Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10922
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: japanczyk »

Silmaril pisze: 18 mar 2021, 13:21 Jezuu. Serio, facet by wam dał tą grę za darmo a i tak byście się do niego przyczepili, że za długo szła kurierem i czemu korzysta z Pocztexu a nie Inpostu.. Wada wymowy, za długi filmik, za krótki filmik, za wolno mówi, źle gestykuluje..
Nie rozumiem - czy forum słuzy do dyskusji czy jednak tylko do klepania się po pleckach?
Gra jest prezentowana w bardzo specyficzny sposob, ktory nie znajduje specjalnie poklasku na forum, wiec jest komentowany. Czy filmiki prezentujace gre sa profesjonalnie przygotowane? Nie, wiec pojawiaja sie co do nich zastrzeżenia itp. itd.

Wciaz nie mamy tak naprawde obrazu jak gra wyglada, przez co mam poczucie ze bedzie to Chińczyk na planszy, a jedyna ciekawa mechanika gry bedzie sie pojawiała podczas pojedynkow z potworami i wiedźminami. Czy to dobrze? Nie wiem, ale fajnie by było np. pokazać ogólny poglad na gre (chociazby jakikolwiek rzut ustawienia na plansze), zeby mozna bylo snuc domysly na temat tego czym gra bedzie. Obecnie omawiamy to co sie pojawia na temat gry, a ze Łukasz wybral taki sposob promocji... no co zrobic
Xkier
Posty: 22
Rejestracja: 26 maja 2020, 16:06
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Xkier »

Moim zdaniem każdy potwór nie potrzebuję swojej talii, tylko żeby było np 8-10 talii potworów podzielonych na klasy. Np. Ogrowate, relikty, trupojady, magiczne, wampiry itp Dałoby by to klimat, różnorodność, inaczej się walczy z golemem a inaczej z harpią. A i pudło by tak nie napuchło. Plus iq300 jeśli chodzi o SG, bo dodawanie kolejnych klas to byłby strzał w 10
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: RUNner »

Niesamowity przypadek... gry jeszcze nie ma, a spekulacje na temat mechaniki nabrały takiego rozpędu, że chyba sam autor tutaj będzie szukał inspiracji ;)
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
kiniol1
Posty: 134
Rejestracja: 23 mar 2020, 10:15
Has thanked: 220 times
Been thanked: 28 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: kiniol1 »

Fojtu pisze: 18 mar 2021, 13:26 Wyobrażasz sobie, że w produkcji CD Project w trailerze gry ktoś mówi z tak sillnym polskim akcentem? Bo ja nie bardzo. Jak robimy taką światową produkcję, to warto by było wciągnąć osobę, która naprawdę dobrze mówi po angielsku. Trzeba grać pod swoje siły i tak jak Wookie jest silny marketingowo i ma silną markę w Polsce to taki filmik za granicą szału nie zrobi, raczej zmniejsza wiarę w projekt.
Ale to nie jest żaden profesjonalny trailer (który pewnie będzie tuż przed startem kampanii) tylko pierwsze filmiki od autora gry. Poza tym jego akcent jest całkiem w porządku. Mówi powoli dzięki czemu lepiej się tego słucha "nie native speakerom". Jego prezentacja chyba szczególnie nie odbiega od prezentacji innych twórców gier. Marcin z AR też nie ma brytyjskiego akcentu, a oglądają go z całego świata i nikt nie narzeka. Leo z Mythic Games ma francuski akcent i też nie słyszałem żeby ktoś miał z tym problem.
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4513
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1669 times
Been thanked: 2088 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: PytonZCatanu »

Mam różne przemyślenia nt. gry, ale czepianie się wookiego bo "za długi filmik" (on ma 8 minut!) i że nie mówi po angielsku z brytyjskim akcentem...


