Prezent dla kumpla

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Arek B
Posty: 68
Rejestracja: 12 kwie 2016, 13:56
Been thanked: 1 time

Prezent dla kumpla

Post autor: Arek B »

Witam
Szukam gry dla kumpla na urodziny, sam ma tylko wiertła skały minerały i stworze w które gra głównie z bratem, ale u mnie w sporo gier grał. Lubi euro ale musi mieć jakiś klimat, ale może być coś pomiędzy, wymagania:
- do gry głównie na 2 osoby (z bratem głównie, może z dziewczyną ale ona nie lubi się uczyć nowych zasad, ale fajnie jakby chodziła na 4
- klimat raczej obojętnie, chyba że było by coś z mitologii słowiańskiej
- czas gry tak godzinka max półtorej
- musi być po polsku
Awatar użytkownika
gregos
Posty: 1032
Rejestracja: 20 gru 2014, 02:21
Lokalizacja: Tych(y)
Been thanked: 12 times

Re: Prezent dla kumpla

Post autor: gregos »

Ghost Stories, Robinson Crusoe, Inis, Anachrony, Great Western Trail, Pan Lodowego Ogrodu.
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 950
Rejestracja: 31 sie 2010, 03:12
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 314 times
Been thanked: 202 times

Re: Prezent dla kumpla

Post autor: Losiek »

Oczywiście Zamki Burgundii. Klimatu nie ma za grosz, oprawa graficzna co najwyżej średnia (tak trochę naciągane) ale za to zasady dość proste a to bardzo dobra gra.
A może Dominion II edycja? Fantastyczna gra o bardzo prostych zasadach. Niestety długo się opierałem i dopiero w wakacje kupiłem. Żałuję, że tak późno ale nadrabiam czas i kupuję dodatki.
Golfang
Posty: 1987
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 230 times
Been thanked: 314 times

Re: Prezent dla kumpla

Post autor: Golfang »

W genialnych cenach jest teraz World of Tanks: Rush - karcianka. Nie dość że za 25 zł dostajesz grę karcianą to w niej jeszcze kod do gry online na PC (czołg premium - nawet jak nie grasz można spokojnie sprzedać na "portalu aukcyjnym). Gra jest wg mnie całkiem fajna i przede wszystkim dość szybka.
WADA - niestety podstawki są dostępne ale dodatków już nie ma... czasem gdzieś widuje się używki ale sporadycznie.
----------------
10% flamberg.com.pl
ODPOWIEDZ