(Opole) Planszowe Opole

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Scarlet
Posty: 210
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:25
Been thanked: 7 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: Scarlet »

cezner pisze:Może ktoś byłby chętny na granie w środę u mnie na chacie jak to za niedawnych czasów bywało?
Bo politechnika chyba nieczynna?
Ja nawet chętnie :) Tylko mam gości od rana... może wyjadą do 18:00...
Dam znać w ciągu na dnia na FB :P
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3419
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1166 times
Been thanked: 627 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

A tak z innej beczki skończyliśmy UNLOCK, wiec chętnie odsprzedam ;)
w sumie za 80+ PLN mieliśmy ze 4 godziny jednorazowej zabawy. Nie żałuję.

Naprawdę nie jest to dziwne , a wręcz wskazane, żeby na takie "zabawki" zrzucać się grupą - to co proponował Jacek.
Potem można to odsprzedać i podzielić się kasą (niższą kwotą) lub wymienić na jakąś grę "klubową", którą wszyscy by chcieli poznać.

1 scenariusz 'Formuła' -najbardziej "logiczne" zagadki, najbardziej przypominały klasyczny escape room. Szło relatywnie łatwo i wszystko było naprawdę fajne i spójne. Po tym scenariuszu człowiek ma ochotę na więcej!

2 scenariusz - 'Mysz i Kiełbasa' - tutaj już więcej abstrakcji, ale zagadki nadal trzymały pozom "logiczny" i przypominało to nadal escape room. Zdecydowanie było trudniej, ale z wielką satysfakcją rozwiązywało się kolejne zagadki. Jeszcze lepsze niż "jedynka". Super!

3 scenariusz - 'Wyspa dr. Goorse'a - uuuuu.... zdecydowanie najtrudniejsze zagadki, ale też najbardziej abstrakcyjne. Jest tu granie w grupach(!) i to już był "escape room w dżungli", nie w pomieszczeniu - stąd było bardzo dużo abstrakcji i naprawdę poziom very, very hard przy rozwiązywaniu. Dla nas wielka męczarnia, nie umysłowa, tylko zagadki były zbyt "przegięte" i nie w stylu klasycznego escape room'a. Ale koncept rozbicia na dwie drużyny naprawdę ciekawy.
Koniec końców wymęczyliśmy się okropnie, zużyliśmy bardzo dużo podpowiedzi (przy pierwszych scenariuszach dosłownie po jednej). pewnie kwestia nastawienia i kwestia doświadczenia - teraz wiem czego mogę się spodziewać w kolejnych scenariuszach.
Ale! nazajutrz stwierdziłem, że zagadki były rodem z komputerowych gier przygodowych, które ze 20 lat temu ubóstwiałem w sumie i połykałem jak się da, potem Adę zaraziłem i razem graliśmy :P
no, tylko spodziewaliśmy się bardziej klasycznych eskejprómowych zagadek, może stąd to małe rozczarowanie. Gdzieś czytałem, że właśnie ten scenariusz ma największy poziom trudności i największy feeling przygody - no może gdybym to brał pod uwagę przed grą ... ;)
ogólnie zabawa bardzo fajna, ale ostatni scenariusz nie przypadł nam do gustu (ze względu na ducha gry).
Mimo wszystko polecam, odkupić ode mnie :mrgreen:
j_g
Posty: 2008
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 511 times
Been thanked: 254 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: j_g »

no, troche nie tak z tym unlockiem to widzialem, ale chyba bylem zbyt ospaly w dzialaniu... wiec teraz albo od Ciebie pozyczam (preferowana przeze mnie opcja, na jakis tydzien proponuje z 15 zl), albo odkupuje (rzucisz cena).
Awatar użytkownika
cezner
Posty: 3079
Rejestracja: 30 wrz 2005, 20:26
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 8 times
Been thanked: 90 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: cezner »

No dobra, czyli na dziś zapowiadają się u mnie dwie/jedna osoby.
Nie ma więcej chętnych???
Nie to nie, będzie więcej stołu dla nas :-)
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3419
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1166 times
Been thanked: 627 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

j_g pisze:no, troche nie tak z tym unlockiem to widzialem, ale chyba bylem zbyt ospaly w dzialaniu... wiec teraz albo od Ciebie pozyczam (preferowana przeze mnie opcja, na jakis tydzien proponuje z 15 zl), albo odkupuje (rzucisz cena).
Spoko Jacku, pożyczę, za darmo ;) na kumplach przyrabiać nie mam w zwyczaju.
pogracie sobie i potem to odsprzedam (wymienię w mat-handlu).
Tylko z taką łamigłówką jednorazową to faktycznie - przy drugiej części - można zrobić zrzutę. Akurat przy takim czymś uczucie bycia filantropem (łosiem) gdzieś się pojawia na końcu tunelu :P
W sumie chcieliśmy bardzo w to pograć, kupiłem, pograliśmy i jest satysfakcja - że inni pograją za darmo, to będę miał jeden dobry uczynek więcej ;)


