Pagan Fate of Roanoke /Pagan Tajemnica Roanoke - pytania o zasady

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
ostry66
Posty: 16
Rejestracja: 14 gru 2009, 20:07
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Pagan Fate of Roanoke /Pagan Tajemnica Roanoke - pytania o zasady

Post autor: ostry66 »

Może taka odpowiedź jednego z autorów gry na forum bgg pomoże.

https://boardgamegeek.com/thread/316629 ... -board-faq

Tokens on locations are "locked" (similar to potions) until used when activating the location or the card is removed by another effect. Placing is not mandatory.
sirPrzemo
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2022, 19:22

Re: Pagan Fate of Roanoke /Pagan Tajemnica Roanoke - pytania o zasady

Post autor: sirPrzemo »

Mam pytanie o interpretację karty z miksturą "Napar Swady". Sporządź podczas Fazy Utrzymania Wiedźmy: Umieść dwa razy więcej sekretów przy odwiedzaniu wieśniaków podczas tej tury.
- Czy nie jest to trochę "samonapędzająca się" maszynka? Wystarczy że odwiedzą wieśniaka, który pozwala mi umieścić 2 żetony sekretów i dzięki miksturze mam już 4, które mogę umieścić między innymi na tej samej miksturze. Od tej pory już zawsze będę miał do dyspozycji 2 razy więcej sekretów do rozłożenia? Trochę się to wydaje za mocne!
Awatar użytkownika
Apos
Posty: 996
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 377 times
Been thanked: 806 times
Kontakt:

Re: Pagan Fate of Roanoke /Pagan Tajemnica Roanoke - pytania o zasady

Post autor: Apos »

sirPrzemo pisze: 10 cze 2024, 12:57 Mam pytanie o interpretację karty z miksturą "Napar Swady". Sporządź podczas Fazy Utrzymania Wiedźmy: Umieść dwa razy więcej sekretów przy odwiedzaniu wieśniaków podczas tej tury.
- Czy nie jest to trochę "samonapędzająca się" maszynka? Wystarczy że odwiedzą wieśniaka, który pozwala mi umieścić 2 żetony sekretów i dzięki miksturze mam już 4, które mogę umieścić między innymi na tej samej miksturze. Od tej pory już zawsze będę miał do dyspozycji 2 razy więcej sekretów do rozłożenia? Trochę się to wydaje za mocne!
Po spożyciu mikstura jest odrzucana na stos kart odrzuconych, więc się nie da zrobić perpetum miksturum :)
ODPOWIEDZ