BattleLore 2 ed (Richard Borg, Robert A. Kouba)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: Rocy7 »

Na ile karty lore dają efekt WTF? Na ile pozwalają na zaskakujące nieprzewidywalne zagrania jak np. karty wydarzeń z Wojny o Pierścien? Czy dodatki to też nowe frakcje czy tylko rozszerzenia istniejących?
Nie ma customizacji jednostek, jedynie armi przez Reinforcement Packi?
night_knight pisze: DODATKI zmieniły to całkowicie. Teraz to jakby dwie gry w jendej. Rozstawianie jednostek stało się szalenie ważne, jak nie najważniejsze. Ilość kombinacji i nowych strategii, nawet do starych scenariuszy, jest przerażająca. O świeżych scenariuszach już nie wspomnę - czacha dymi. Nowe jednostki nie dominują nad starymi, lecz uzupełniają je i świetnie ze sobą współpracują.
masz na myśli Expansion Packi.?
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: Yavi »

Rocy7 pisze:Na ile karty lore dają efekt WTF? Na ile pozwalają na zaskakujące nieprzewidywalne zagrania jak np. karty wydarzeń z Wojny o Pierścien? Czy dodatki to też nowe frakcje czy tylko rozszerzenia istniejących?
Nie ma customizacji jednostek, jedynie armi przez Reinforcement Packi?
night_knight pisze: DODATKI zmieniły to całkowicie. Teraz to jakby dwie gry w jendej. Rozstawianie jednostek stało się szalenie ważne, jak nie najważniejsze. Ilość kombinacji i nowych strategii, nawet do starych scenariuszy, jest przerażająca. O świeżych scenariuszach już nie wspomnę - czacha dymi. Nowe jednostki nie dominują nad starymi, lecz uzupełniają je i świetnie ze sobą współpracują.
masz na myśli Expansion Packi.?
Dodatki to na tę chwilę 2x Nieumarli, 1x Demony (czerwone), 1x Ludzie. Kolejne mają być Elfy, ale chyba jeszcze bez daty. Z tego co czytałem ostatnio można je swobodnie mieszać w obrębie frakcji, zwiększają one pulę dostępnych jednostek. Pozwalają też na tworzenia własnych talii kart Lore, mieszając te z podstawki i dodatków.
Reinforcement Packi można wrzucić do dowolnej armii, są neutralne, nieprzypisane do konkretnej frakcji.

Co do kart Lore i efektu WTF, to jest on na pewno mniejszy niż w Wojnie o Pierścień, bo i kart jest mniej. Potrafią jednak nieźle namieszać - zapobiegać obrażeniom, ruszy się jakąś jednostką w turze przeciwnika, dodać kilka kostek do rzutu, pozwalać na przerzuty, czy postawić na mapie teleporty, przez które mogą przejść jednostki.

e: daję rękę, że night_knight miał na myśli dodatki frakcyjne, te duże ;)
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: Rocy7 »

Ile w tej grze z bitewniaka, ile z zabawy w budowanie armii, kombinowanie z różnymi strategiami? I pytanie od mojego potencjalnego wspolgracza da sie dostawiac utracone jednostki?
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: Yavi »

Rocy7 pisze:Ile w tej grze z bitewniaka, ile z zabawy w budowanie armii, kombinowanie z różnymi strategiami? I pytanie od mojego potencjalnego wspolgracza da sie dostawiac utracone jednostki?
Główną osią rozgrywki pozostaje walka (i szczęście przy rzutach ;)). night_knight pisze, że z dodatkami ustawianie i tworzenie armii zyskuje na znaczeniu, w samej podstawce ważniejszy jest chyba dobór jednostek niż ich rozmieszczenie (jeśli jest w miarę sensowne, wiadomo że rzucenie wszystkiego na jedno skrzydło to niemal pewna przegrana).

Utracone jednostki można dostawiać (w podstawce) za pomocą kart Lore, ale jeśli mnie pamięć nie myli mogą robić to tylko demony.
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: Rocy7 »

Żaden dodatek nie wprowadza tajnych celów? Na ile można wygrać na punktu za cele a na ile liczy się sprawniejsza eliminacja przeciwnika?
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: Yavi »

Rocy7 pisze:Żaden dodatek nie wprowadza tajnych celów?
Na razie wprowadzają nowe jednostki, scenariusze i karty czarów, z tego co mi wiadomo.

