Blood Rage (Eric M. Lang)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Bakeros
Posty: 22
Rejestracja: 14 cze 2016, 10:42

Re: Blood Rage

Post autor: Bakeros »

kwiatosz pisze:
Bakeros pisze:W całej tej sytuacji pokrzywdzeni są klienci, którzy zamówili pudełka z pozostałych źródeł.
Czemu tak uważasz? Czekają o dokładnie tyle samo dłużej ile klienci preorderujący. Jeżeli dla jednych opóźnienie wynosi, powiedzmy, 13 dni, to dla drugich wynosi dokładnie tyle samo.
Trudno się nie zgodzić, z tym co napisałeś. Jednak, dalej będę się upierał, że portal cał czas wszystkich zapewniał o premierze w pierwszej połowie Czerwca. Z wiadomych przyczyn się nie udało. Zatem, teraz tworzy się pewne pytanie w mojej głowie ; czy dla portalu waźniejsze są osoby zamawiające bezpośrednio u nich, niż dotrzymanie słowa względem terminu, którego się trzymano?

Pisząc to, mam nadzieje, że ktoś z portalu to przeczyta, zrozumie o co mi chodzi i przyspieszy wsyłanie gier do sklepów. Tutaj portal stoi przed wyborem : Zrobić wszystko żeby zminimalizować opóźnienie, czy wysłać tydzień później żeby preorderzy byli zadowoleni. Moim zdaniem powinni zminimalizować opóźnienie.
Sekator
Posty: 523
Rejestracja: 12 lut 2015, 15:58
Been thanked: 1 time

Re: Blood Rage

Post autor: Sekator »

Jaki jest sens przetrzymywać pudła do sklepów, skoro i tak było opóźnienie? Czy na tym forum się znajdzie ktoś kto miał zrobiony preorder, i gdyby Portal teraz powysyłał grę do sklepów i by była do kupienia jutro, będzie miał pretensje?
Nesmeer

Re: Blood Rage

Post autor: Nesmeer »

Sami specjalisci, pelni zalu, bolu i cierpienia, w kazdym temacie to samo ;D forum to duzo lepsza rozrywka niz same gry :lol:
Marcosii
Posty: 159
Rejestracja: 11 sty 2015, 12:48
Lokalizacja: Wlkp.
Has thanked: 177 times
Been thanked: 13 times

Re: Blood Rage

Post autor: Marcosii »

ze Wam się chce, dyskutować o takich pierdolach jak tydzień w ta tydzień w tamta ;) , macie za mało gier do grania ? bo jeśli za dużo czasu to tym bardziej nie rozumiem brac i grac w cos innego zamiast bez sensu dyskutować, a czas minie tak ze się obudzicie jak dostaniecie paczke lub sms z info ze do odbioru.
Awatar użytkownika
hutriel
Posty: 1221
Rejestracja: 11 maja 2012, 07:13
Lokalizacja: Legionowo
Has thanked: 1 time
Been thanked: 28 times

Re: Blood Rage

Post autor: hutriel »

Nesmeer pisze:Sami specjalisci, pelni zalu, bolu i cierpienia, w kazdym temacie to samo ;D forum to duzo lepsza rozrywka niz same gry :lol:
Oj tam, oj tam. Ja czuję się upoważniony do wyrażania swojej opinii ponieważ nie zakupiłem gry ani u wydawcy ani sklepie. :D
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6131
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 647 times
Been thanked: 513 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: pan_satyros »

"Bo piękne są tylko te gry, których jeszcze nie maaamyyy nanananana
Piękne są tylko te gry, te na które czeeekaaamyy nananananaa"
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1137
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Blood Rage

Post autor: ariser »

No naprawdę nie wiem, jak dam radę ten tydzień przetrzymać.. A nie albo wiem, wyciągnę na stół cokolwiek innego, do tego piwko i wypiję zdrowie Portalu, że chciało im się tę grę wydawać oraz Trolli, że dali taką przyjemną cenę na preorder. :roll:
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
screaher
Posty: 3
Rejestracja: 01 gru 2014, 12:08

