Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Alcarin
Posty: 29
Rejestracja: 04 gru 2019, 00:33
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Alcarin »

Nie wiem czy to nie będzie offtop, ale "w tej cenie można znaleźć ciekawsze pozycje (bardziej spójne z oczekiwaniem gracza W KARTON)" - jakie to pozycje? Nie licząc KS/GF i pozycji nie po polsku?

Nie licząc też pozycji, które ciężko dostać typu Descent 2 itd.
litk
Posty: 849
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:14
Has thanked: 177 times
Been thanked: 126 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: litk »

Alcarin pisze: 06 sie 2021, 18:02 Nie wiem czy to nie będzie offtop, ale "w tej cenie można znaleźć ciekawsze pozycje (bardziej spójne z oczekiwaniem gracza W KARTON)" - jakie to pozycje? Nie licząc KS/GF i pozycji nie po polsku?

Nie licząc też pozycji, które ciężko dostać typu Descent 2 itd.
Cokolwiek aktualnego np. Waste Knights, Jaws of the Lion itp.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11143
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3390 times
Been thanked: 3289 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: japanczyk »

XD
Zarówno WK jak i JotL nie maja doskoku do descenta ani Component wise ani rodzajem rozgrywki, bo jedno to przygodowa paragrafowka a drugie zagadka euro ;)
Awatar użytkownika
strid3rr
Posty: 486
Rejestracja: 24 wrz 2017, 21:53
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 64 times
Been thanked: 167 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: strid3rr »

Alcarin pisze: 06 sie 2021, 18:02 Nie wiem czy to nie będzie offtop, ale "w tej cenie można znaleźć ciekawsze pozycje (bardziej spójne z oczekiwaniem gracza W KARTON)" - jakie to pozycje? Nie licząc KS/GF i pozycji nie po polsku?
Nie licząc też pozycji, które ciężko dostać typu Descent 2 itd.
litk pisze: 06 sie 2021, 19:08 Cokolwiek aktualnego np. Waste Knights, Jaws of the Lion itp.
japanczyk pisze: 06 sie 2021, 19:40 XD
Zarówno WK jak i JotL nie maja doskoku do descenta ani Component wise ani rodzajem rozgrywki, bo jedno to przygodowa paragrafowka a drugie zagadka euro ;)
Macie 3 różne gusta, ja jestem 4-tym, każdy inaczej zdefiniuje "ciekawsze pozycje". Gry 1 do 1, o lepszej konwencji niż DLotD nie ma, bo gra jest jedyna w swoim rodzaju. Żaden inny wydawca nie poszedł w tym kierunku, bo jest to dość ryzykowne balansowanie na krawędzi, co widać po szumie wokół tytułu. Jeżeli ktoś chce niemal całkowicie odejść od konwencji klasycznej gry planszowej na rzecz apki, to nie znajdzie nic innego/"lepszego" od DLotD, może Destinies w pewnym stopniu robi to podobnie. Niemniej jednak wszystko zależy od tego jakie kto ma standardy. Dla mnie ciekawszą fabularnie rozrywką będzie zagranie w komputerową lub klasyczną wersję gry RPG. Natomiast zdecydowanie większą przyjemność płynącą z grania w grę planszową odczuję grając np. w Zerywię, Folklore lub Imperium Atakuje w trybie jeden kontra wielu.

DLotD jest miksem kilku rzeczy, ale żadnej nie robi wybitnie. Mechanicznie jest niemal taki jak Descent 2ed., fabularnie jest przeciętny, a nawet bym powiedział, że trywialny, komponentowo - pod względem ilości elementów jest typowy (tylko nie dla tej ceny), ale pod względem ich jakości figurek jest dobrze, komponenty terenu 3D są efekciarskie i mało praktyczne, aplikacja jest brzydka i uboga, styl graficzny jest przerysowany i skrajnie odbierany, a cenowo jest to po prostu niesmaczny żart. Wszystkie te elementy składają się na obraz unikalnej aczkolwiek brzydkiej i mocno średniej produkcji. Spodoba się tym, którzy szukają takiego typu rozgrywki lub rodzicom, jako wprowadzenie dzieci w świat gier przygodowych.

