Portal Games - plany wydawnicze 2021

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
AntBehindLeaf
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:59
Has thanked: 72 times
Been thanked: 137 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: AntBehindLeaf »

tomg pisze: 16 wrz 2021, 20:16 Czy Portal po otwarciu przedsprzedaży FCM już urealniał podany początkowo termin dostawy gier (listopad 2021) ?
Jak tylko uda im się dokończyć grę, bo póki co nie działa to będą wiedzieli kiedy wydadzą.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1218 times
Been thanked: 1419 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Mr_Fisq »

AntBehindLeaf pisze: 16 wrz 2021, 22:55
Spoiler:
Jak tylko uda im się dokończyć grę, bo póki co nie działa to będą wiedzieli kiedy wydadzą.
Ktoś tu pomylił FCM z Eleven;)
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
AntBehindLeaf
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:59
Has thanked: 72 times
Been thanked: 137 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: AntBehindLeaf »

Mr_Fisq pisze: 16 wrz 2021, 22:58
AntBehindLeaf pisze: 16 wrz 2021, 22:55
Spoiler:
Jak tylko uda im się dokończyć grę, bo póki co nie działa to będą wiedzieli kiedy wydadzą.
Ktoś tu pomylił FCM z Eleven;)
Hah, bez kitu, sorry :) za dużo w FM'a i CM'a się grało w przeszłości :oops:
smutas123
Posty: 165
Rejestracja: 06 paź 2015, 09:32
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: smutas123 »

Czy były jakieś plany o wydawaniu dodatków do Bloodborne?
litk
Posty: 847
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:14
Has thanked: 177 times
Been thanked: 125 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: litk »

Co z Clash of Cultures?
IrasArgor
Posty: 372
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:05
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 121 times
Been thanked: 69 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: IrasArgor »

smutas123 pisze: 18 wrz 2021, 14:15 Czy były jakieś plany o wydawaniu dodatków do Bloodborne?
Najwcześniej dowiemy się czegokolwiek w styczniu zapewnie jak będą ogłaszane nowości na 2022
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4518
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1670 times
Been thanked: 2096 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: PytonZCatanu »

litk pisze: 18 wrz 2021, 14:26 Co z Clash of Cultures?
Jeszcze parę tygodni temu portal zarzekał się że grudzień, zobaczymy jak wyjdzie.
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 969
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 668 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Bart Henry »

To się fani Portalu zdziwią, że w pudełku Istanbulu jednak nie znajdą komponentów z wersji kościanej. :lol:
Spoiler:
Awatar użytkownika
swiroff
Posty: 303
Rejestracja: 22 mar 2014, 11:31
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 36 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: swiroff »

Po nadal nierozwiązanej sprawie ze Smartphone Portal zaliczył u mnie kolejną wtopę. Zamówiłem w przedsprzedaży zestaw Reavers of Midgard z Upgrade Kit (cena sporo wyższa od sklepowej, ale chciałem mieć pełną, drewnianą zawartość). Według opisu na stronie dodatkowy zestaw (poza drewnianymi znacznikami) zawierać też miał dedykowane traye i znacznik pierwszego gracza. Jak się okazało po odebraniu przesyłki w paczce nie znalazłem tych elementów. Myślałem, że Portal zapomniał ich dodać. Zdziwienie nadeszło po zajrzeniu na stronę sklepu.

"Zestaw w porównaniu z oficjalną angielską wersją nie zawiera:

3 Dedykowane traye do gry
1 Znacznik pierwszego gracza

Za błąd w opisie serdecznie przepraszamy."

Tak po prostu. Przepraszamy, że nie ma i jest git :/
Fojtu
Posty: 3383
Rejestracja: 10 maja 2014, 14:02
Has thanked: 558 times
Been thanked: 1263 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Fojtu »

swiroff pisze: 19 wrz 2021, 22:14 Po nadal nierozwiązanej sprawie ze Smartphone Portal zaliczył u mnie kolejną wtopę. Zamówiłem w przedsprzedaży zestaw Reavers of Midgard z Upgrade Kit (cena sporo wyższa od sklepowej, ale chciałem mieć pełną, drewnianą zawartość). Według opisu na stronie dodatkowy zestaw (poza drewnianymi znacznikami) zawierać też miał dedykowane traye i znacznik pierwszego gracza. Jak się okazało po odebraniu przesyłki w paczce nie znalazłem tych elementów. Myślałem, że Portal zapomniał ich dodać. Zdziwienie nadeszło po zajrzeniu na stronę sklepu.