Re: Blood Rage

Post autor: screaher »

Ktoś w ogóle zamówił preorder w dużym internetowym sklepie na R? Tam było drożej niż u wydawcy, bez dodatkowej figurki i z dłuższym oczekiwaniem :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
hutriel
Posty: 1221
Rejestracja: 11 maja 2012, 07:13
Lokalizacja: Legionowo
Has thanked: 1 time
Been thanked: 28 times

Re: Blood Rage

Post autor: hutriel »

screaher pisze:Ktoś w ogóle zamówił preorder w dużym internetowym sklepie na R? Tam było drożej niż u wydawcy, bez dodatkowej figurki i z dłuższym oczekiwaniem :lol: :lol: :lol: :lol:
W zamian otrzyma super zabezpieczoną paczkę i w przypadku jakiejkolwiek reklamacji podejrzewam, że spotka się z rewelacyjnym podejściem do klienta. :D
Furia
Posty: 730
Rejestracja: 27 lut 2012, 23:13

Re: Blood Rage

Post autor: Furia »

A ja mam takie pytanie, bo nie widzę obecnie informacji, że kto zamówił w Portalu otrzyma grę szybciej. Gdzie było takowe info?
TTR_1983
Posty: 3944
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: TTR_1983 »

Portal do sklepów rozpoczyna wysyłkę 23.06. Info z fejsa 3 Trolli.
Awatar użytkownika
Qlaqs
Posty: 493
Rejestracja: 17 lut 2008, 18:38
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times

Re: Blood Rage

Post autor: Qlaqs »

Wysylka do paczkomatu już dziś ruszyła ;) dostałem powiadomienie.
Moja skromna kolekcja to co mam, czego chce sie pozbyc i to co w drodze!
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1363
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 27 times
Been thanked: 303 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: Portal Games »

Krótkie wyjaśnienie powstałej sytuacji i krążących wątpliwości wokół terminów wysyłki.

1. Tak jak pisaliśmy pierwsze w kolejności do wysyłki idą gry do klientów którzy zamówili bezpośrednio u nas.
2. W tym tygodniu poza omawianą tutaj wysyłką odbywa się Origins oraz Portalcon - obecność na nich pochłania sporą część naszych sił operacyjnych.
3. Nawiązując do punktu drugiego - nie mamy możliwości równoczesnego pakowania paczek z BR do sklepów, trzeba to będzie zrobić w przyszłym tygodniu, a przecież w międzyczasie trwa normalna sprzedaż i wysyłki do sklepów.
4. Podaliśmy najwcześniejszy możliwy termin, w którym możemy zagwarantować, wysyłkę do sklepów - uważamy, że to lepsze rozwiązanie niż przekładanie go lub wysyłka paru sklepom dzień wcześniej, tym samym wywołując oburzenie pozostałych.

Przy okazji - obarczanie nas winą za opóźnienie w ocleniu przesyłki, przy całym wysiłku jaki włożyliśmy by je zminimalizować, to jednak cios poniżej pasa.
Awatar użytkownika
hutriel
Posty: 1221
Rejestracja: 11 maja 2012, 07:13
Lokalizacja: Legionowo
Has thanked: 1 time
Been thanked: 28 times

Re: Blood Rage

Post autor: hutriel »

Portal Games pisze:Przy okazji - obarczanie nas winą za opóźnienie w ocleniu przesyłki, przy całym wysiłku jaki włożyliśmy by je zminimalizować, to jednak cios poniżej pasa.
Takie obarczanie Was winą jest bezCELNE. (bezCELNIKOWE - żeby nie było nieporozumień). :D
arqueek
Posty: 143
Rejestracja: 13 maja 2015, 09:31
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times

Re: Blood Rage

Post autor: arqueek »

To nie obarczanie wina. To po prostu wylewanie smutku ;) bardzo dlugo sie ludzie na gre napalali, niektorzy maja rowniez bardzo ograniczony czas odbioru, bo pracuja za granica, a akurat byli w kraju :D niemniej, w zadnym wypadku nie obarczamy Was wina ;)
Awatar użytkownika
sewhoe
Posty: 343
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:21
Lokalizacja: Sanok
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: Blood Rage