ŻENADA


Nie dziwie się, że wookie juz sie na forum nie udziela, mi by sie tez nie chcialo.
Fojtu
Posty: 3379
Rejestracja: 10 maja 2014, 14:02
Has thanked: 557 times
Been thanked: 1263 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Fojtu »

kiniol1 pisze: 18 mar 2021, 13:59 Ale to nie jest żaden profesjonalny trailer (który pewnie będzie tuż przed startem kampanii) tylko pierwsze filmiki od autora gry. Poza tym jego akcent jest całkiem w porządku. Mówi powoli dzięki czemu lepiej się tego słucha "nie native speakerom". Jego prezentacja chyba szczególnie nie odbiega od prezentacji innych twórców gier. Marcin z AR też nie ma brytyjskiego akcentu, a oglądają go z całego świata i nikt nie narzeka. Leo z Mythic Games ma francuski akcent i też nie słyszałem żeby ktoś miał z tym problem.
Nie wiedziałem o kim mówisz, bo nie interesuję się za bardzo grami AR, ale po odpaleniu losowego filmiku z kanału to różnica jest ogromna. Każdy może mieć swoją opinię, może za bardzo podkreśliłem o akcent, chodzi o ogólną jakość. Myślę, że nie ma co specjalnie się rozwodzić nad tym. Skomentowałem tylko dlatego, że ktoś inny podjął temat.

Sama walka wydaje się strasznie losowa i mało ciekawa ze strony potworów. To w sumie jakieś uber proste odwróć kartę i weź tyle obrażeń. Do tego obrażenia lecą z góry talii, czyli możemy przewinąć akurat najlepszą kartę i trochę smutno. Dla mnie trochę zbyt losowe, ale może są jakieś fajne myki na kontrolę tego, kto wie.
keldorn
Posty: 563
Rejestracja: 29 sty 2014, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 39 times
Been thanked: 22 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: keldorn »

Nie wiem czy juz padła informacja ale doszły mnie słuchy ze moze bedzie tryb solo? ktos cos słyszał? Podobno bedzie do odblokowania w kampani jak SG? Ktos cos wie?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10922
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: japanczyk »

keldorn pisze: 18 mar 2021, 14:18 Nie wiem czy juz padła informacja ale doszły mnie słuchy ze moze bedzie tryb solo? ktos cos słyszał? Podobno bedzie do odblokowania w kampani jak SG? Ktos cos wie?
Ma byc w formie add-onu, wiec albo płatny, albo SG
Fojtu
Posty: 3379
Rejestracja: 10 maja 2014, 14:02
Has thanked: 557 times
Been thanked: 1263 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Fojtu »

PytonZCatanu pisze: 18 mar 2021, 14:15 Mam różne przemyślenia nt. gry, ale czepianie się wookiego bo "za długi filmik" (on ma 8 minut!) i że nie mówi po angielsku z brytyjskim akcentem...
Jak już mamy się obrzucać błotem, to róbmy to precyzyjnie :wink: Filmik ma 14,5 minuty, nie 8
allagainstyou
Posty: 152
Rejestracja: 19 lis 2020, 15:30
Has thanked: 33 times
Been thanked: 34 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: allagainstyou »

PytonZCatanu pisze: 18 mar 2021, 14:15 Mam różne przemyślenia nt. gry, ale czepianie się wookiego bo "za długi filmik" (on ma 8 minut!) i że nie mówi po angielsku z brytyjskim akcentem...


ŻENADA


Nie dziwie się, że wookie juz sie na forum nie udziela, mi by sie tez nie chcialo.
Niestety muszę się zgodzić... Jest w tym wątku trochę zbędnego czepialstwa, które nic nie wnosi do tematu gry i tylko znacznie utrudnia merytoryczną dyskusję nt mechaniki i wyglądu gry.
@keldorn, ta, wariant solo ma być, nie jestem pewien czy ma być stretch goalem dla wszystkich czy do dokupienia podczas kampanii.
kiniol1
Posty: 134
Rejestracja: 23 mar 2020, 10:15
Has thanked: 220 times
Been thanked: 28 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: kiniol1 »

