(Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
esubotowicz
Posty: 339
Rejestracja: 31 paź 2015, 10:59
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 442 times
Been thanked: 135 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: esubotowicz »

Coś się im tam na stronce pokręciło, zrobili takie promocje:
Mikromakro obie części razem -199 zł, oddzielnie po 90,
Iki + Zwierzęcy Front - 239,99, oddzielnie 130+30…
Coś nie wyszło chyba.
Ewa
Awatar użytkownika
Kwestor
Posty: 250
Rejestracja: 13 lis 2019, 14:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 186 times
Been thanked: 90 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Kwestor »

konradstpn pisze: 24 wrz 2022, 12:07 Nie od dziś wiadomo, że zapewnienia wydawnicze działają niemal identycznie jak test ciążowy. Pozytywne stwierdzenie prawie zawsze się sprawdzi, natomiast jeśli jest kategoryczne zaprzeczenie to tak naprawdę nic nie wiadomo.
Tym bardziej, że:
Wydawca pisze: Nie wydamy gry X.
oznacza tak naprawdę:
Wydawca pisze: Biorąc pod uwagę aktualne zapotrzebowanie i warunki cenowe druku, nie planujemy wydawać gry X. Warunki mogą ulec zmianie nawet jutro, ale nie mamy szklanej kuli, żeby o tym wiedzieć dziś.
a nie jak to niektórzy myślą:
Wydawca pisze: Obiecujemy, że już nigdy przenigdy nie wydamy gry X, cokolwiek by się nie działo.
:D
Alextasha
Posty: 265
Rejestracja: 15 kwie 2020, 19:00
Has thanked: 33 times
Been thanked: 106 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Alextasha »

Na Live z Planszowymi Newsami też obiecywali że Small Islands będzie w promocji urodzinowej i guzik. Nie dodali :?
SPRZEDAM >> *click*
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4514
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1669 times
Been thanked: 2091 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: PytonZCatanu »

Co się dzieje z premierą Ranczera i W Poszukiwaniu Planety X?
Awatar użytkownika
kurdzio
Posty: 798
Rejestracja: 26 paź 2019, 13:18
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 122 times
Been thanked: 378 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: kurdzio »

PytonZCatanu pisze: 28 wrz 2022, 10:55 Co się dzieje z premierą Ranczera i W Poszukiwaniu Planety X?
Ranczera Aleplanszówki już wysłały (info z ich FB).

O Planętę X pytałem na messengerze Kaczek:
gra niestety utknęła we Francji, wysyłka przesunie się o jakieś 2 tygodnie. Przepraszamy za niedogodności!
Gramy głównie w 2 osoby, służę radą :)
Vanatox
Posty: 156
Rejestracja: 12 lut 2014, 14:09
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 32 times
Been thanked: 46 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Vanatox »

Czy komuś wysłano już zamówienie z urodzinowej promocji?
U mnie wciąż wisi ze statusem "opłacono"
winster
Posty: 44
Rejestracja: 17 sie 2016, 11:25
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: winster »

Vanatox pisze: 28 wrz 2022, 11:23 Czy komuś wysłano już zamówienie z urodzinowej promocji?
U mnie wciąż wisi ze statusem "opłacono"
Tak samo, żadnej informacji o wysyłce.
ppeter
Posty: 530
Rejestracja: 22 cze 2021, 17:15
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 153 times
Been thanked: 59 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: ppeter »

U mnie jest status "Wysłano" ale nie ma żadnych szczegółów co do wysyłki.
Asurmar
Posty: 324
Rejestracja: 22 mar 2019, 08:54
Has thanked: 117 times
Been thanked: 174 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Asurmar »

ppeter pisze: 28 wrz 2022, 14:50 U mnie jest status "Wysłano" ale nie ma żadnych szczegółów co do wysyłki.
Ja wczoraj miałem jeszcze status wysłano bez numeru wysyłki. A dzisiaj status zmienił się na "Kompletowanie" :lol:
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Lucky Duck Games »

trixon pisze: 30 lip 2022, 20:52
Lucky Duck Games pisze: 29 lip 2022, 13:41 na KS byliśmy oznaczeni jako polski wydawca, a można było tam zamówić deluxa, tyle, że nie polskiego
japanczyk pisze: 29 lip 2022, 13:58 w8, a w PM nie było polskiej wersji Deluxe? Jesli dobrze patrze to była
To już sam nie wiem czy mam kręcić tę aferę, czy nie?
Spoiler:

Proszę wstrzymać kręcenie afer wszelakich - sami tu się trochę zakręciliśmy, ale kto wsparł deluxa - będzie go miał:

""So just double checked to make sure. Polish office did not order deluxe, but made us a deluxe back custom as required, so we could offer deluxe to our KS and PM, correct. As a result, the 100+ copies of Polish Deluxe are the only ones that exist."
wrojka pisze: 24 wrz 2022, 10:41 Czy tylko ja poczułem się wydymany jak Fred, bo zamówiłem przedsprzedaż Planety X u Kaczek?
Ostatnio na Live z Planszowymi Newsami padł taki tekst, który mnie chwycił za serduszko i stwierdziłem, że Planetę X kupię jednak u Kaczek.
My zawsze na konwentach mamy ceny takie jak tańsze sklepy, żeby sklepikarze nie mieli tego poczucia, że my wchodzimy z nimi w konkurencję.
Ale też te ceny chcemy mieć takie, że jak już jedziemy na konwent, płacimy za to, promujemy te gry, gdzie ileś osób se później kupi w sklepach, no to też chcielibyśmy żeby ktoś te gry od nas kupił.
Premiera miała być wczoraj (23.09), ale wiadomo jak bywa.
Wchodzę dziś rano na Facebook a tam info , że jest promocja urodzinowa i cena z 170zł leci na 120zł. A nawet premiery nie było :? . W normalnych sytuacjach mnie nie boli, że kupię produkt, a tydzień później jest on w promocji, ale tutaj nawet nie ma info że przesyłka wyszła z magazynu, a gra już jest u was na promocji.
To był nasz błąd, bo gra nie powinna być włączona do tej promocji.
Wszystkim osobom, które kupiły u nas grę w przedsprzedaży wysyłamy/za chwilę wyślemy wyrównanie do kwoty z promocji. Sorry za zamieszanie - finalnie każda osoba trochę przyoszczędzi :)


WYSYŁKA URODZINOWA:

Działamy, ale takiej lawiny zamówień się nie spodziewaliśmy. Część zamówień jest już spakowana, część będzie na dniach. Przepraszamy, że nie jesteśmy w stanie zrobić tego od ręki, ale mamy do tego dedykowanych 1-2 pracowników w zewnętrznym magazynie. Natomiast rzeczywiście ten status "Wysłano" jest mocno mylący, bo pełen komunikat brzmi "Wysłano do zrealizowania", czyli do naszego zewnętrznego magazyny, który kompletuje gry. Dziś już pisaliśmy, żeby zmienić ten status na "Przyjęte do realizacji", bo jest mocno mylące.

POSZUKIWANIE PLANETY X

Mieliśmy małe opóźnienie na cle, ale gra już do nas jedzie z Francji (przypłynęła razem z francuskimi grami). Jeśli nic się nie zadzieje złego to w przyszłym tygodniu wysyłamy do hurtu.
Alextasha
Posty: 265
Rejestracja: 15 kwie 2020, 19:00
Has thanked: 33 times
Been thanked: 106 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Alextasha »

Kiedy można spodziewać się promocji u was w sklepie online na Small islands? Miała być na Pyrkonie - brak, miała być na urodziny (zapewniane nawet na live z PN). Nie było.
W komentarzach na FB odpisaliście "nie mogliśmy dać naszych zagranicznych tytułów do promocji" co jest kłamstwem bo baron voodoo był.

Drugie pytanie, kiedy ruszy wysyłka errat do urbanisty?
SPRZEDAM >> *click*
Beata G
Posty: 14
Rejestracja: 06 maja 2020, 16:56
Has thanked: 1 time

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Beata G »

Asurmar pisze: 29 wrz 2022, 13:56 Ja wczoraj miałem jeszcze status wysłano bez numeru wysyłki. A dzisiaj status zmienił się na "Kompletowanie" :lol:
U mnie taka sama sytuacja. Do tego ponownie kompletują zamówienie, które wysłali do mnie ponad rok temu :lol:
Trzeba chyba cierpliwie poczekać, choć nie jest to proste :roll:
Awatar użytkownika
rand
Posty: 485
Rejestracja: 03 lis 2008, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk Zaspa
Has thanked: 114 times
Been thanked: 85 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: rand »

@Lucky Duck Games, ponawiam pytanie, jakbyście mieli chwilę, żeby odpowiedzieć byłbym wdzięczny.
- czy premiera Flamecraft już ustalone czy po prostu okolice połowy października
- komponenty de luxe do Flamecraft będą wysyłane w tym samym czasie?
Awatar użytkownika
ScorpZero
Posty: 432
Rejestracja: 05 paź 2020, 10:41
Has thanked: 177 times
Been thanked: 114 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: ScorpZero »

Cześć, czy jest jakaś szansa na to aby dostać poprawione karty Zbioru Przypraw z Talii Rodu Hagalów dla Diuna: Imperium? :)

Ponoć te z trzeciego druku już miały być poprawne.
xilk
Posty: 912
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 103 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: xilk »

rand pisze: 30 wrz 2022, 00:05 - czy premiera Flamecraft już ustalone czy po prostu okolice połowy października
Sam jestem ciekaw, bo czekam na moją wersję z KSa.
Jednak z tego co wyczytałem, to światowa premiera jest zaplanowana na 6 października.