Natomiast szukając czegoś pokroju DLotD polecam prześledzić dwa wątki - viewtopic.php?f=43&t=72450 i viewtopic.php?f=43&t=72558
litk
Posty: 849
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:14
Has thanked: 177 times
Been thanked: 126 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: litk »

japanczyk pisze: 06 sie 2021, 19:40 XD
Zarówno WK jak i JotL nie maja doskoku do descenta ani Component wise ani rodzajem rozgrywki, bo jedno to przygodowa paragrafowka a drugie zagadka euro ;)
Biorąc powyższe pod uwagę to bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
Gribbler
Posty: 552
Rejestracja: 11 wrz 2019, 22:24
Has thanked: 122 times
Been thanked: 410 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Gribbler »

strid3rr pisze: 06 sie 2021, 20:28 Spodoba się tym rodzicom, jako wprowadzenie dzieci w świat gier przygodowych.
To jest właściwie jedyny powód, dla którego wciąż rozważam zakup tej gry. Gram obecnie z 8-latką kampanię Podróży przez Śródziemie i bawimy się świetnie. Nie wie ktoś może, czy w tym nowym Descencie są jakieś klimaty uzasadniające 14+? Nie wiem, rytualne składanie ofiar i tym podobne? Gra wygląda paskudnie, ale przeboleję, jeśli to taka przygodówka dla dzieciaków.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3633
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 458 times
Been thanked: 1071 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: psia.kostka »

Spodoba się tym rodzicom, jako wprowadzenie dzieci w świat gier przygodowych.
Please, noooo...! :(
To jak nauka jazdy na rowerze rozpoczynajac od monocykla.
Zamiast fajnego i prostego Carcassonne/Park niedzwiedzi/Kingdomino wybrac takiego pokraka?
Gra wygląda paskudnie, ale przeboleję, jeśli to taka przygodówka dla dzieciaków.
:? :x :roll:

Paskudna i uber-droga gra w ogromnym pudle, ale kupie bo moze dzieci rzuca na nia okiem? Hmm...
Szukam/Kupie: Chronicle X, Tide of Iron, HoN, Laboratorium (1ed PSz), Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub] ʕ•ᴥ•ʔ
Awatar użytkownika
Gribbler
Posty: 552
Rejestracja: 11 wrz 2019, 22:24
Has thanked: 122 times
Been thanked: 410 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Gribbler »

psia.kostka pisze: 07 sie 2021, 07:51
Spodoba się tym rodzicom, jako wprowadzenie dzieci w świat gier przygodowych.
Please, noooo...! :(
To jak nauka jazdy na rowerze rozpoczynajac od monocykla.
Zamiast fajnego i prostego Carcassonne/Park niedzwiedzi/Kingdomino wybrac takiego pokraka?
Gra wygląda paskudnie, ale przeboleję, jeśli to taka przygodówka dla dzieciaków.
:? :x :roll:

Paskudna i uber-droga gra w ogromnym pudle, ale kupie bo moze dzieci rzuca na nia okiem? Hmm...
Chodziło mi o coś z fabułą, dialogami, efektownie wyglądającego na stole. Przecież nie będę z dzieckiem grającym w Podróże przez Śródziemie, Eldricha, Nemesisa czy Runebounda "wprowadzał" je w przygodówki takimi fillerkami jak Carcassonne czy Park Niedźwiedzi :lol: Gra nie musi być dla mnie ładna, żeby się dobrze bawić z dzieckiem. Wszystko jest względne. Włącznie z ceną.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3633
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 458 times
Been thanked: 1071 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: psia.kostka »

Spoiler:
Ok sorry, popelnilem dwa bledy:

1.
Podswiadomie odczytalem "wprowadzenie dzieci w świat gier przygodowych" jako "wprowadzenie dzieci w świat gier planszowych"

2.
Po co ja dyktuje jak ktos bedzie sie bawil :oops:
Gra nie musi być dla mnie ładna, żeby się dobrze bawić z dzieckiem. Wszystko jest względne. Włącznie z ceną.
Slusznie, jeden bedzie skladal z dzieckiem samoloty z papieru, drugi kupi bilety na rakiete Bezosa/Bransona/Muska.
Szukam/Kupie: Chronicle X, Tide of Iron, HoN, Laboratorium (1ed PSz), Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub] ʕ•ᴥ•ʔ
Awatar użytkownika
ixi24
Posty: 479
Rejestracja: 03 lut 2015, 00:23
Has thanked: 110 times
Been thanked: 41 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: ixi24 »

Jak myślicie gra sprzeda się w tej cenie, czy można czekać i jednak będzie zalegać w magazynach i stanieje ;) ?
Sprzedam Kupie IG

Zniżki: 3% ALEplanszowki
Awatar użytkownika
choczkins
Posty: 341
Rejestracja: 01 kwie 2014, 11:40
Lokalizacja: Rawicz
Has thanked: 103 times
Been thanked: 39 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: choczkins »

ixi24 pisze: 08 sie 2021, 11:39 Jak myślicie gra sprzeda się w tej cenie, czy można czekać i jednak będzie zalegać w magazynach i stanieje ;) ?
Też o tym pomyślałem, parcia nie mam może za jakiś czas trafi się fajna promocja 😉
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2762
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 331 times
Been thanked: 1257 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Yuri »

ixi24 pisze: 08 sie 2021, 11:39 Jak myślicie gra sprzeda się w tej cenie, czy można czekać i jednak będzie zalegać w magazynach i stanieje ;) ?
Wydaje mi się że to kompletna ruletka... Nerdziochy jak my tutaj pewnie ofukaja grę, ale co zrobi milcząca większość? Tego i wielu innych dowiemy się w sezonie drugim, stay tuned 😀
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
anonim
Posty: 233
Rejestracja: 01 paź 2005, 14:20
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 48 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: anonim »

