rozwiązaniem jest przyjęcie wartości maszyn (od najmniejszej do największej) na poziomie 1-2-3.
Moim skromnym zdaniem problem rozwiązuje przyjęcie wartości jak w oryginalnym (eng) rulebooku, czyli 1-3-5
Nie wiem czy ilosc elementow dla wersji PL została zmieniona, że portal w instrukcji opisał to jako 1-2-5 ale nie rozumiem sensowności takiego podziału.
Awatar użytkownika
mistrz_yon
Posty: 705
Rejestracja: 26 kwie 2005, 11:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 158 times
Been thanked: 252 times
Kontakt:

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: mistrz_yon »

Czy ktoś z grających byłby w stanie zrobić porównanie z innymi cięższymi tytułami? Miałem na zeszłorocznej liście Essenowej, ale finalnie się nie zdecydowałem - ten cały dziwny klimat skutecznie mnie odrzucał. I nadal mam wiele wątpliwości (natury estetycznej), zwłaszcza że najcięższe tytuły nie są u mnie nadmiernie grywane. Ale się waham, bo hajp jest, a optymalizacja zawsze sercu miła.
Awatar użytkownika
Arkhon
Posty: 332
Rejestracja: 31 paź 2015, 02:31
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 101 times
Been thanked: 169 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: Arkhon »

mistrz_yon pisze: 17 paź 2020, 22:18 Czy ktoś z grających byłby w stanie zrobić porównanie z innymi cięższymi tytułami? Miałem na zeszłorocznej liście Essenowej, ale finalnie się nie zdecydowałem - ten cały dziwny klimat skutecznie mnie odrzucał. I nadal mam wiele wątpliwości (natury estetycznej), zwłaszcza że najcięższe tytuły nie są u mnie nadmiernie grywane. Ale się waham, bo hajp jest, a optymalizacja zawsze sercu miła.
Nie wiem do końca jakiego porównania oczekujesz ani w co grałeś Pan, ale z własnego doświadczenia / punktu widzenia :

- Klimat i ciężar coś miedzy Brass a Scythe. Cięższe nieco od Lorenzo il Magnifico czy Tzolkina, lżejsze od gier Lacerdy i Turcziego.
Zasady wytłumaczysz w 10-15minut, tkwi jednak pewien ciężar w interakcji między graczami. Podobnie jak bywa na przykład w Brass czy Troyes, to może być dobre porównanie powiedzmy, ciężarem.
Mamy zarówno walke o optymalne miejsca (worker placement) jak i na mapie, gdzie można wode ciekawie zablokować albo i nawet przekierować.
Dobrze mieć plan długofalowy, jak i dostosowywać się taktycznie do posunięć przeciwników (tu znów zwrócę się do Brassa / Troyes, choć wiem, różne gry niby całkiem)

Jeżeli masz jakieś konkretne pytania - śmiało.
Dużo ogranej gry jeszcze nie mam, kilka zaledwie posiedzeń, ale mogę odrazu stwierdzić, że dla mnie pozycja trafiona. Jak lubisz optymalizacje, wagę średnio-ciężką i negatywną interakcję - tytuł godny polecenia.
Dziami
Posty: 289
Rejestracja: 18 maja 2012, 15:43
Lokalizacja: Stalowa Wola
Has thanked: 201 times
Been thanked: 75 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: Dziami »

mistrz_yon pisze: 17 paź 2020, 22:18 ....I nadal mam wiele wątpliwości (natury estetycznej)...
Ja sobie tą grę odpuściłem na początku wlasnie ze wzg. estetycznych. Ale na fali popularności zaintrygowała mnie, łyknąłem instrukcję i kupiłem. Nie żałuję, a na żywo prezentuje sie duuużo lepiej niż na jakichkolwiek zdjęciach.
A sama gra siadła mi bardzo. Na razie dwie partie za mną, ale jest co odkrywać. Dla mnie moze minimalnie cięższa od Brassa ze względu na tą optymalizację.
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 660
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 248 times
Been thanked: 380 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: Nilis »

mistrz_yon pisze: 17 paź 2020, 22:18 Czy ktoś z grających byłby w stanie zrobić porównanie z innymi cięższymi tytułami? Miałem na zeszłorocznej liście Essenowej, ale finalnie się nie zdecydowałem - ten cały dziwny klimat skutecznie mnie odrzucał. I nadal mam wiele wątpliwości (natury estetycznej), zwłaszcza że najcięższe tytuły nie są u mnie nadmiernie grywane. Ale się waham, bo hajp jest, a optymalizacja zawsze sercu miła.
Za mną dwie gry i śmiało mogę powiedzieć że bardzo dobry, solidny tytuł. Klimat Nie jest istotny, niema go. komponenty są dobrej jakości. Gra dla kombinujacych i myślących w przód. Trzeba mieć dość mocną grupę aby była realna rywalizacja i emocje. Jeżeli nie grywasz w cięższe tytuły i twoje grono nie odnajduje się w takich grach to nie kupuj.
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
Atk
Posty: 1408
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 501 times
Been thanked: 288 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: Atk »