Xkier pisze: 18 mar 2021, 13:42 Moim zdaniem każdy potwór nie potrzebuję swojej talii, tylko żeby było np 8-10 talii potworów podzielonych na klasy. Np. Ogrowate, relikty, trupojady, magiczne, wampiry itp Dałoby by to klimat, różnorodność, inaczej się walczy z golemem a inaczej z harpią. A i pudło by tak nie napuchło. Plus iq300 jeśli chodzi o SG, bo dodawanie kolejnych klas to byłby strzał w 10
Dokładnie to samo sobie pomyślałem. Taki podział wydaje się naturalny ze względu na komputerowego odpowiednika, gdzie właśnie w zależności od klasyfikacji do danej grupy potworów przeciwnik był wrażliwy/niewrażliwy na różne bronie, oleje, znaki itp.
Ewentualnie podział potworów na poziomy (na przykład 3). Obecna forma wzbudza moje obawy. Na filmiku Harpia miała 11 punktów życia, czyli miała talię składającą się z 11 kart. W takim razie Bies, Leszy albo Troll będą miały talie po 50 kart? 100 kart?
Awatar użytkownika
Wazanaczole
Posty: 71
Rejestracja: 17 lut 2020, 14:01
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Wazanaczole »

allagainstyou pisze: 18 mar 2021, 14:27 wariant solo ma być (...)do dokupienia podczas kampanii.
Ciekawe, czy wersja solo to po prostu Wiedźmin 3 za kilka groszy. Poważnie, zastanawiam się komu by się chciało grać solo w wersję planszową, abstrachując czy ktoś posiada platformę do posiedzenia przed wirtualnym światem czy nie. W tym momencie planszówka wygląda mi na przehajpowany kasztan
Awatar użytkownika
Mixthoor
Posty: 516
Rejestracja: 05 sty 2018, 23:42
Has thanked: 97 times
Been thanked: 67 times
Kontakt:

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Mixthoor »

Mi i wielu innym forumowiczom.
sasquach
Posty: 1828
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 934 times
Been thanked: 585 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: sasquach »

Wazanaczole pisze: 18 mar 2021, 14:54 Ciekawe, czy wersja solo to po prostu Wiedźmin 3 za kilka groszy. Poważnie, zastanawiam się komu by się chciało grać solo w wersję planszową, abstrachując czy ktoś posiada platformę do posiedzenia przed wirtualnym światem czy nie. W tym momencie planszówka wygląda mi na przehajpowany kasztan
Temat gier solo i gier solo vs granie na kompie był wałkowany nie raz. Polecam ten wątek: viewtopic.php?f=64&t=69482. Znajdziesz tu odpowiedzi czemu ludzie wolą czasami planszówki do solo.
bobiaczek
Posty: 413
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:28
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 132 times
Been thanked: 110 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: bobiaczek »

Fojtu pisze: 18 mar 2021, 13:26 ...
Szczerze mówiąc, to ja nie znam przypadku, kiedy wydawca aż tak bardzo fragmentaryzuje i dozuje informacje o swojej grze. Dla mnie to spory błąd, bo prowadzi w dużej mierze do takiego czepialstwa.
...
No nie wiem. Taki Stellaris to wystartował z ZEROWĄ informacją o tym czym jest. Natomiast tu powoli, nader powoli, ale jednak coś jest pokazywane. A do startu kampanii wszak trochę zostało. Z drugiej strony, czy naprawdę musicie śledzić z wypiekami na twarzy każdego newsa na ten temat? W maju zacznie się kampania, to wszystko będzie powiedziane. Dajecie się wpuścić w kanał w jaki was z rozmysłem wpuszcza Wookie, więc chyba w ramach zemsty lejecie go za cokolwiek. Ot tak, dla wyrównania emocji.
Fojtu
Posty: 3379
Rejestracja: 10 maja 2014, 14:02
Has thanked: 557 times
Been thanked: 1263 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Fojtu »