Jeśli dobrze się sprzeda to będzie dodruk z poprawionymi błędami jeśli jakieś będą. Jeśli się nie sprzeda to może faktycznie stanieje, ale wtedy nie warto kupować bo po co tracić pieniądze na kiepski produkt. Jak powiadał Jagiełło w Krzyżakach: Czekać.
(S)Ghost Stories z dodatkiem Black secret, Pan tu nie stał.
keldorn
Posty: 577
Rejestracja: 29 sty 2014, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 42 times
Been thanked: 26 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: keldorn »

Patrząc na hype jaki recenzenci zagraczniczn zrobili dla tej gry, nie wróże długiej lini wydawniczej dla niej. Zazwyczaj jesli gra nie jest marketingowo rozpieszczana i nie wyskakuje jej reklama z lodówki, to ratunkiem dla niej jest pozytywne recenzje i wypowiedzi krytyków/recenzentów. niestety nie zbiera pochlebnych ocen. Moze II akt sie pojawi, na trzeci juz nie liczył bym. Po raz kolejny mam wrazenie ze FFG cos rozgrzebie i porzuci temat. Sam myślałem o tym czy zakupic wielokrotnie. Cena nie jest dla mnie jakimś murem nie do przejscia (wiecej płaciłem za całe tutyły na KS), ale ta aplikacja mnie skutecznie zniechęciła. Lubie gry z aplikacja które sa dodatkiem do gry planszowej. Nie trawie sytuacji takiej ze aplikacja prawie wszystko ogarnia sama a planszówka jest tylko po to aby odwzorowywać to co jest w aplikacji. Miało by to jeszcze sens jakby taka aplikacja była wsparciem dla Mrocznego władcy (jednego gracza przeciwko wszystkim pozostałym). Wtedy tak, to było by ok, ale w tej formie - o tym tytule juz zapomniałem. Dostał sie na Black List, a z niej się nie wychodzi, żebym nie wiem jaka promocja była...

A z magazynu Rebelowi zejdzie, bedzie wydawać ją jako Mistery Boxy w swoich kampaniach promocyjnych. Podobnie jak było z Black Angel czy Władcą pierściania.
Awatar użytkownika
ixi24
Posty: 479
Rejestracja: 03 lut 2015, 00:23
Has thanked: 110 times
Been thanked: 41 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: ixi24 »

Właśnie trwa live drugiego scenariusza na kanale "Rob's Gaming Table" może kogoś zainteresuje ;)

https://www.youtube.com/watch?v=onvlPn9jM0U

(można też zobaczyć unboxing i pierwszy scenariusz na ich kanale )
Sprzedam Kupie IG

Zniżki: 3% ALEplanszowki
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: polwac »

Właśnie oglądam unboxing i assembly. Kurczę musze przyznać, że we wcześniejsze edycje nie grałem. Cena jest zaporowa. Jednak grafika taka troszkę komiksowa jakoś trafiła do mnie i mi osobiście się podoba.

Jeśli chodzi o teren 3D to fajny pomysł, ale myślałem, że będzie jak z drzewem do Everdell, że albo leży złożone cały czas na półce(tak jak u mnie), albo trzeba za każdym razem rozkładać to i chować do pudełka.
Dopiero teraz widzę dlaczego pudełko do tej gry jest tak duże. Można w nim chować wszystkie elementy 3D i to mi się bardzo podoba :)

Muszę przyznać, że przy jakiejś okazyjnej cenie to chyba jednak się skuszę(czekam jeszcze tylko na recenzje i muszę zobaczyć rozgrywkę, żeby ocenić czy gra faktycznie mi się spodoba)
Spoiler:
Edit: czy polska premiera ma jakieś promoski tak jak było przy wersji EN?
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
tommyray
Posty: 1350
Rejestracja: 11 mar 2017, 14:51
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Has thanked: 416 times
Been thanked: 572 times
Kontakt:

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: tommyray »

Tutaj taka dość zachwalająca recenzja:
https://www.boardgamequest.com/descent- ... rk-review/