Rocy7 pisze:Na ile można wygrać na punktu za cele a na ile liczy się sprawniejsza eliminacja przeciwnika?
Na kilkadziesiąt moich gier raptem kilka zakończyło się poprzez zwycięstwo militarne (całkowite pokonanie jednej ze stron). Znaczna większość to wygrane na punkty, chociaż żeby je osiągnąć na ogół trzeba też lepiej radzić sobie na polu bitwy.
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: Yavi »

Rozpakowałem dzisiaj znalezione pod choinką dodatki: armię ludzi i demonów. Gdzieś już o tym czytałem, ale przekonałem się na własnej skórze: Hefnar Guardians mieli kilka zniszczonych figurek (głównie jeźdźców, którzy potracili głowy wraz z płaszczami). Zara będę pisał do FFG, mam nadzieję, że podeślą zastępcze.
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: playerator »

night_knight pisze: Czytając ten post grę już pewnie każdy zna
Ano niekoniecznie. Są tacy, którzy czytają, żeby ją poznać :wink:
Trochę się usprawiedliwiam, bo mam pytania takie raczej typowe dla laika.
Jeszcze nie grałem, właśnie czekam na przesyłkę. Chciałbym zakupić też coś dodatkowo i tu moje pytania:
1. Który dodatek/dodatki kupić? Będę wdzięczny za słowo uzasadnienia.
2. Czy army packi trzeba kupować parami? Pytam bo -
a) wsparcie tylko jednej strony jest chyba nieco bez sensu (kto zechce grać tą drugą)
b) w przypadku zakupu nowej nacji dostajemy wyraźnie mniej jednostek, lepiej chyba mieć oba dodatki
3. Czy ma ktoś spolszczenie tej gry? Chodzi głównie o instrukcję. Było by łatwiej zacząć :)
Bardzo proszę o poradę.
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1137
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: ariser »

1. Dodatki armijne rozwijające podstawowe frakcje są fajne, ale jeżeli wolisz różnorodność to warto zaopatrzyć się w którykolwiek z frakcją nieumarłych. Małych dodatków (z neutralnymi jednostkami) nie warto moim zdaniem na początek kupować.
2. Warto parami, mimo wszystko faktycznie jest to niesprawiedliwe, chociaż nie niegrywalne.
3. Spolszczenie kart z podstawki jest na bgg https://boardgamegeek.com/filepage/1010 ... zenie-kart . Co do instrukcji po polsku - nie spotkałem się.
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: Yavi »

playerator pisze:
night_knight pisze: Czytając ten post grę już pewnie każdy zna
Ano niekoniecznie. Są tacy, którzy czytają, żeby ją poznać :wink:
Trochę się usprawiedliwiam, bo mam pytania takie raczej typowe dla laika.
Jeszcze nie grałem, właśnie czekam na przesyłkę. Chciałbym zakupić też coś dodatkowo i tu moje pytania:
1. Który dodatek/dodatki kupić? Będę wdzięczny za słowo uzasadnienia.
2. Czy army packi trzeba kupować parami? Pytam bo -
a) wsparcie tylko jednej strony jest chyba nieco bez sensu (kto zechce grać tą drugą)
b) w przypadku zakupu nowej nacji dostajemy wyraźnie mniej jednostek, lepiej chyba mieć oba dodatki
3. Czy ma ktoś spolszczenie tej gry? Chodzi głównie o instrukcję. Było by łatwiej zacząć :)
Bardzo proszę o poradę.
1. Sam mam 3 dodatki: duże do frakcji demonów i ludzi oraz 1 mały. Początkowo obawiałem się, czy to dobre rozwiązanie, ale rozgrywka uległa sporym zmianom - więc polecam. Jest więcej możliwości taktycznych, większy wybór jednostek itp.
2. Stałem przed taką samą decyzją: kupić nowy army pack (nieumarłych) i jedną ze starych armii, czy dwie stare - kupiłem dwie stare.
Radzę więc kupić albo nową frakcję, albo... 2 dodatki nowej frakcji i po 1 do tych z podstawki.
Ewentualnie wstrzymaj się, ograj podstawkę i zadecyduj - sama też zapewnia masę dobrej zabawy.
3. Jeśli na BGG nie ma, to raczej nie ma... Jakbyś miał jakieś pytania dotyczące zasad to pisz, chętnie pomogę!
Awatar użytkownika
Zaan84
Posty: 479
Rejestracja: 16 wrz 2015, 15:14
Has thanked: 16 times
Been thanked: 103 times

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: Zaan84 »

Hej, cały czas zastanawiam się nad zakupem tej gry. Czy jeszcze będą się ukazywały do nie jakieś dodatki? Wiadomo coś? A może zapowiedziana została inna gra na podobnych zasadach w świecie fantasy?