bobiaczek pisze: 18 mar 2021, 17:56
Fojtu pisze: 18 mar 2021, 13:26 ...
Szczerze mówiąc, to ja nie znam przypadku, kiedy wydawca aż tak bardzo fragmentaryzuje i dozuje informacje o swojej grze. Dla mnie to spory błąd, bo prowadzi w dużej mierze do takiego czepialstwa.
...
No nie wiem. Taki Stellaris to wystartował z ZEROWĄ informacją o tym czym jest. Natomiast tu powoli, nader powoli, ale jednak coś jest pokazywane. A do startu kampanii wszak trochę zostało. Z drugiej strony, czy naprawdę musicie śledzić z wypiekami na twarzy każdego newsa na ten temat? W maju zacznie się kampania, to wszystko będzie powiedziane. Dajecie się wpuścić w kanał w jaki was z rozmysłem wpuszcza Wookie, więc chyba w ramach zemsty lejecie go za cokolwiek. Ot tak, dla wyrównania emocji.
No i stellaris jest bardzo mocno za to krytykowany w niektórych kręgach graczy. Na BGG i Reddicie ogólnie leci spory hejt, filmik z TTSa został totalnie obśmiany. Wiem, że KS ma spory sukces tak czy siak, ale przy lepszej kampanii chyba by więcej wycisnęli.
keldorn
Posty: 563
Rejestracja: 29 sty 2014, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 39 times
Been thanked: 22 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: keldorn »

Wazanaczole pisze: 18 mar 2021, 14:54
allagainstyou pisze: 18 mar 2021, 14:27 wariant solo ma być (...)do dokupienia podczas kampanii.
Ciekawe, czy wersja solo to po prostu Wiedźmin 3 za kilka groszy. Poważnie, zastanawiam się komu by się chciało grać solo w wersję planszową, abstrachując czy ktoś posiada platformę do posiedzenia przed wirtualnym światem czy nie. W tym momencie planszówka wygląda mi na przehajpowany kasztan
całymi dniami w robocie siedze przed 3 monitorami i jak przyjde do domu to nie chce siedziec przed telewizorem czy kolejnym komputerem. Jednak wole obcowac z gra planszowa niz z odpowiednikiem cyfrowym. to podobnie jak ludzie lubia czytac ksiazki a nie z czytnika.
maverick098

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: maverick098 »

Osobiście jestem sceptycznie nastawiony do całego projektu, ale to bardziej ze względu na uniwersum. Żeby nie było - jestem ogromnym fanem gier video, przeczytałem całą sagę wielokrotnie. Po prostu jakoś tak nie lubię za bardzo adaptacji planszowych czy to istniejących gier video czy innych uniwersów. Już Zbyt wiele razy się przejechałem na tym, że były to produkcje zlecane, aby podbić hajp na właściwy produkt, wspomóc daną markę, a nie gra robiona z pasji. Wiem wiem, Łukasz twierdzi, że chciał zrobić grę w tym uniwersum, że je zna i lubi, ale mimo wszystko gdzieś tam z tyłu głowy swieci ciągle ta żółta lampka... samego Wookiego też bardzo lubię, regularnie oglądam i życzę mu wszystkiego dobrego, na pewno będę śledzić projekt i jeśli będzie dobry to może...może wesprę ;)
Awatar użytkownika
Wazanaczole
Posty: 71
Rejestracja: 17 lut 2020, 14:01
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Wazanaczole »

sasquach pisze: 18 mar 2021, 15:18
keldorn pisze: 18 mar 2021, 20:47
ani jeden z kolegów forumowiczów nie zrozumiał mojej wypowiedzi. nie zastanawiam się nad powodem dlaczego ludzie wyciągają planszę do posiedzenia nad nią w samotności. w tym momencie zastanawiam się, komu by się chciało grać w Wiedźmin: Stary Świat w pojedynkę. tym bardziej, że jeden z trzech filarów gry - walka wiedźmin vs wiedźmin - pewnie zostanie oddany woli losu. rozumiem rozłożenie sobie Terraformacja Marsa lub Troyes, ale w tym momencie ta giera solo to dla mnie kasztan i masochizm, zupełnie jak Arkham Horror 3ed solo - 3/5 działań to przekładanie kart i żetonów.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1353 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Hardkor »