Czarek nie ilość, a jakość ;) udanego wieczoru.
PanOddjob
Posty: 181
Rejestracja: 11 sty 2016, 09:49
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: PanOddjob »

j_g pisze:no, troche nie tak z tym unlockiem to widzialem, ale chyba bylem zbyt ospaly w dzialaniu...
piton pisze:przy drugiej części - można zrobić zrzutę
Nic straconego, podzielcie to na 3 i biorę po Jacku :d Sprzedasz później albo wymienisz. Wolałbym nawet 2 opcję, za 20 pare zł będzie można zagrać w więcej niż jedną grę.
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3419
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1166 times
Been thanked: 627 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

Dobra, dobra. jakbyś się chorobą ne wykręcał to nawet dzisiaj bym to pożyczył.
(buuuu)
Każda gra ma cenęęę, trzeba po prostu pytać, a nie czaić się z kwiatami... GrY na SpRZedaŻ

może nie najlepiej, ale jakotako-> YT dżentelmeni przy stole <-czasem cośtam powiem
Shantall
Posty: 301
Rejestracja: 30 gru 2014, 17:47
Been thanked: 1 time

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: Shantall »

Piton, pożycz 10 osobom za 5,- a na koniec sprzedaj. Będzie na kolejną część i jeszcze zostanie Ja też bym w unlocka zagrała :) Dorzucę się do wypożyczenia.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Szukamy nowych znajomych z Opola lub okolic Dobrzenia Wielkiego, lubiących pograć w planszówki :-)
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3419
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1166 times
Been thanked: 627 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

Na luzie, pożyczę każdemu z naszego klubu (łubudubu). Pieniędzy nie wezmę, ale dobre czeskie piwko ... :mrgreen:

W światku gier to dla mnie nowa sytuacja. Zawsze kupuję coś dla nas (w domu) przede wszystkim i potem chętnie pożyczam/udostępniam innym, tak już mam. Tylko tutaj jest produkt totalnie jednorazowy, więc dlatego mam takie nowe odczucie bycia łosiem ;) tylko po co ma każdy kupować jednorazową grę - optymalizacja ej :D

spoko to nie jet gra za 500 PLN. Jak zagra pół Opola (nawet tego w nowych granicach) to sprzedam po prostu za 40 zł, a nie za 53 ;)

Naprawdę bez stresu i bez forsy :D teraz ja kupiłem, za pół roku przy kolejnej edycji ktoś inny kupi. Każdy dba również o resztę... Zawsze tak postrzegałem naszą społeczność i zdania nie zmieniam. Nawet jak mnie do stołu z grami nie dopuszczają :lol:

napiszę co myślę i mnie biją po głowie ;) nie bierzcie tego do siebie, nawet nie musicie czytać :D
traktuję kumpli tak samo, jak ja bym chciał być przez nich traktowany (szacun, empatia, koleżeństwo), a że czasem pofilozofuję i pomarudzę po drodze, to moja natura i... kropka
j_g
Posty: 2008
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 511 times
Been thanked: 254 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: j_g »

piton pisze:teraz ja kupiłem, za pół roku przy kolejnej edycji ktoś inny kupi.
kupi, albo nie kupi... jak będzie kilku chętnych to edycji nie starczy... po co to jakoś odraczać, ktoś będzie to pamiętał zapisywał? nie róbmy precedensu z rozwadnianiem kosztów, bo to za jakiś czas może się rzeczywiście powtórzyć. zgarniesz od każdego po te 10-15 zł i jak Ci się uda będziesz miał mały naddatek za inicjatywę... bez ceregieli, wyskoczyłeś z kasy i nie ma co pasożytować... co innego pożyczyć pudełko wielorazowego użytku, ze świadomością, że właścicielowi nie ubędzie, bo sobie w domu i tak w to pyka z przyjemnością co jakiś czas... ja tam bez podatku tego od Ciebie nie wezmę...
piton pisze: Pieniędzy nie wezmę, ale dobre czeskie piwko ... :mrgreen:
Akurat mam teraz o rzut beretem browar Svijany, ale co kasa to kasa, a ponadto alkohol zabija szare komórki, a nie chcę się hendikapować, jakbyśmy mieli kiedyś stoczyć wspólnie batalię w Brassa... ps. nawet dziś podpatrzyłem, że tubylcom barman w przybrowarnej restauracji leje prosto w przyniesioną 1.5 l butlę typu pet, a raczący się piwkiem kolarz miał kolarskie wdzianko będące reklamą tego browaru. to się nazywa wsparcie lokalnego przemyslu piwowarskiego.
Awatar użytkownika
cezner
Posty: 3079
Rejestracja: 30 wrz 2005, 20:26
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 8 times
Been thanked: 90 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: cezner »

