(Kraków) Gry z Prądnikiem

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Grzdyll
Posty: 819
Rejestracja: 14 lip 2013, 22:06
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 74 times
Been thanked: 298 times
Kontakt:

(Kraków) Gry z Prądnikiem

Post autor: Grzdyll »

Wszystkie osoby z Krakowa, a szczególnie z jego północnej części, szukające okazji do pogrania w planszówki w przyjaznej atmosferze, na neutralnym gruncie zapraszamy do dołączenia do naszej nowej inicjatywy "Gry z Prądnikiem", która mamy nadzieję, na stałe zagości na mapie planszówkowej naszego miasta.

Gdzie? - Dom Kultury na Prądniku Czerwonym, ul. Dobrego Pasterza 100 (tzw. "blaszak")
Kiedy? - w każdy piątek od 17.00 do 21.30
W co gramy? - w co chcemy, póki co dopiero starujemy i się poznajemy. Gramy w to co przyniesiemy i lubimy, a co inni chcą poznać. Na razie braliśmy się głównie gry średnio ciężkie (np. Scythe, Ark Nova) ale jak będzie nas więcej pewnie będziemy się dzielić zgodnie z tym, na co kto będzie miał ochotę.
Ile to kosztuje? - symboliczne 5 zł od osoby, na miejscu jest opcja żeby sobie zrobić herbatkę albo kawę.
Jak dołączyć? - po prostu przyjechać i zobaczyć jak jest. A najlepiej przyjechać ze swoją ulubioną grą :)

W razie dodatkowych pytań piszcie śmiało. Do zobaczenia w najbliższy piątek :)
shuji
Posty: 1293
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 37 times
Been thanked: 220 times

Re: (Kraków) Gry z Prądnikiem

Post autor: shuji »

Grzdyll pisze: 22 maja 2024, 09:18 Wszystkie osoby z Krakowa, a szczególnie z jego północnej części, szukające okazji do pogrania w planszówki w przyjaznej atmosferze, na neutralnym gruncie zapraszamy do dołączenia do naszej nowej inicjatywy "Gry z Prądnikiem", która mamy nadzieję, na stałe zagości na mapie planszówkowej naszego miasta.

Gdzie? - Dom Kultury na Prądniku Czerwonym, ul. Dobrego Pasterza 100 (tzw. "blaszak")
Kiedy? - w każdy piątek od 17.00 do 21.30
W co gramy? - w co chcemy, póki co dopiero starujemy i się poznajemy. Gramy w to co przyniesiemy i lubimy, a co inni chcą poznać. Na razie braliśmy się głównie gry średnio ciężkie (np. Scythe, Ark Nova) ale jak będzie nas więcej pewnie będziemy się dzielić zgodnie z tym, na co kto będzie miał ochotę.
Ile to kosztuje? - symboliczne 5 zł od osoby, na miejscu jest opcja żeby sobie zrobić herbatkę albo kawę.
Jak dołączyć? - po prostu przyjechać i zobaczyć jak jest. A najlepiej przyjechać ze swoją ulubioną grą :)

W razie dodatkowych pytań piszcie śmiało. Do zobaczenia w najbliższy piątek :)
Hejka,

Na ile sztywne są te godziny? Mamy grupę na Żabińcu do grania, ale nie mamy miejsca, więc byłoby ideolo, tylko, że my się spotykamy na dłuższe gierki i raczej w porach po uśpieniu dzieci, czyli zaczynamy później i gramy dłużej :( Jest szansa przedłużyć ten czas do 24-1 ? Możemy dopłacić, jeśli trzeba.
Awatar użytkownika
Grzdyll
Posty: 819
Rejestracja: 14 lip 2013, 22:06
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 74 times
Been thanked: 298 times
Kontakt:

Re: (Kraków) Gry z Prądnikiem

Post autor: Grzdyll »

shuji pisze: 22 maja 2024, 10:13 Hejka,

Na ile sztywne są te godziny? Mamy grupę na Żabińcu do grania, ale nie mamy miejsca, więc byłoby ideolo, tylko, że my się spotykamy na dłuższe gierki i raczej w porach po uśpieniu dzieci, czyli zaczynamy później i gramy dłużej :( Jest szansa przedłużyć ten czas do 24-1 ? Możemy dopłacić, jeśli trzeba.
Są dość sztywne - staramy się spotkać punktualnie żeby nie tracić czasu ale musimy skończyć do 21.30, kiedy zamykają Dom Kultury. 4,5 godziny to całkiem niemało, choć to oczywiście pojęcie względne - do tej pory wystarczało nam na spokojną partię w coś średnio-ciężkiego razem z tłumaczeniem zasad plus zostało czau na dopchnięcie jakimś fillerem. Spróbuję rozpoznać temat wydłużenia godzin na najbliższym spotkaniu ale obawiam się, że reżim godzin działania Domu Kultury nie przewiduje późniejszej godziny zamknięcia niż 21.30.
shuji
Posty: 1293
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 37 times
Been thanked: 220 times