"Zestaw w porównaniu z oficjalną angielską wersją nie zawiera:

3 Dedykowane traye do gry
1 Znacznik pierwszego gracza

Za błąd w opisie serdecznie przepraszamy."

Tak po prostu. Przepraszamy, że nie ma i jest git :/
Ja bym zwrócił po prostu, nie ma co się patyczkować, trzeba tego typu zachowania tępić.

Post Barta powyżej dowodzi też, że to nie ostatni raz gdzie robią błędy w opisach :lol:
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 969
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 668 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Bart Henry »

Myślę, że warto wytłumaczyć o co tu chodzi osobom, które nie grały w żadną wersję Istanbulu - Portal reklamuje "duży" Istanbul z dodatkami pokazując elementy z wersji kościanej. Trochę takie wydawnicze faux pas, ale najwidoczniej w natłoku różnych gier nie ogarniają już co jest czym.
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 636 times
Been thanked: 550 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: eveni »

Bart Henry pisze: 20 wrz 2021, 00:43 Myślę, że warto wytłumaczyć o co tu chodzi osobom, które nie grały w żadną wersję Istanbulu - Portal reklamuje "duży" Istanbul z dodatkami pokazując elementy z wersji kościanej. Trochę takie wydawnicze faux pas, ale najwidoczniej w natłoku różnych gier nie ogarniają już co jest czym.
Tylko dziwi mnie, że to przeszło. Rozumiem nie każdy musi grać we wszystko. Osoba robiącą "plakat" popełniła błąd (ewidentnie nie grała w Istanbuł), ale nikt tego nie sprawdził?
tomg
Posty: 404
Rejestracja: 02 gru 2019, 00:00
Has thanked: 124 times
Been thanked: 159 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: tomg »

PytonZCatanu pisze: 18 wrz 2021, 15:47
litk pisze: 18 wrz 2021, 14:26 Co z Clash of Cultures?
Jeszcze parę tygodni temu portal zarzekał się że grudzień, zobaczymy jak wyjdzie.
Obecnie w transporcie czyli jest nadzieja (źródło strona Portalu)
maciej.kr
Posty: 206
Rejestracja: 01 lip 2019, 22:03
Has thanked: 46 times
Been thanked: 42 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: maciej.kr »

Czy jest przewidziany dodruk i kiedy the godfather?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10927
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: japanczyk »

Nie, nie będzie dodruku tej gry
Awatar użytkownika
michalldz90
Posty: 572
Rejestracja: 07 wrz 2014, 20:47
Has thanked: 28 times
Been thanked: 60 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: michalldz90 »

Podano w końcu datę premiery angielskiej wersji CoC na 13 października. Wiadomo kiedy będzie polska wersja?
fitzroy
Posty: 292
Rejestracja: 28 sie 2012, 16:08
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 189 times
Been thanked: 111 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: fitzroy »

Z tego co mówił Grzegorz z Portalu to grudzień przed świętami.
Awatar użytkownika
karmazynowy
Posty: 1017
Rejestracja: 15 lut 2011, 18:26
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 184 times
Been thanked: 427 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: karmazynowy »

Wczoraj na stronie z zapowiedziami Portal zmienił status CoC z "w produkcji" na "w transporcie" więc może będzie chwile wcześniej?
Na półce | Na stole | Na sprzedaż i zamianę (Gdynia) | Podzielę się rabatem: Grybezpradu.eu - 5% | Planszostrefa.pl - 11%
Tirith
Posty: 115
Rejestracja: 09 sty 2020, 10:48
Has thanked: 22 times
Been thanked: 14 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Tirith »

karmazynowy pisze: 21 wrz 2021, 08:17 Wczoraj na stronie z zapowiedziami Portal zmienił status CoC z "w produkcji" na "w transporcie" więc może będzie chwile wcześniej?
niestety ostatnio 'w transporcie' może oznaczać cokolwiek. Ale było by super gdyby wszystko sprawnie poszło. A wiadomo ile będzie kosztowała?
Atk
Posty: 1395
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 494 times
Been thanked: 284 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Atk »

