Snow Tails (Gordon Lamont, Fraser Lamont)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Snow Tails

Post autor: Geko »

draco pisze:Mam bardzo podobne odczucia do geko
a to się często nie zdarza. W dodatku Don Simon ma chyba podobne zdanie. Koniec świata :mrgreen:
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Re: Snow Tails

Post autor: draco »

Geko pisze:
draco pisze:Mam bardzo podobne odczucia do geko
a to się często nie zdarza. W dodatku Don Simon ma chyba podobne zdanie. Koniec świata :mrgreen:
To się nazywa tercet egzotyczny. 8)
mbork
Posty: 1144
Rejestracja: 20 cze 2009, 01:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Snow Tails

Post autor: mbork »

To ja odkopię stary wątek i spytam, jakie koszulki pasują do kart w ST?
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1903
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 147 times
Been thanked: 172 times

Re: Snow Tails

Post autor: tomuch »

Złota łopata za odkopanie wątku!

Jeśli ktoś oczekuje na możliwość kupna, to prawdopodobnie w sierpniu tego roku się doczeka!
http://www.dicetowernews.com/snow-tails ... 2015/14394
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
Andarist
Posty: 443
Rejestracja: 08 gru 2014, 19:39
Has thanked: 3 times
Been thanked: 8 times

Re: Snow Tails

Post autor: Andarist »

Ciekaw czy bedzie zawarty mini-dodatek Leap of Death...
Poszukuję: Na Chwale Rzymu - Zona Senatora (Mloda)
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1903
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 147 times
Been thanked: 172 times

Re: Snow Tails

Post autor: tomuch »

Na ByGyGy napisane, że reprint wychodzi w październiku 2015, więc pewnie Essen.
Co myślicie o okładce? Mnie dużo bardziej do gustu przypadała okładka drugiej edycji. Aczkolwiek nie można odmówić psiakowi po lewej uroku osobistego... ;)
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4514
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1669 times
Been thanked: 2092 times

Re: Snow Tails

Post autor: PytonZCatanu »

Grałem jakiś czas temu. Bardzo fajna gra wyścigowa!
Confidential
Posty: 170
Rejestracja: 26 mar 2018, 20:41
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: Snow Tails (Gordon Lamont, Fraser Lamont)

Post autor: Confidential »

Dawno nikt się tu nie wypowiadał, więc tak was zapytam... Na dodruk ostatniego wydania nie ma co liczyć, ale czy myślicie, że jest szansa na nową edycję?

W ostatnich latach gry wyścigowe miały się całkiem nieźle. "Wielka Pętla" dobrze się sprzedała, "Turbo" będzie chyba można sklasyfikować jako hit, że już nie wspomnę o "Wyprawie do El Dorado"...
Bardzo chcę mieć "Snow Tails" w kolekcji, ale strasznie trudno jest to dostać - a ceny potrafią odstraszyć (zwłaszcza po wliczeniu opłat celnych).
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1903
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 147 times
Been thanked: 172 times

Re: Snow Tails (Gordon Lamont, Fraser Lamont)

Post autor: tomuch »

Ja zakładam, że nie będzie, ale rynek często pokazuje, że nie ma czegoś takiego jak nigdy. Wyszła jedna edycja Mush Mush: Snow Tails 2, więc może to wydadzą w poprawionej wersji? Samo Snow Tails wyszło w 3 edycjach, wątpię, żeby wyszła 4, a o zwykłym reprincie nic nie słychać.
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
bdm
Posty: 580
Rejestracja: 18 mar 2019, 13:41
Has thanked: 382 times
Been thanked: 63 times

Re: Snow Tails (Gordon Lamont, Fraser Lamont)

Post autor: bdm »

Najlepiej grać zimą - wówczas czuć klimat. :)

Akurat jestem szczęśliwym posiadaczem tej gry. Najpierw całkiem przypadkowo udało mi się kupić drugą edycję a potem trzecią, więc tą drugą sprzedałem. Nie ma polskiego wydania, mam wydrukowaną instrukcję PL ale gra jest niezależna językowo, więc nie ma żadnego problemu.

Must have w mojej kolekcji. Wszystko mi się w tej grze podoba: od sprytnych zasad, po wykonanie a pudełko z huskimi to już naprawdę sztos! Niestety gram rzadko bo nie mam po prostu z kim. Ale sprzedać nie zamierzam.
Snow Tails czeka na swój czas.
Confidential
Posty: 170
Rejestracja: 26 mar 2018, 20:41
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: Snow Tails (Gordon Lamont, Fraser Lamont)

Post autor: Confidential »

bdm pisze: 17 maja 2023, 23:06 Najlepiej grać zimą - wówczas czuć klimat. :)

Akurat jestem szczęśliwym posiadaczem tej gry. Najpierw całkiem przypadkowo udało mi się kupić drugą edycję a potem trzecią, więc tą drugą sprzedałem. Nie ma polskiego wydania, mam wydrukowaną instrukcję PL ale gra jest niezależna językowo, więc nie ma żadnego problemu.

Must have w mojej kolekcji. Wszystko mi się w tej grze podoba: od sprytnych zasad, po wykonanie a pudełko z huskimi to już naprawdę sztos! Niestety gram rzadko bo nie mam po prostu z kim. Ale sprzedać nie zamierzam.
Snow Tails czeka na swój czas.
Szczęściarz...
Ja poluję na tą grę od lat i tylko raz (jeśli chodzi o polskie strony) trafiłem na ogłoszenie sprzedaży na OLX-ie, ale niestety gdy napisałem z zapytaniem odnośnie szczegółów (ewentualnych uszkodzeń itp.), osoba sprzedająca odpisała, iż oferta jest nieaktualna, bo kupiec już się znalazł. :(
Dlatego właśnie mam nadzieję, że jakieś wydawnictwo ten tytuł dorwie i wypuści nową edycję.
ODPOWIEDZ