Re: (Kraków) Gry z Prądnikiem

Post autor: shuji »

Grzdyll pisze: 22 maja 2024, 13:05
shuji pisze: 22 maja 2024, 10:13 Hejka,

Na ile sztywne są te godziny? Mamy grupę na Żabińcu do grania, ale nie mamy miejsca, więc byłoby ideolo, tylko, że my się spotykamy na dłuższe gierki i raczej w porach po uśpieniu dzieci, czyli zaczynamy później i gramy dłużej :( Jest szansa przedłużyć ten czas do 24-1 ? Możemy dopłacić, jeśli trzeba.
Są dość sztywne - staramy się spotkać punktualnie żeby nie tracić czasu ale musimy skończyć do 21.30, kiedy zamykają Dom Kultury. 4,5 godziny to całkiem niemało, choć to oczywiście pojęcie względne - do tej pory wystarczało nam na spokojną partię w coś średnio-ciężkiego razem z tłumaczeniem zasad plus zostało czau na dopchnięcie jakimś fillerem. Spróbuję rozpoznać temat wydłużenia godzin na najbliższym spotkaniu ale obawiam się, że reżim godzin działania Domu Kultury nie przewiduje późniejszej godziny zamknięcia niż 21.30.
Hej, ja rozumiem, ale tak jak wspomniałem, my zaczynamy jak uśpimy dzieci - 20-20:30 :( Jeśli by to się wiązało z jakąś opłatą na rzecz domu kultury, albo pracownika, który musi pilnować przybytku, to moglibyśmy się dogadać.
Awatar użytkownika
Grzdyll
Posty: 819
Rejestracja: 14 lip 2013, 22:06
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 74 times
Been thanked: 298 times
Kontakt:

Re: (Kraków) Gry z Prądnikiem

Post autor: Grzdyll »

shuji pisze: 22 maja 2024, 14:19 Hej, ja rozumiem, ale tak jak wspomniałem, my zaczynamy jak uśpimy dzieci - 20-20:30 :( Jeśli by to się wiązało z jakąś opłatą na rzecz domu kultury, albo pracownika, który musi pilnować przybytku, to moglibyśmy się dogadać.
Dopytałem i niestety, tak jak się obawiałem, nie ma opcji żeby przedłużyć czas poza 21.30. Ja oczywiście Was rozumiem (etap usypiania dzieciaków mi też nieobcy) ale gdyby się coś u Was pozmieniało i moglibyście wpadać wcześniej to zapraszamy :)
Awatar użytkownika
pabula
Posty: 2111
Rejestracja: 10 cze 2008, 14:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 70 times

Re: (Kraków) Gry z Prądnikiem

Post autor: pabula »

zapamiętam. dobrze bo blisko.
jedyny minus że piątki, bo wtedy z reguły gram ze znajomymi w dłuższe tytuły
jak jakiś piątek mi się zwolni to zajrzę.
a piwko można otworzyć?
Awatar użytkownika
Grzdyll
Posty: 819
Rejestracja: 14 lip 2013, 22:06
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 74 times
Been thanked: 298 times
Kontakt:

Re: (Kraków) Gry z Prądnikiem

Post autor: Grzdyll »

pabula pisze: 25 maja 2024, 22:31 zapamiętam. dobrze bo blisko.
jedyny minus że piątki, bo wtedy z reguły gram ze znajomymi w dłuższe tytuły
jak jakiś piątek mi się zwolni to zajrzę.
a piwko można otworzyć?
Zapraszamy, jakbyś miał zaglądnąć to napisz wcześniej na priva. Co do piwka to teoretycznie nikt nie zabrania ale uczciwie sprawę stawiając wolelibyśmy chyba alkoholu na tych spotkaniach unikać - choćby ze względu na to, że grupa jest otwarta i ktoś może przyjść z dzieckiem. Poza tym to (nomen omen) dom kultury, więc preferujemy kulturalną herbatkę ;)
ODPOWIEDZ