Tainted Grail: Upadek Avalonu / The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Torquemada666
Posty: 787
Rejestracja: 24 sie 2009, 11:08
Has thanked: 250 times
Been thanked: 126 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Torquemada666 »

Miszon pisze: 13 lip 2023, 14:26 Były jako dodatki do Kings od Ruin do zamówienia jeśli szukasz.
Nadal są :) Pledge otwarty.
IrasArgor
Posty: 372
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:05
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 121 times
Been thanked: 69 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: IrasArgor »

Dzięki wielkie, właśnie o to mi chodziło czy zamawiać z PM czy czekać bo moze pojawią się w sklepach ale skoro poprzednio się nie pojawiły to nie ma co ryzykować ;P.
Awatar użytkownika
aduko
Posty: 420
Rejestracja: 05 lut 2013, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 179 times
Been thanked: 144 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: aduko »

IrasArgor pisze: 13 lip 2023, 15:50 Dzięki wielkie, właśnie o to mi chodziło czy zamawiać z PM czy czekać bo moze pojawią się w sklepach ale skoro poprzednio się nie pojawiły to nie ma co ryzykować ;P.
W sklepach nie było i nie będzie. To są promoski z różnych wydarzeń. Na Autumm chyba były zamawiane przez DiceTower.
Awatar użytkownika
ixi24
Posty: 477
Rejestracja: 03 lut 2015, 00:23
Has thanked: 109 times
Been thanked: 41 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: ixi24 »

Udało się! 💪💪💪

Trzecia i ostatnia kampania Tainted Grail: Wiek Legend ukończona. 😁

Kolejna niezapomniana, epicka i ogromna przygoda zazębiająca i łącząca fabułę wszystkich trzech kampanii w jedną całość.
Genialna to była przygoda nie zapomnę jej nigdy. 😊


UWAGA NA MEGA OGROMNE SPOJLERY !!!


Początkowe rozdziały to już lekko męcząca powtórka z rozrywki. Kolejny raz podobny rozwój bohaterów, te same umiejętności do zdobycia, identyczna walka (chodź z nowymi maszkarami do ubicia) i przeżycie pierwszych etapów, zawsze jest najtrudniejsze. Brakuje również dedykowanych broni dla postaci jak to było w "Ostatnim Rycerzu". No i ta walka - ogromne zmęczenie materiału, ale dzięki wprowadzonym oddziałom można wiele potyczek pominąć. To tyle z marudzenia 😉

Największą nowością w tej kampanii są oddziały, które możemy zrekrutować i za odpowiednią opłatą podążają za bohaterem, dzięki czemu dostajemy wiele nowych opcji w dzienniku eksploracji, a także bronimy się przed armiami wroga. Z mechaniką wrogiej armii na początku miałem ogromny problem, ale z czasem gdy dochodziło do ogromnych bitew to było czuć klimat i epickość takich starć!
Fabuła i klimat wylewa się z każdej karty i każdej strony Dziennika Eksploracji. Początkowa śmierć Merlina była istnym szokiem, a to tylko jeden zwrot fabularny z wielu. Dla mnie czymś fenomenalnym było poznać początki podboju Avalonu przez króla Artura i jego świtę, a z czasem stać się królewskim egzekutorem. Może wolicie spiskować przeciwko królowi, tak też można! Co jest genialne w swojej prostocie 🙂

Lokacje i miejsca znane z wcześniejszych kampanii tutaj ukazane są w swojej pierwotnej formie tworzą niesamowitą nostalgię, a podróż przez świat nigdy nie nuży. Tym bardziej, że menhiry trzymają się mocno (chyba, że nie uważamy na wrogie armie avalończyków - wtedy może być krucho 😉
Bardzo spodobał mi się motyw z zadaniami otrzymywanymi przez króla, jest ich 5, a w trakcie kampanii wypełnimy (bądź nie) 4 z nich. Są to osobne 4 rozdziały, przeplatane innymi wydarzeniami, ale tylko od nas zależy, za którą z takich misji zabierzemy się w pierwszej kolejności. Świetna sprawa! 🙂

O fabule można by pisać bez końca: świetne historie poboczne dotyczące naszych bohaterów, wątek Bladej Pani, której historia przewija się przez całą "trylogię" czy wreszcie wątek najważniejszy:
Ukryte zakończenie, którego można się bylo już wcześniej domyślić, a które przewija się przez wszystkie kampanie czyli pamięć o różnych wydarzeniach z przyszłości bądź przeszłości. To duch opiekuńczy wyspy, który odradzał się w naszych postaciach przez tysiąclecia, aby chronić ludność na Avalonie. Genialne♥.
(od razu przypomina się zakończenie "Mrocznej Wieży" Kinga - kto czytał ten wie 😉 )

Polecam każdemu ograć całość, oby więcej tak rozbudowanych i dobrych gier planszowych!
Oby Kings of Ruin wszyło jak najszybciej ♥

A teraz czas wrócić do innych może trochę mniejszych gier 😉
Spoiler:
Sprzedam Kupie IG

Zniżki: 3% ALEplanszowki
Awatar użytkownika
woytas
Posty: 755
Rejestracja: 03 lis 2013, 16:11
Has thanked: 173 times
Been thanked: 139 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: woytas »