No i zagrali my wczoraj w tego Gallerista (czy tam galernika).
Przez pierwsze 1/3 gry starałem się zrozumieć o co chodzi, no ale jak w końcu załapałem to stwierdzam że to bardzo ciekawa gra jest.
Wygląda na dość oryginalną, ale może się też tak trochę wydawać bo na początku człowiek jest trochę otumaniony tą ilością ikonek :-)
Warto poznać, niestety cena jest zbójecka. Ze wszystkimi zniżkami w planszostrefie jest po około 280 zł. A w sumie tam tylko karton jest i drewno. Co prawda tak grubego kartonu to ja chyba jeszcze nigdzie nie widziałem, ale z drugiej strony nie rozumiem po co taki gruby tek karton. Ta gra mogłaby kosztować połowę tego gdyby inaczej ją wydać, pudło mogłoby być o połowę mniejsze i w sumie na niczym by nie straciła.
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3419
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1166 times
Been thanked: 627 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

ja kupiłem za 250 zeta i zgadzam się, że cena jest przesadzona o jakieś 100zł. Zaraz po premierze można było kupić za 220-230.
Jakość komponentów spoko, tylko faktycznie po co. Jak nie plastikowe figurki to gruba tektura i ceny z kosmosu można dyktować. No niefajnie się teraz porobiło.
ja tam grałem pół gry, to się nie wypowiem. W sumie z portugalskich gier to tylko Vinhos mi się naprawdę podoba, reszta meeeeh. Zobaczymy jak tutaj będzie.
Każda gra ma cenęęę, trzeba po prostu pytać, a nie czaić się z kwiatami... GrY na SpRZedaŻ

może nie najlepiej, ale jakotako-> YT dżentelmeni przy stole <-czasem cośtam powiem
Awatar użytkownika
cezner
Posty: 3079
Rejestracja: 30 wrz 2005, 20:26
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 8 times
Been thanked: 90 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: cezner »

Mnie się Vinhos nie podobał, przez to połączenie kilku różnych mechanik. Jakby kilku gier w grze.
W Galleriście ja tego nie widzę i to mi się zdecydowanie bardziej podoba.

No tak, po co te grube kartony na dziełach sztuki? Przecież tym się nie rzuca, nie trzyma w rękach, podnosi się tylko z planszy i kładzie na kolejnej planszy. To mogłyby być przecież karty. No ale wtedy nie funkcjonowałoby to tak dobrze ze sztalugami :-)
Z tymi sztalugami to też niezły numer, Ania rozłożyła grę, tłumaczy i wyjaśnia że licytacja dzieł ze sztalug jest na końcu gry. Zaraz, zaraz tylko na końcu gry? Czyli te sztalugi tak sobie tu stoją przez całą grę nieużywane, zabierają miejsce na stole i wykorzystujemy ten element na końcu gry???
Gdyby wyrzucić z gry tą całą licytację, to nic by się nie stało, gra w żaden sposób nie stałaby się uboższa.
Awatar użytkownika
nikozja_dg
Posty: 598
Rejestracja: 27 kwie 2009, 21:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: nikozja_dg »

Ruszyło głosowanie na projekty zgłoszone do Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Wśród projektów zgłoszonych dla powiatu brzeskiego są Kreatywne warsztaty logicznych i strategicznych gier planszowych. Do realizacji tego projektu potrzebne są głosy mieszkańców powiatu brzeskiego. Głosowanie potrwa do 19 maja.
Projekt zakłada przeprowadzenie w czterech placówkach edukacyjnych, kulturalnych i sportowych z powiatu brzeskiego warsztatów z wykorzystaniem nowoczesnych gier planszowych. Głosować może każdy mieszkaniec powiatu brzeskiego, który ukończył 16 lat.
Formy głosowania:
• wrzucenie karty do urny w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego i w punktach informacyjnych
• elektronicznie na stronie internetowej http://www.budzet.opolskie.pl
• korespondencyjnie na adres UMWO:
Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
ul. Piastowska 14
45- 082 Opole