Ale co tam się dzieje w komentarzach... widać jaki jest opór w społeczności wobec tego tytułu.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2762
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 331 times
Been thanked: 1257 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Yuri »

polwac pisze: 08 sie 2021, 20:43 ...
Muszę przyznać, że przy jakiejś okazyjnej cenie to chyba jednak się skuszę(czekam jeszcze tylko na recenzje i muszę zobaczyć rozgrywkę, żeby ocenić czy gra faktycznie mi się spodoba)
...
Znam w Rz. jednego gościa - spoooorego fana Descenta - który zamówił i wiem, że wypróbuje. Z obrzydzeniem, ale nie odpuści :) Więc zawsze będzie to opcja dla Ciebie sprawdzić na żywym organizmie bez ponoszenia kosztów :roll:

Co do samej gry....mógłbym długo, bo wiele o niej z w/w kolegą przegadałem...ale by się nie rozwodzić zbytnio, sprowadzę to do jednej kwestii...serio ? dungeon crawler z kaflami z Painta, zamiast z ręcznie malowanymi, uruchamiającymi naszą wyobraźnie ? za 150$ ? Dzięki, postoję :roll:
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11143
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3390 times
Been thanked: 3289 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: japanczyk »

Co jak co ale zamiast malowanych kafli masz teren 3d który zdecydowanie lepiej uruchamia wyobraźnię

Sorry, ale w wielu DC mnie nie obchodziło co tam jest wyrysowane a to na ile pol jest kafelki podzielony i jakie zetony sie tam znajdują

Takie GH np. z rzeczami wydrukowanymi w 3D to niebo a ziemi, Massive Darkness juz z samymi chest & pillars zmienia odbior gry

Wiec malowanie spoko, fajnie pooglądać, ale gameplay wise wole teren 3d, szzczególnie, ze ta druga opcja daje twórcom wieksza swoode w projektowaniu poziomow i nie są zwiazani np. 10 kaflami jak w Zombicide
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2762
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 331 times
Been thanked: 1257 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Yuri »

Ja mam zupełnie odwrotnie i dla mnie wymalowany ładnie kafelek terenu jest o wiele bardziej atrakcyjny, niż teren 3d ala nowy Descent. Spokojnie mogę do takiego terenu przypisać mechanikę wzgórz, wody, lodu, ognia itd i nie muszę mieć tego w 3d. Zupełnie.

Niemniej rozumiem i drugie podejście, w takim razie to gra bardziej dla Was i nic jej to nie ujmuje. Po prostu jest nie dla mnie, a dla innego targetu :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: REBEL.pl »

polwac pisze: 08 sie 2021, 20:43(...) Edit: czy polska premiera ma jakieś promoski tak jak było przy wersji EN?
Tak, identyczne. Patrząc na nastroje to spokojnie powinno starczyć dla każdego :wink: ale raczej nie starczy patrząc na statystyki przedsprzedaży... :(
W tym tygodniu ruszymy z akcją informacyjna.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Golfang
Posty: 1987
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 230 times
Been thanked: 314 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Golfang »

Mnie osobiście odrzucają od tej edycji dwie rzeczy:
1. grafika - styl graficzny kompletnie nie z mojej bajki.
2. cena - koszt zakupu podstawki 600 zł to stanowczo za dużo (w porównaniu z 300 poprzedniej)

Wprowadzenie samej aplikacji jest mi trochę obojętne - bo i tak w 2 edycję grałem tylko SOLO z aplikacją...
----------------
10% flamberg.com.pl
SuCHaR
Posty: 273
Rejestracja: 25 mar 2015, 22:29
Has thanked: 29 times
Been thanked: 40 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: SuCHaR »

Golfang pisze: 09 sie 2021, 07:21 Mnie osobiście odrzucają od tej edycji dwie rzeczy:
1. grafika - styl graficzny kompletnie nie z mojej bajki.
2. cena - koszt zakupu podstawki 600 zł to stanowczo za dużo (w porównaniu z 300 poprzedniej)

Wprowadzenie samej aplikacji jest mi trochę obojętne - bo i tak w 2 edycję grałem tylko SOLO z aplikacją...
Mam podobnie. Cena jeszcze by przełknął z wielkim gulem, ale ta gra w moim odczuciu jest po prostu brzydka, te grafiki są tak paskudne, że poezja. Oczywiście to tylko moja opinia, ale ten koncept artystyczny w ogóle mi nie leży.
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1222
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 398 times
Been thanked: 270 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Deem »

Ja spokojnie czekam na recki od polskich recenzentów.

Mam przebłysk przyszłości: Game Troll powie, że Descent jest genialny jak Mocarstwa, 10/10 :lol:
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2762
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 331 times
Been thanked: 1257 times

Re: Descent: Legends of the Dark (Kara Centell-Dunk, Nathan I. Hajek)

Post autor: Yuri »

Deem pisze: 09 sie 2021, 09:27 Ja spokojnie czekam na recki od polskich recenzentów.

Mam przebłysk przyszłości: Game Troll powie, że Descent jest genialny jak Mocarstwa, 10/10 :lol:
On tak ocenił ta grę? Serio? :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
ODPOWIEDZ