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: Yavi »

Zaan84 pisze:Hej, cały czas zastanawiam się nad zakupem tej gry. Czy jeszcze będą się ukazywały do nie jakieś dodatki? Wiadomo coś? A może zapowiedziana została inna gra na podobnych zasadach w świecie fantasy?
Powinno się coś ukazać, wszyscy liczą na armię elfów, ale jeszcze nie została oficjalnie zapowiedziana.
Podobne zasady mają Bitwy Westeros, jednak BattleLore jest nowszy :)
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1137
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: ariser »

Nieoficjalnie mówi się o elfach, ale po ostatnim ogłoszeniu przez FFG bitewniaka RuneWars to bym osobiście nie liczył na nic więcej. Zawartości jest i tak sporo póki co, regrywalność wypaśna, zasady proste, że z dzieciakami da się pograć, ale można trochę pokombinować. Fajna gierka ogólnie.
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: playerator »

Dzięki za podpowiedzi. Co do dopytywania o zasady, to pewnie skorzystam :)
Czy pojedynczy dodatek z nieumarłymi nie jest słabszy niż frakcje w podstawce? Ma mniej jednostek do dyspozycji.
Jakie są różnice między Heralds of Dreadfall i Terrors of the Mists?
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: Yavi »

ariser pisze:Nieoficjalnie mówi się o elfach, ale po ostatnim ogłoszeniu przez FFG bitewniaka RuneWars to bym osobiście nie liczył na nic więcej. Zawartości jest i tak sporo póki co, regrywalność wypaśna, zasady proste, że z dzieciakami da się pograć, ale można trochę pokombinować. Fajna gierka ogólnie.
Przed nieumarłymi też chodziły słuchy, że nie będzie dodatków ;)
Ludzie na forum FFG są dobrej myśli, więc myślę że coś jest na rzeczy.
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1137
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: ariser »

playerator pisze:Czy pojedynczy dodatek z nieumarłymi nie jest słabszy niż frakcje w podstawce? Ma mniej jednostek do dyspozycji.
Jakie są różnice między Heralds of Dreadfall i Terrors of the Mists?
Wydaje mi się, że każdy dodatek nieumarłych ma tyle samo jednostek co armia z podstawki, ale głowy sobie nie dam uciąć. Jeśli chciałbyś nieumalaków na początek to w Heralds of Dreadfall są te same typy jednostek co w podstawce, więc byłaby jakaś spójność. Terrors of the Mists te co w paczkach armijnych do ludzi i demonów.
Yavi pisze:Przed nieumarłymi też chodziły słuchy, że nie będzie dodatków ;)
Ludzie na forum FFG są dobrej myśli, więc myślę że coś jest na rzeczy.
Nie skreślam możliwości, ale czas leci, konwenty mijają i cisza. W zeszłym roku było dużo dodatków do Battlelore'a, a teraz tylko doją licencję SW i Cthulhu. :P Bardzo bym się cieszył na elfy. ;)
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: playerator »

Dzięki, nabywam wiedzy :) Czyli Heralds.
Co do jednostek - "fioletowych" jest po 37, a w podstawce 92 czyli po 46 sztuk (Rebel). Jest różnica...
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1137
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: ariser »

Pewnie masz rację, ja od razu brałem oba, więc nie wiem dokładnie. ;) Na bank z jednego dodatku złożysz normalną armię do konkurowania z tymi z podstawki. :)
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Porchpeople
Posty: 299
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:17
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 17 times
Been thanked: 3 times

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: Porchpeople »

Mogę kupić dodatek do Battlelora: Hernfar Guardians, który jest niekompletny. Brakuje w nim 1 figurki 'Citadel Guard' oraz przede wszystkim 5 kart scenariuszy.

Nie mam jeszcze podstawki Battlelore, ale zamierzam kupić w najbliższym czasie- więc pojawiają się pytania do Was:
1. Czy brak jednej z 9 figurek 'Citadel Guarda' będzie mi w grze bardzo doskwierał?
2. Czy znalazłaby się Dobra Dusza, która mogłaby mi zeskanować 5 kart scenariusza? Bo domyślam się, że bez kart scenariuszy nie ma sensu kupować, chyba że z BARDZO dużą zniżką? Co myślicie?