Bart Henry pisze: 20 wrz 2021, 00:43 Myślę, że warto wytłumaczyć o co tu chodzi osobom, które nie grały w żadną wersję Istanbulu - Portal reklamuje "duży" Istanbul z dodatkami pokazując elementy z wersji kościanej. Trochę takie wydawnicze faux pas, ale najwidoczniej w natłoku różnych gier nie ogarniają już co jest czym.
mysle ze warto byloby napisac maila do portalu, ze maja blad na stronie w opisie gry. Wszystkim to ultawi, a placz na forum nic nie da i tylko nakreca hejt
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 969
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 668 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Bart Henry »

Atk pisze: 21 wrz 2021, 09:53
Bart Henry pisze: 20 wrz 2021, 00:43 Myślę, że warto wytłumaczyć o co tu chodzi osobom, które nie grały w żadną wersję Istanbulu - Portal reklamuje "duży" Istanbul z dodatkami pokazując elementy z wersji kościanej. Trochę takie wydawnicze faux pas, ale najwidoczniej w natłoku różnych gier nie ogarniają już co jest czym.
mysle ze warto byloby napisac maila do portalu, ze maja blad na stronie w opisie gry. Wszystkim to ultawi, a placz na forum nic nie da i tylko nakreca hejt
Ale ja nic nie wiem o rzekomym błędzie na stronie w opisie gry. Jak coś wiesz, to daj im znać, ale nie mieszaj mnie w to.
pcyzm
Posty: 685
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 206 times
Been thanked: 201 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: pcyzm »

swiroff pisze: 19 wrz 2021, 22:14 Tak po prostu. Przepraszamy, że nie ma i jest git :/
No ja pamiętam podobną akcję ze Smartphone INC, nigdzie wcześniej nie było bodaj informacji jeśli chodzi o zmianę figurek CEO z plastiku na te 'standy'. Tu już nawet nie chodzi o podmianę bo wydanie i tak było na wypasie, a akurat te figurki służą w opcjonalnym trybie, ale o sposób komunikacji. Można było czerwonym kolorem dopisać o różnicy i by nie było problemu.
Awatar użytkownika
Backero
Posty: 389
Rejestracja: 31 maja 2015, 21:34
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 143 times
Been thanked: 82 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Backero »

Czy będą jakieś jeszcze dodatki do Osadników: Narodziny Imperium? Było wspominane niegdyś, że planońwana jest do wydania jeszcze jedna frakcja, ale było to dawno i zdaje się, że sprawa nieaktualna, ale jeśli gdzieś jest jakiejś info co z tym dalej, czy cokolwiek jest w przygotowaniu czy tę serię zakończono na Storage Box czy Poprzez Imperium, byłoby miło.

Poza tym jakiś czas temu odbył się konkurs na nową frakcję do Osadników: Królestwa Północy i do tej pory nie zostały ogłoszone wyniki, kto wygrałi z jaką frakcją itd, chyba, że o wyniku wie tylko zwycięzca, co też byłoby logiczne. Wiadomo coś o tym?
Grzess0
Posty: 146
Rejestracja: 20 sty 2020, 15:25
Has thanked: 52 times
Been thanked: 46 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Grzess0 »

Backero pisze: 27 wrz 2021, 08:58 Czy będą jakieś jeszcze dodatki do Osadników: Narodziny Imperium? Było wspominane niegdyś, że planońwana jest do wydania jeszcze jedna frakcja, ale było to dawno i zdaje się, że sprawa nieaktualna, ale jeśli gdzieś jest jakiejś info co z tym dalej, czy cokolwiek jest w przygotowaniu czy tę serię zakończono na Storage Box czy Poprzez Imperium, byłoby miło.

Poza tym jakiś czas temu odbył się konkurs na nową frakcję do Osadników: Królestwa Północy i do tej pory nie zostały ogłoszone wyniki, kto wygrałi z jaką frakcją itd, chyba, że o wyniku wie tylko zwycięzca, co też byłoby logiczne. Wiadomo coś o tym?
Narazie wiadomo tylko ogólnie, że raczej coś będą jeszcze tworzyć. Możliwe, że coś konkretnego ogłoszą na portalconie.

A tu jest wynik konkursu:
https://m.facebook.com/story/graphql_pe ... NDg3ODQ%3D
Zgorzi
Posty: 58
Rejestracja: 23 sty 2017, 11:37
Lokalizacja: M-c Podl., Krasnystaw, Kraków
Has thanked: 115 times
Been thanked: 14 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Zgorzi »

Hej, czy Portal ogłosił konkretną datę premiery Marvel United z dodatkami? Z góry dzięki za odpowiedź.
Zablokowany