Dziękuję za pomoc i głosy!
W Opolu gry dostarczamy do domów - https://graszki.pl/
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3419
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1166 times
Been thanked: 627 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

Co do wczorajszego szpilu, to wklejam z jakimi punktami powinniśmy startować -według nowego opracowania autorów:
VP - FACTION
(15VP Darklings)
...
19 Chaos Magicians - BOGAS -1 punkt
19 Mermaids - ADA -1 punkt
19 Witches - KAMIL -1
...
27 Alchemists - ARLETA +7
...
33 Fakirs - PITON +13 :mrgreen:

źródło:
https://boardgamegeek.com/thread/175881 ... e-game-map
Jest to oparte na statystykach kto najczęściej wygrywa i takie tam. W 2018 mają zrobić jakiś dodatek i dodać to jako oficjalną zasadę.

Czyli wychodzi na to, ze grałem najsłabszą frakcją hehe i powinienem mieć jeszcze więcej punktów, czyli pierdylion +13.
Arleta chyba byłaby druga, bo nadrobiła 8 punktów nad Kamilem. Reszta grała teoretycznie mocniejszymi frakcjami ;)
Luzerzy :lol:

aha i są zasady do tych kafelków z nadrukiem, o czym przed chwilą przeczytałem. Przy następnej okazji będzie się działo ;)
Dzięki za wczoraj, świetny szpil!
..tylko następnym razem nie dajcie mi tak latać ;)
Każda gra ma cenęęę, trzeba po prostu pytać, a nie czaić się z kwiatami... GrY na SpRZedaŻ

może nie najlepiej, ale jakotako-> YT dżentelmeni przy stole <-czasem cośtam powiem
Awatar użytkownika
Scarlet
Posty: 210
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:25
Been thanked: 7 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: Scarlet »

piton pisze:Co do wczorajszego szpilu, to wklejam z jakimi punktami powinniśmy startować -według nowego opracowania autorów:
VP - FACTION
(15VP Darklings)
...
19 Chaos Magicians - BOGAS -1 punkt
19 Mermaids - ADA -1 punkt
19 Witches - KAMIL -1
...
27 Alchemists - ARLETA +7
...
33 Fakirs - PITON +13 :mrgreen:
No proszę! Przecież jak mogłeś mieć trudniej jak latałeś tam gdzie chciałeś! :P Choć fakt, że za bardzo Ci na to pozwalaliśmy...

Miło, że ta trzecia pozycja moja to prawie jak druga :P

Bardzo dobrze się grało. Chciałabym by częściej ta gra była na stole :)
Awatar użytkownika
Scarlet
Posty: 210
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:25
Been thanked: 7 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: Scarlet »

cezner pisze:No i zagrali my wczoraj w tego Gallerista (czy tam galernika).
Przez pierwsze 1/3 gry starałem się zrozumieć o co chodzi, no ale jak w końcu załapałem to stwierdzam że to bardzo ciekawa gra jest.
Wygląda na dość oryginalną, ale może się też tak trochę wydawać bo na początku człowiek jest trochę otumaniony tą ilością ikonek :-)
Warto poznać, niestety cena jest zbójecka. Ze wszystkimi zniżkami w planszostrefie jest po około 280 zł. A w sumie tam tylko karton jest i drewno. Co prawda tak grubego kartonu to ja chyba jeszcze nigdzie nie widziałem, ale z drugiej strony nie rozumiem po co taki gruby tek karton. Ta gra mogłaby kosztować połowę tego gdyby inaczej ją wydać, pudło mogłoby być o połowę mniejsze i w sumie na niczym by nie straciła.
Jak w GWT przegrywam to piszą a jak wygrywam w The Gallerist to cisza :P

Gra bardzo fajna, choć cenowo mocno przesadzona. Też z chęcią bym jeszcze kiedyś siadła :)
PanOddjob
Posty: 181
Rejestracja: 11 sty 2016, 09:49
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: PanOddjob »

