[Kraków] "Proch i Stal" w Tyńcu (relacje)

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
wojo
Posty: 751
Rejestracja: 20 sie 2008, 13:40
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 3 times

[Kraków] "Proch i Stal" w Tyńcu (relacje)

Post autor: wojo »

Witam wszystkich.

Podczas V Dni Benedyktyńskich w Tyńcu odbędzie się też premiera gry o konfederacji barskiej - "Proch i Stal". Z "planszówkowej" części programu:
Gra będzie dostępna na pewno między 15.00 a 18.00 (12 czerwca 2011), a w tym czasie:
- Będzie dostępna gra wielkoformatowa na dziedzińcu w Tyńcu. Będę prowadził rozgrywki i wyjaśniał zasady. Niestety "na raz" będzie mogła tu grać tylko jedna ekipa.
- Maja być dostępne sala, stoły oraz egzemplarze gry (około 3). Będzie można zagrać w wersję planszową. Tutaj najprawdopodobniej zasady będzie wyjaśniał współautor (djWojtek).
Poza tymi godzinami grę pewnie będzie można zobaczyć jednak nie wiem czy będzie ktoś kto będzie mógł wytłumaczyć zasady.

Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy chcieliby grę zobaczyć i/lub zagrać.
Kolekcja na BGG, sprzedam
Jestem (współ)autorem: Bitwa pod Grunwaldem, Ora et Labora, Proch i Stal, Metallum
Awatar użytkownika
wojo
Posty: 751
Rejestracja: 20 sie 2008, 13:40
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 3 times

Re: [Kraków] "Proch i Stal" w Tyńcu (relacje)

Post autor: wojo »

Dla osób które nie miały okazji być krótkie migawki z dni benedyktyńskich (wśród których pojawiają się też gra "Proch i Stal" oraz "Skryptorium" vel "Ora et Labora")
Video migawki
Fotorelacja
Kolekcja na BGG, sprzedam
Jestem (współ)autorem: Bitwa pod Grunwaldem, Ora et Labora, Proch i Stal, Metallum
ODPOWIEDZ