Obejrzałem najnowszy filmik, co do mechaniki to na pewno szkoda, że nie było informacji czy decki beda wspolne, unikalne czy jak. Co do obstawiania wczesniej góra/dół i na podstawie wiedzy co jest w talii trafisz lepiej lub gorzej to mi sie nie podoba akurat. Jednak bardziej zwrocilem uwage na figurki potworow - mialem nadzieje, ze beda wieksze i jestem tym zawiedziony. A co do samej prezentacji to wole jak Wookie to robi niz obcy gosc :)
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
allagainstyou
Posty: 152
Rejestracja: 19 lis 2020, 15:30
Has thanked: 33 times
Been thanked: 34 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: allagainstyou »

Raczej jest jeden deck, Wookie albo osoby które już grały na pewno by o tym wspomniały (np @Gambit który udzielał się niedawno w tym wątku). Mi rozmiar figurek nie przeszkadza, ale sposób kierowania potworem jest słaby, czuję tu stracony potencjał.

Mimo wszystko, nadal raczej skłaniam się ku zakupowi gry. Co najbardziej mnie zniechęca to czas rozgrywki, 3h+ na pierwszą partię w 4 osoby o których wspomniał Wookie mnie przeraża. Descent 2ed przeleżał u mnie 3 lata na półce bez żadnej partii i go sprzedałem, bardzo rzadko się trafia takie spotkanie ze znajomymi, żeby było ponad 2h względnego spokoju (a i zwykle można to stwierdzić dopiero po fakcie: o, można było dzisiaj zagrać w coś dużego, bo był spokój). Tak więc jeśli będzie dobra okazja early birds, to może kupię i Wiedźmin będzie dla mnie nowym Descentem - będzie czekać na dobrą okazję aby zabłyszczeć i wciągnąć współgraczy, a jak się nie doczeka, to odsprzedam z niewielką stratą lub nawet z zyskiem.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: polwac »

allagainstyou pisze: 19 mar 2021, 12:27 Raczej jest jeden deck, Wookie albo osoby które już grały na pewno by o tym wspomniały (np @Gambit który udzielał się niedawno w tym wątku). Mi rozmiar figurek nie przeszkadza, ale sposób kierowania potworem jest słaby, czuję tu stracony potencjał.

Mimo wszystko, nadal raczej skłaniam się ku zakupowi gry. Co najbardziej mnie zniechęca to czas rozgrywki, 3h+ na pierwszą partię w 4 osoby o których wspomniał Wookie mnie przeraża. Descent 2ed przeleżał u mnie 3 lata na półce bez żadnej partii i go sprzedałem, bardzo rzadko się trafia takie spotkanie ze znajomymi, żeby było ponad 2h względnego spokoju (a i zwykle można to stwierdzić dopiero po fakcie: o, można było dzisiaj zagrać w coś dużego, bo był spokój). Tak więc jeśli będzie dobra okazja early birds, to może kupię i Wiedźmin będzie dla mnie nowym Descentem - będzie czekać na dobrą okazję aby zabłyszczeć i wciągnąć współgraczy, a jak się nie doczeka, to odsprzedam z niewielką stratą lub nawet z zyskiem.
To graj częściej w 2 osoby :) Ja tam problemu nie widzę. Lepiej grać w mniejszą liczbę osób częściej, niż w 3-4 rzadziej lub wcale.
Gdybym ja czekał teraz aż mi się 4 osoby zbiorą, które miałyby całe popołudnie wolne na jakąś porządną grę to bym nic z półek nie ściągał.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
jediwolf
Posty: 401
Rejestracja: 11 sty 2015, 20:14
Has thanked: 82 times
Been thanked: 80 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: jediwolf »

No niestety póki co mnie gra nie porwała. Zdecydowanie bardziej wolałbym coś ala Tainted Grail z mrocznym klimatem, wspólna kooperacją i fajną fabułą połączoną z rozwojem postaci.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: polwac »

Póki co to niewiele zostało w ogóle zaprezentowane :)
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10922
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: japanczyk »

Na razie mamy prezentacje mechanik, ale skleic z tego całej gry nie sposob ;-)

W ogole te potwory tez nie robia wrazenia - jak sie popatrzy na potwory z TG... to dopiero
Zablokowany