Heroes of Terrinoth (B. Sadler, A. Sadler)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
czupakabra
Posty: 23
Rejestracja: 21 mar 2013, 13:10
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Heroes of Terrinoth (B. Sadler, A. Sadler)

Post autor: czupakabra »

Miałem niedawno ten sam dylemat. Wybrałem HoT i napewno nie żałuję (chociaż nie grałem w AE, więc nie wiem czy wybrałem lepiej:p). Jak szukasz czegoś szybkiego, ale ze sporą ilością decyzji, od których zależy Twoj sukces/niepowodzenie (kostki są, ale losowosc nie jest przesadzona) to HoT będzie dobrym wyborem:) A w cukierkowym świecie Terrinoth znajdzie się nawet trochę klimatu i przygody przy schodzeniu coraz bardziej w głąb lochu i tluczeniu goblinów:)
marcin8509
Posty: 161
Rejestracja: 10 lis 2014, 12:58
Has thanked: 97 times
Been thanked: 13 times

Re: Heroes of Terrinoth (B. Sadler, A. Sadler)

Post autor: marcin8509 »

Fanowskie dodatki do HoT :) mi:

Postać nekrofity z możliwością rozwoju

-Rycerz Śmierci
-Nekromanta

Y'llan 18 kartowy zestaw potwór do podstawki
Spoiler:
Trochę mdłe kolory, wina mojej drukarki.. Ale jest dobrze 😁

Sporo nowych kart przygód i potworów, oczywiście do wydrukowania i do wycięcią we własnym zakresie ^^

https://rpggeek.com/forum/2615164/heroe ... h/variants
:), ach ta cenzura.
marcin8509
Posty: 161
Rejestracja: 10 lis 2014, 12:58
Has thanked: 97 times
Been thanked: 13 times

Re: Heroes of Terrinoth (B. Sadler, A. Sadler)

Post autor: marcin8509 »

Znalazłem kolejne ciekawe dodatki do HoT, niestety nie wiem kto jest ich autorem ale znajdziecie tutaj mi: postać Wiedźmina :), i całkiem innowatorskie podejście do postaci i wyglądu kart :)

https://vk.com/topic-26066443_40600299
:), ach ta cenzura.
ODPOWIEDZ