Z góry dziękuję Wam za opinie i odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: Yavi »

Porchpeople pisze:Mogę kupić dodatek do Battlelora: Hernfar Guardians, który jest niekompletny. Brakuje w nim 1 figurki 'Citadel Guard' oraz przede wszystkim 5 kart scenariuszy.

Nie mam jeszcze podstawki Battlelore, ale zamierzam kupić w najbliższym czasie- więc pojawiają się pytania do Was:
1. Czy brak jednej z 9 figurek 'Citadel Guarda' będzie mi w grze bardzo doskwierał?
2. Czy znalazłaby się Dobra Dusza, która mogłaby mi zeskanować 5 kart scenariusza? Bo domyślam się, że bez kart scenariuszy nie ma sensu kupować, chyba że z BARDZO dużą zniżką? Co myślicie?
Z góry dziękuję Wam za opinie i odpowiedzi.
1. Raczej nie odczujesz. To podstawowe jednostki, w podstawce jest 15 (5 oddziałów), raczej nie zdarzy się, że będziesz korzystał ze wszystkich. A nawet jeśli, to będziesz mógł zastąpić ją jakąś inną do czasu, aż któryś rycerz Ci zginie.
2. Na pewno zniżka za to (i brakującą figurkę) powinna być, bo to jednak wszystkie scenariusze z dodatku. Zeskanować nie mam jak, ale zawsze możesz odpalić Scenario Buildera i zrobić je sobie na podstawie fotki, gotowe do wydruku :)
Jarzynek
Posty: 179
Rejestracja: 26 lip 2005, 00:41
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: Jarzynek »

1. Figurkę można zastąpić inną (ładniejszą ;))
2. Czy to aby te karty?
https://www.boardgamegeek.com/image/261 ... e=original
Pozdrawiam
Porchpeople
Posty: 299
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:17
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 17 times
Been thanked: 3 times

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: Porchpeople »

Jarzynek pisze:1. Figurkę można zastąpić inną (ładniejszą ;))
2. Czy to aby te karty?
https://www.boardgamegeek.com/image/261 ... e=original
Tak- wyglądają na 'te' karty :) Widzisz- nie byłem na tyle sprytny, żeby oprócz plików na BGG jeszcze wpaść, że juz ktoś wcześniej zeskanował karty ;)

Za to oraz za info:
Yavi pisze:1. Raczej nie odczujesz. To podstawowe jednostki, w podstawce jest 15 (5 oddziałów), raczej nie zdarzy się, że będziesz korzystał ze wszystkich. A nawet jeśli, to będziesz mógł zastąpić ją jakąś inną do czasu, aż któryś rycerz Ci zginie.
2. Na pewno zniżka za to (i brakującą figurkę) powinna być, bo to jednak wszystkie scenariusze z dodatku. Zeskanować nie mam jak, ale zawsze możesz odpalić Scenario Buildera i zrobić je sobie na podstawie fotki, gotowe do wydruku :)
SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA POMOC :) :) :)
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1137
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: ariser »

Brak tej jednej figurki nie będzie Ci doskwierał, bo to jest podstawowa jednostka i jest ich dużo. Chyba, że planujesz wystawić samą piechotę lub zrobić bitwę na jakimś home rule, bez limitu punktów. W normalnych warunkach nie widzę szans, żebyś zauważył jej brak - ja sam proxuję nimi npców w Descencie. :P Z drukowanymi scenariuszami jakoś musisz pokombinować, żeby nie było ich można było łatwo odróżnić od tych z podstawki, bo wybieranie tej karty ma być tajne i może wpłynąć na decyzje przeciwnika (niektóre scenariusze się lekko kontrują).
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: Yavi »

Jak pewnie część z Was wie, BattleLore i dodatki trafiły na wyprzedaż FFG. Na forum gry na stronie wydawcy trwają dyskusje, czy oznacza to koniec serii, czy jest jeszcze nadzieja na chociaż jeden duży dodatek. Głosy są podzielone, ale wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że wyprzedaż to miejsce, gdzie gry odchodzą by umrzeć. Jeden z fanów postanowił w tej sprawie napisać emocjonalną petycję, która (o dziwo) zebrała już ponad 100 głosów. Gdyby ktoś chciał podjąć się walki z wiatrakami i nieuniknionym, to podrzucam link ;) https://www.change.org/p/dear-fantasy-f ... es-already
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1137
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Battlelore druga edycja (FFG)

Post autor: ariser »

Wpisałem się, może jednak elfy? :cry:
Nie dziwota jednak, że wygaszają Battlelore, jak mają bitewniaka na zakręcie..
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
ODPOWIEDZ