Jednak wysyłka do Europy wciąż trwa i według zapewnień potrwa do połowy października. Na razie na grupie widziałem wpisy od wspierających z Niemiec, Francji, Anglii i Włoch.
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4105
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2635 times
Been thanked: 2547 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Gizmoo »

Czy po sukcesie kampanii Uśpionych Bogów, Kaczuszki mają może w planach wydawanie kolejnych tytułów Red Raven Games? Może Now or Never? Może Knight Fall?
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Lucky Duck Games »

PDATE WYSYŁKI URODZINOWEJ
Szanowni Państwo,
wiemy, że nie otrzymaliście jeszcze gier, które zamówiliście podczas naszej promocji urodzinowej. Bardzo Was przepraszamy, ale skala zamówień przerosła zewnętrzną firmę logistyczną, z której usług korzystamy. Dodatkowo na skalę akcji nałożył się fakt, że z usług tej firmy korzysta wielu polskich (i nie tylko) wydawców, którzy w tym momencie wysyłają swoje rzeczy do Essen. Po dzisiejszych rozmowach otrzymaliśmy zapewnienia, że wszystkie paczki dotrą do Was w przyszłym tygodniu. Jeszcze raz bardzo przepraszamy za opóźnienie i mimo wszystko - udanego weekendu
ENDryu
Posty: 815
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 138 times
Been thanked: 28 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: ENDryu »

czy to prawda, ze dodruk Urbanisty nie bedzie posiadal kart z minidodatkami? takie info pojawilo sie w watku o grze :shock:
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1902
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 147 times
Been thanked: 172 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: tomuch »

Jestem pewien, że przy okazji premiery wszystkich 4 gier: Pionierzy, Urbanista, Esy Floresy i Samotna wyspa, była mowa, że dodatki to jednorazowa produkcja (a do tego tylko 1000 sztuk każdego). Chyba tylko do Samotnej wyspy nic nie dodawali, bo druga talia jest bazowo w pudełku. Dlatego wziąłem wtedy wszystko i nie czekałem na ewentualne dodruki...
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
Alextasha
Posty: 265
Rejestracja: 15 kwie 2020, 19:00
Has thanked: 33 times
Been thanked: 106 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Alextasha »

Ja tam dalej czekam na odpowiedź kiedy zaczną wysyłać erraty
SPRZEDAM >> *click*
Awatar użytkownika
Gosiek
Posty: 440
Rejestracja: 15 gru 2017, 13:28
Lokalizacja: W-wa
Has thanked: 417 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Gosiek »

Alextasha pisze: 03 paź 2022, 18:39 Ja tam dalej czekam na odpowiedź kiedy zaczną wysyłać erraty
Z wątku o grze w dziale obok:
adman pisze: 03 paź 2022, 10:43
Odpowiedź na temat poprawionych kart już się tu przewijała.
Oficjalne stanowisko jest też na ich fb z 6 września.
Spoiler:
Jeśli chodzi o "interstate" to wysyłając adres do erraty zapytałem i i dostałem odpowiedź 8 września:
"Jak na razie nie mamy planów na wydanie dodatku Interstate, ale nie mówimy nie, może kiedyś się ukaże"
Alextasha
Posty: 265
Rejestracja: 15 kwie 2020, 19:00
Has thanked: 33 times
Been thanked: 106 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Alextasha »

Spoiler:
Wiem, zgłosiłam przez maila, przyjęli do wiadomości ale info kiedy zostanie wysłane to nie dostałam
SPRZEDAM >> *click*
Patrol1q
Posty: 30
Rejestracja: 15 lis 2018, 13:00
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Patrol1q »

Wiadomo kiedy w końcu odbędzie się premiera Poszukiwania planety X? Były jakieś problemy z cłem i niby już jadą do Polski. Ale o oficjalnej dacie premiery cisza.
ENDryu
Posty: 815
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 138 times
Been thanked: 28 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: ENDryu »

tomuch pisze: 03 paź 2022, 11:05 Jestem pewien, że przy okazji premiery wszystkich 4 gier: Pionierzy, Urbanista, Esy Floresy i Samotna wyspa, była mowa, że dodatki to jednorazowa produkcja (a do tego tylko 1000 sztuk każdego). Chyba tylko do Samotnej wyspy nic nie dodawali, bo druga talia jest bazowo w pudełku. Dlatego wziąłem wtedy wszystko i nie czekałem na ewentualne dodruki...
nie śledziłem tego, bo miałem portfelik ze Sprawlopolis z KS-a z promkami. Portfelik swietny i poreczny... oraz łątwy do zgubienia :roll: wiec musze odkupic sobie Urbaniste, stad pytania. A poza tym w Ranczerze ma byc ten dodatek laczacy oba, wiec tym bardziej warto.

to pytanie jeszcze: te karty z rrata dotycza kart z podstawki czy promek z limitowanej edycji?
RaistlinJedyny
Posty: 50
Rejestracja: 06 wrz 2010, 19:39
Lokalizacja: Morze Spokoju
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: RaistlinJedyny »

Patrol1q pisze: 04 paź 2022, 22:54 Wiadomo kiedy w końcu odbędzie się premiera Poszukiwania planety X? Były jakieś problemy z cłem i niby już jadą do Polski. Ale o oficjalnej dacie premiery cisza.
Dostałem info ze sklepu w którym zamówiłem grę, że wysyłkę przesunięto na przełom października i listopada.
Zablokowany