Dziami pisze: 18 paź 2020, 08:25
mistrz_yon pisze: 17 paź 2020, 22:18 ....I nadal mam wiele wątpliwości (natury estetycznej)...
Ja sobie tą grę odpuściłem na początku wlasnie ze wzg. estetycznych. Ale na fali popularności zaintrygowała mnie, łyknąłem instrukcję i kupiłem. Nie żałuję, a na żywo prezentuje sie duuużo lepiej niż na jakichkolwiek zdjęciach.
A sama gra siadła mi bardzo. Na razie dwie partie za mną, ale jest co odkrywać. Dla mnie moze minimalnie cięższa od Brassa ze względu na tą optymalizację.
Ja już zdążyłem krople wody dodrukować 😂 mimo że wykonanie gry bardzo mi się podoba
Awatar użytkownika
mistrz_yon
Posty: 705
Rejestracja: 26 kwie 2005, 11:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 158 times
Been thanked: 252 times
Kontakt:

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: mistrz_yon »

Ale ja nie mówię o wykonaniu (widzę wszędzie, że naprawdę fajne i jeszcze te drewienka... mmm...) tylko o stylistyce. Po prostu jakoś przeszkadzają mi gry „nie z tej rzeczywistości”.

Wiem, że przechodzi mi ileś tytułów sensownych, ale co zrobisz Bożenko, nic nie zrobisz, oka nie wyjmiesz. Więc nawet kochając Uwego, nie mam jednak Kawerny, bo jakże to, o krasnoludach mam grać?
Awatar użytkownika
yaro_
Posty: 279
Rejestracja: 31 gru 2018, 09:44
Lokalizacja: Radzionków
Has thanked: 64 times
Been thanked: 110 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: yaro_ »

krwlng pisze: 14 paź 2020, 11:49 można tam złożyć zamówienie na rozszerzenie dla 5 gracza (wymaga projektu Leeghwatera, bo tylko uzupełnia komponenty i dodaje alternatywną planszę dla 5 graczy)
Do tej pory żyłem w błędnym przekonaniu że Projekt Leeghwatera daje możliwość gry w 5 osób :o

Mnie Barrage się bardzo podoba stylistycznie i wykonanie nienajgorsze, tylko te monetki takie cieniutkie i malutkie. Kuszą mnie te metalowe, tylko ktoś wie czy jak zamówie to wyślą mniej więcej teraz, czy dopiero w Maju z wysyłką tej Maharadży ?
Awatar użytkownika
lotheg
Posty: 795
Rejestracja: 11 paź 2017, 10:25
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 271 times
Been thanked: 276 times

Re: Barrage (Simone Luciani)

Post autor: lotheg »

yaro_ pisze: 18 paź 2020, 16:30
krwlng pisze: 14 paź 2020, 11:49 można tam złożyć zamówienie na rozszerzenie dla 5 gracza (wymaga projektu Leeghwatera, bo tylko uzupełnia komponenty i dodaje alternatywną planszę dla 5 graczy)
Do tej pory żyłem w błędnym przekonaniu że Projekt Leeghwatera daje możliwość gry w 5 osób :o

Mnie Barrage się bardzo podoba stylistycznie i wykonanie nienajgorsze, tylko te monetki takie cieniutkie i malutkie. Kuszą mnie te metalowe, tylko ktoś wie czy jak zamówie to wyślą mniej więcej teraz, czy dopiero w Maju z wysyłką tej Maharadży ?
Na pytanie czy będzie to wysyłane razem z Maharaja odpowiedź jaką dostałem brzmi:
Yes officially.

But probably sooner. It depends: if we produce them much earlier, we will send them separately. Otherwise we will ship everything together.

However, the official date is May 2021.
Kanban to najlepszy Vital, a Trajan jest lepszy od Zamków.
Wishlista
ODPOWIEDZ