Post autor: sewhoe »

Brawo Portal. Zachowanie jak najbardziej profesjonalne i prokonsumenckie. Najpierw klienci indywidualni, więc planszówkowicze powinni być maksymalnie zadowoleni, a potem partnerzy handlowi.
okon
Posty: 508
Rejestracja: 28 kwie 2013, 15:32
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: Blood Rage

Post autor: okon »

czym portal wysyła te paczki bo nie moge znaleśc informacji DHL ?
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1363
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 27 times
Been thanked: 303 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: Portal Games »

okon pisze:czym portal wysyła te paczki bo nie moge znaleśc informacji DHL ?
Paczki, w zależności od wyboru dokonanego przez klienta przy zakupie, wysyłamy pocztą, paczkomatami lub kurierem DHL.
Prosimy o kontakt przez PW - sprawdzimy status zamówienia.
Awatar użytkownika
krecilapka
Posty: 972
Rejestracja: 26 mar 2013, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 39 times
Been thanked: 188 times

Re: Blood Rage

Post autor: krecilapka »

No mi też nieco smutno, że gry jeszcze nie mam.
Ale z drugiej strony szacun dla portala, że dba o swoich klientów. Cała Polska mogła już grać od dawna, ale nie, trzeba poczekać na VIPów ;).
Trzeba było nie sępić na figurkę to każdy już by miał blood rage.
Chociaż jestem w grupie nadal czekających to karnie czekam w swojej kolejce.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Furia
Posty: 730
Rejestracja: 27 lut 2012, 23:13

Re: Blood Rage

Post autor: Furia »

Szkoda tylko, że tydzień temu Portal informował sklepy, że wysyłka do nich nastąpi w ten czwartek, a wczoraj nagle zmienił zdanie...
Maslet
Posty: 11
Rejestracja: 07 mar 2016, 12:03

Re: Blood Rage

Post autor: Maslet »

Ależ gównoburza :D
Awatar użytkownika
wilczur
Posty: 282
Rejestracja: 29 maja 2008, 12:08
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: wilczur »

Maslet pisze:Ależ gównoburza :D
z moczodeszczem :)

bpanmso
Mój Bloog
Moja kolekcja
Pozdrawiam
Wilczur
R-bit
Posty: 18
Rejestracja: 13 kwie 2016, 19:14

Re: Blood Rage

Post autor: R-bit »

Gra rozpakowana, karty w koszulkach, ekipa wpada wieczorem. Do gry dołączony list od szefa Portalu z autografem, w którym poza podziękowaniami, jest kod i informacja, że można go wykorzystać do zakupu przyszłych dodatków 20% taniej. Też się zastanawiałem nad kupnem w jakimś sklepie, ale teraz już wiem że takich wątpliwości nie będę miał w przyszłości. Brawo Portal !!! Weekend zapowiada się pod znakiem zakrwawionych toporów.
Awatar użytkownika
minnen
Posty: 131
Rejestracja: 05 lut 2014, 07:00
Lokalizacja: Warka
Been thanked: 3 times

Re: Blood Rage

Post autor: minnen »

U mnie też na szczęście dotarła przed weekendem. Wbrew obawom, oryginalna karta Mountain Gianta nie odróżnia się od kart PL. Akcja z kodem rabatowym zasługuje na pochwałę - skorzystamy!
okon
Posty: 508
Rejestracja: 28 kwie 2013, 15:32
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: Blood Rage

Post autor: okon »

Gra dotarła przed weekendem . List od prezesa to bardzo fajny gest a dzieki rabatowi zyskają klienta na stałe :) Do tego musze pochwalić bardzo dobry kontakt miałem problem z określeniem kiedy paczka do mnie dotrze ( usuną mi się numer przesyłki ) zgłosiłem się z zapytaniem na forum i błyskawicznie otrzymałem telefon z potrzebną informacją . Tak trzymać

Może mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak działa gigant ??? Mamy wtedy dwóch liderów ???
ODPOWIEDZ