Agricola vs Agricola

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4672
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1044 times
Been thanked: 1986 times

Re: Agricola vs Agricola

Post autor: warlock »

Solo zdecydowanie stara, bo masz nieporównywalnie więcej kart, a więc i regrywalności.
Awatar użytkownika
KurikDeVolay
Posty: 999
Rejestracja: 25 paź 2018, 11:45
Lokalizacja: Milicz/Krotoszyn
Has thanked: 1005 times
Been thanked: 450 times

Re: Agricola vs Agricola

Post autor: KurikDeVolay »

Temat wraca jak boomerang. Niedługo ma wyjść oczekiwany dodatek. Jakoś mnie ominęły te złote czasy gier ilustrowanych przez pana Klemensa F., ale chyba pora to powoli nadrabiać. Ale... Właściwie co mam kupić? Podstawka dla graczy, razem z dodatkiem który niedługo będzie miał premierę, to dobry wybór?
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4728
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1244 times
Been thanked: 1457 times

Re: Agricola vs Agricola

Post autor: Mr_Fisq »

Kup podstawkę dla graczy. Spodoba się to będziesz mógł dokupić Torfowisko jak wyjdzie, albo dodatkowe talie (już są).

Kupowanie torfowiska do starej wersji jest "problematyczne"; ja z tego powodu dokupiłem wersję dla graczy i czekam na dodatek.
Sprzedam: Lands of Galzyr , Sands of Shurax, Dawn of the Zeds, Etherfields KS PL i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
ODPOWIEDZ