[Łódź] - Łódzki Port Gier - 8 edycja - 4-5 czerwca 2011

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
orions
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2009, 13:57
Lokalizacja: Łódź

[Łódź] - Łódzki Port Gier - 8 edycja - 4-5 czerwca 2011

Post autor: orions »

Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki w Łodzi serdecznie zaprasza na 8 edycję Łódzkiego Portu Gier! Podczas dwóch dni trwania imprezy (4-5 czerwca 2011) będziemy grać przede wszystkim w planszówki, nie zabraknie jednak bitewniaków, karcianek, czy gier logicznych. Łódzki Port Gier odbędzie się w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Traugutta 18. Wstęp bezpłatny!

W ramach imprezy przewidujemy oczywiście turnieje z nagrodami! Dodatkowo, w ramach 8 edycji ŁPG mamy przyjemność gościć Operację Łódzką - ogólnopolski konwent gier historycznych.

Gramy w sobotę i niedzielę, 4-5 czerwca, od 10:00 do 21:00. Na stronie imprezy (http://www.portgier.info) będą się pojawiały aktualne informacje na temat różnych atrakcji odbywających się na ŁPGu. Zapraszamy również na stronę naszej imprezy na Facebook'u.

Do zobaczenia na Łódzkim Porcie Gier!
Awatar użytkownika
kaimada
Posty: 1133
Rejestracja: 06 sty 2007, 13:58
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 28 times
Been thanked: 127 times

Re: [Łódź] - Łódzki Port Gier - 8 edycja - 4-5 czerwca 2011

Post autor: kaimada »

Tradycyjnie polecam wszystkim fanom planszówek pojawienie się na ŁPGu. Lepszej okazji na pogranie w planszówki w tym województwie prawdopodobnie nie ma.
wiciu29
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2006, 07:38
Lokalizacja: Koło

Re: [Łódź] - Łódzki Port Gier - 8 edycja - 4-5 czerwca 2011

Post autor: wiciu29 »

Przybyłem, zobaczyłem, lecz nie zwyciężyłem(ani razu) , ale świetnie się bawiłem.
Impreza zorganizowana super! Byłem po raz pierwszy,ale ujęła mnie życzliwość osób, które witały przybyłych graczy i pomagały im nie tylko znaleźć partnerów do gry, ale i w razie potrzeby tłumaczyły zasady gier. Dlatego z tego miejsca chciałbym im serdecznie podziękować. Pozdrawiam wszystkich z którymi miałem przyjemność pograć.
ODPOWIEDZ