Scarlet pisze:Jak w GWT przegrywam to piszą a jak wygrywam w The Gallerist to cisza :P
Graszka wygrała w coś pierwszy raz od kiedy zaczęła przychodzić na spotkania, a wy milczycie... Wstyd :D
Awatar użytkownika
Scarlet
Posty: 210
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:25
Been thanked: 7 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: Scarlet »

PanOddjob pisze:
Scarlet pisze:Jak w GWT przegrywam to piszą a jak wygrywam w The Gallerist to cisza :P
Graszka wygrała w coś pierwszy raz od kiedy zaczęła przychodzić na spotkania, a wy milczycie... Wstyd :D
Bardzo zabawne... Pamiętaj, że mam udokumentowane Twoje kompromitujące wyniki w Sushi Go! :P
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3419
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1166 times
Been thanked: 627 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

Ja nie mam czasu w środę.
Postaram się przyjechać na chwilę zostawić UNLOCK i zabrać Master of Orion (okolice 19).

jeśli mi się nie uda, to Unlocka przekażę Jackowi pod sklepem ;) i tą samą drogą odbiorę Oriona :D
pozdro
Awatar użytkownika
cezner
Posty: 3079
Rejestracja: 30 wrz 2005, 20:26
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 8 times
Been thanked: 90 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: cezner »

Mnie niestety w tą środę i w następną nie będzie.
Ale jakby ktoś miał ochotę na poznanie Gallerista to ja z miłą chęcią, ale dopiero w czwartek albo w weekend.
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3419
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1166 times
Been thanked: 627 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

cezner pisze:Ale jakby ktoś miał ochotę na poznanie Gallerista to ja z miłą chęcią, ale dopiero w czwartek albo w weekend.
zabrał nam grę, pudełko przeznaczył na kuwetę dla kota i teraz ludzi w to uczy grać... normalnie Robin Hood :mrgreen:

na granie czwartkowe jestem wstępnie chętny (ale nie na 100% ). U nas możemy grać po godz. 20
Każda gra ma cenęęę, trzeba po prostu pytać, a nie czaić się z kwiatami... GrY na SpRZedaŻ

może nie najlepiej, ale jakotako-> YT dżentelmeni przy stole <-czasem cośtam powiem
Awatar użytkownika
cezner
Posty: 3079
Rejestracja: 30 wrz 2005, 20:26
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 8 times
Been thanked: 90 times

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: cezner »

Bo ja mam taki niecny plan. Gra Ci się na pewno nie spodoba 8) , więc jak już tak pogramy to ja wtedy zaproponuję Ci kupno jej. A że to już będzie gra zużyta, obsikana przez kota i w ogóle to pójdzie po taniości za jakieś grosze.
Co do czwartku, to może być problem że mnie moja kobieta nie puści poza obszar domostwa... Ale może w takim razie coś w weekend by się udało?
Awatar użytkownika
cyb3k
Posty: 102
Rejestracja: 03 wrz 2014, 20:16
Lokalizacja: Strzelce Op.

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: cyb3k »

Na najbliższą środę zabieram świeżo kupioną Ad Astrę, Forbidden Stars oraz WoT: Rush.
Szczególnie w to pierwsze chciałbym pograć, a sądzę że takie lekkie euro przypadnie Wam do gustu. Ew. chętnie dołączę do jakieś gry lub przywiozę coś innego - w sygnaturce jest lista, tylko upominać się najpóźniej do jutra do popołudnia, bo część z tego muszę wypożyczyć we wtorek wieczorem.
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3419
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1166 times
Been thanked: 627 times
Kontakt:

Re: [OPOLE] Planszowe Opole

Post autor: piton »

cezner pisze:Bo ja mam taki niecny plan. Gra Ci się na pewno nie spodoba 8) , więc jak już tak pogramy to ja wtedy zaproponuję Ci kupno jej. A że to już będzie gra zużyta, obsikana przez kota i w ogóle to pójdzie po taniości za jakieś grosze.
Co do czwartku, to może być problem że mnie moja kobieta nie puści poza obszar domostwa... Ale może w takim razie coś w weekend by się udało?
sprytny plan to klucz do sukcesu ;)
ja grałem (bardziej miałem grę na stole) pół raza, więc muszę dopiero w domu faktycznie pograć i zobaczyć czy nam się spodoba.

To daj znać co z tym czwartkiem - jakie godziny wchodzą w grę.
Weekend już mamy zaplanowany i wyjazdowy. No chyba, że mała się znowu pochoruje to wtedy siedzimy na dupie.
ODPOWIEDZ