Dość dziwna potrzeba

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
ceville
Posty: 187
Rejestracja: 22 sty 2013, 19:00
Lokalizacja: Zielona Góra
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Dość dziwna potrzeba

Post autor: ceville »

Witam.
Z góry podkreślam, że nie wiem czy dobrze umieściłem ten temat, więc jak coś to przepraszam.

Przejdźmy do sedna sprawy.
Potrzebuje dość dużej ilości (380) kart o jednakowych rewersach. Przód jest bez znaczenia, mogą być to kopie nawet jednej karty tylko :P
Liczy się tylko rozmiar (standardowy) oraz jednakowe rewersy. Wsadzę je w koszulki najtańsze wraz z wydrukami kart z Thunderstone Advance wersji demo, czy jakos tak :P

Gdzieś na forum widziałem, że ktoś pisał o kartach do MtG kupowanych na wagę :P nie wiem czy to ma prawo bytu więc pytam tutaj, czy ktoś coś takiego widział ?:)
I liczę na inne propozycje jak najmniejszym kosztem dostać taką ilość kart :) Albo ewentualnie ile kosztowałoby mniej więcej wydrukowanie takiej ilości kart na jakimś dobrym papierze :)
Zgóry dzięki :)
Awatar użytkownika
surmik
Posty: 1494
Rejestracja: 07 sty 2010, 14:22
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 1 time

Re: Dość dziwna potrzeba

Post autor: surmik »

Na Allegro za grosze możesz kupić sporo bezwartościowych kart ;)
ceville
Posty: 187
Rejestracja: 22 sty 2013, 19:00
Lokalizacja: Zielona Góra
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Dość dziwna potrzeba

Post autor: ceville »

surmik pisze:Na Allegro za grosze możesz kupić sporo bezwartościowych kart ;)
jakieś linki ? :)
Awatar użytkownika
surmik
Posty: 1494
Rejestracja: 07 sty 2010, 14:22
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 1 time

Re: Dość dziwna potrzeba

Post autor: surmik »

ceville
Posty: 187
Rejestracja: 22 sty 2013, 19:00
Lokalizacja: Zielona Góra
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Dość dziwna potrzeba

Post autor: ceville »

dzięki. mimo wszystko drogooo. za 50 złoty bym miał 375 kart :) a za 20 więcej mogę kupić oryginał Kamień Gromu :) więc nie ma sensu :P
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4086
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 293 times
Been thanked: 173 times

Re: Dość dziwna potrzeba

Post autor: lacki2000 »

ja kiedyś kupiłem w jakimś markecie talię kart za 3zł, czyli jakieś 520 kart za 30zł by wyszło. Z tymże jakość tak kiepska, że szkoda gadać.
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
Awatar użytkownika
Zet
Posty: 1365
Rejestracja: 26 paź 2006, 00:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 163 times
Been thanked: 169 times

Re: Dość dziwna potrzeba

Post autor: Zet »

możesz wrzucić info na forum mtgnews.pl, że chcesz kupić hurtem karty w cenie makulatury. Handlarze skupują commony MtG przeważnie po ok. 3 grosze/szt., więc jak zaoferujesz więcej, niż w skupie u handlarzy, to może ktoś się skusi i sprzeda Tobie ;)
Awatar użytkownika
watman
Posty: 809
Rejestracja: 22 kwie 2010, 14:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Dość dziwna potrzeba

Post autor: watman »

Zet pisze:możesz wrzucić info na forum mtgnews.pl, że chcesz kupić hurtem karty w cenie makulatury. Handlarze skupują commony MtG przeważnie po ok. 3 grosze/szt., więc jak zaoferujesz więcej, niż w skupie u handlarzy, to może ktoś się skusi i sprzeda Tobie ;)
dokladnie tak - oferta 5gr/karta ('biore wszystko w stanie m/nm, neiwazny jezyk') powinna spokonie chwycic
Sepelite me facie versa in terram, osculetur me mortuum mundus in culum... | In omnia pericula tasta testicula
BGG | Piwo i Planszówki Blog | Fanpage na FB
ceville
Posty: 187
Rejestracja: 22 sty 2013, 19:00
Lokalizacja: Zielona Góra
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Dość dziwna potrzeba

Post autor: ceville »

dzięki za rady ! :)
Awatar użytkownika
LordDisneyland
Posty: 438
Rejestracja: 20 cze 2010, 01:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dość dziwna potrzeba

Post autor: LordDisneyland »

Kupiłem kilka dni temu w Carrefour Express parę talii Trefla, classic, 24 szt po 99 groszy. Całkiem niezła jakość , karty plastikowane.
Tak więc Zombie in My Pocket już się robi :)
Misiekh
Posty: 43
Rejestracja: 21 lut 2010, 19:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dość dziwna potrzeba

Post autor: Misiekh »

No właśnie nie rozumiem po co kupować karty z MtG, nie prościej kupić parę najtańszych talii standardowych kart w jakimś Tesco czy czymś takim? ;)
Awatar użytkownika
watman
Posty: 809
Rejestracja: 22 kwie 2010, 14:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Dość dziwna potrzeba

Post autor: watman »

LordDisneyland pisze:Kupiłem kilka dni temu w Carrefour Express parę talii Trefla, classic, 24 szt po 99 groszy. Całkiem niezła jakość , karty plastikowane.
Tak więc Zombie in My Pocket już się robi :)
Misiekh pisze:No właśnie nie rozumiem po co kupować karty z MtG, nie prościej kupić parę najtańszych talii standardowych kart w jakimś Tesco czy czymś takim? ;)
przy commonach mtg 5gr/szt masz 20 kart za zlotowke, jesli trafisz plastikowane 24szt/zl to jestes 4 karty do przodu, ale ryzykujesz absolutna niekompatybilnosc z jakimikolwiek koszulkami, co IMO przy samorobkach nma bardzo duze znaczenie - dodatkowo, ja jestem zwolennikiem rozmiaru kart CCG, inne wydaja mi sie nieco za male (ale to pewnie lata przyzwyczajenia z gry w mtg)... no i zawsze mozesz zrobic X wersji prototypu i tylko wymieniac karty, a nie kombinowac jak zedrzec naklejke/przerobic napis itp.
Sepelite me facie versa in terram, osculetur me mortuum mundus in culum... | In omnia pericula tasta testicula
BGG | Piwo i Planszówki Blog | Fanpage na FB
ODPOWIEDZ