Na zdjęciach widać dwie postacie. Tak przeszedłeś całość?
Awatar użytkownika
ixi24
Posty: 477
Rejestracja: 03 lut 2015, 00:23
Has thanked: 109 times
Been thanked: 41 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: ixi24 »

woytas pisze: 30 lip 2023, 16:29 Na zdjęciach widać dwie postacie. Tak przeszedłeś całość?
Tak, każdą kampanię grałem solo na dwie postacie. W sumie i tak prawie zawsze chodziłem razem, wiec nie wiem czy lepiej nie byłoby solo, ale wolałem mieć dwie osobiste historie do odkrycia ;)
Sprzedam Kupie IG

Zniżki: 3% ALEplanszowki
Dante
Posty: 38
Rejestracja: 09 sie 2015, 00:12
Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Dante »

ixi24 pisze: 30 lip 2023, 17:19
woytas pisze: 30 lip 2023, 16:29 Na zdjęciach widać dwie postacie. Tak przeszedłeś całość?
Tak, każdą kampanię grałem solo na dwie postacie. W sumie i tak prawie zawsze chodziłem razem, wiec nie wiem czy lepiej nie byłoby solo, ale wolałem mieć dwie osobiste historie do odkrycia ;)
A najlepsza kampania "Red Death" ?
:)
Thonar
Posty: 15
Rejestracja: 27 maja 2022, 08:51
Has thanked: 5 times
Been thanked: 5 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Thonar »

Hej,
Ogrywam po raz pierwszy "Upadek Avalonu", właśnie przemierzamy drugi rozdział. Gramy we dwoje, i właśnie w związku z grą drużynową trafiliśmy na kilka komplikacji, których lektura instrukcji nie rozwiała.
W związku z tym mam kilka pytań do szanownych forumowiczów:
1. Walka we dwoje. Rozumiem, że porządek tur wygląda w ten sposób:
A. Wybieramy aktywnego gracza, np gracz 1. On wykłada swoje karty ataku, rozpatruje efekty, itp.
B. Następuje rozpatrywanie ataku potwora na aktywnego gracza, czyli gracza1 (lub zwycięstwo, jeżeli potwór ginie).
C. Aktywacja następnego gracza. Czyli wykłada on swoje karty, itp.
D. Rozpatrywanie ataku potwora na aktywnego (gracz 2) gracza.
E. Runda się kończy, dobieramy karty, wybieramy aktywnego gracza, rozpoczynamy pętle od nowa.

Czy dobrze to rozumiem?
Mam w związku z tym ważne pytanie dotyczące punktu C - aktywacji kolejnego gracza w danej rundzie. Czy dokładając karty ataku do sekwencji, musi on połączyć się z ostatnią kartą sekwencji za pomocą połączenia bonusowego (symbol żółtej błyskawicy), czy też może wyłożyć obojętnie jaką kartę (z połączeniem gwarantowanym na dole karty ataku, tak jakby był to początek rundy)?

2. Czy możemy używać swoich umiejętności wypisanych na karcie postaci w czasie walki? Np umiejętność leczenia Ailei?

3. Czy możemy, oczywiście stojąc na tym samym polu, przekazywać sobie zapasy?

4. Czy, jeżeli eksplorujemy wspólnie, I w toku eksploracji musimy ponieść koszt, to dotyczy on "na każdego gracza" czy też możemy zapłacić ten koszt wspólnie? Np w wyniku wspólnej eksploracji musimy zapłacić 1 prowiant i 1 magii, oznacza to, że musimy zapłacić PO jednej sztuce zasobu, czy też możemy np zapłacić w ten sposób: gracz 1 zapłaci 1 prowiant a drugi 1 magii?

Dzięki za wszelkie odpowiedzi, pomogłyby nam w dalszym odkrywaniu wyspy! :)
Awatar użytkownika
gnysek
Posty: 398
Rejestracja: 30 kwie 2020, 14:28
Has thanked: 40 times
Been thanked: 96 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: gnysek »

Thonar pisze: 18 sie 2023, 11:47 W związku z tym mam kilka pytań do szanownych forumowiczów:
viewtopic.php?t=67583 - temat do pytań (a i może odpowiedzi tam znajdziesz ?) :)
Thonar
Posty: 15
Rejestracja: 27 maja 2022, 08:51
Has thanked: 5 times
Been thanked: 5 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Thonar »

gnysek pisze: 18 sie 2023, 12:01
Thonar pisze: 18 sie 2023, 11:47 W związku z tym mam kilka pytań do szanownych forumowiczów:
viewtopic.php?t=67583 - temat do pytań (a i może odpowiedzi tam znajdziesz ?) :)
Dzięki! Faktycznie, znalazłem tam większość odpowiedzi :) Dzięki wielkie.
Recu
Posty: 71
Rejestracja: 28 sie 2021, 02:58
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Recu »

Pytanie do osób, które grały coś więcej w Tainted Grail, a może i nawet dodatki.
Wiem, że twórcy chcą w wersji 2.0 ułatwić i umilić grę, ale z tego co czytałem to mam obawy, że gra może stać się w zasadzie zbyt łatwa? Jakie są wasze wrażenia?
Zastanawiam się nad nabyciem wersji 1.0 i ewentualnym dokupieniem opcjonalnych upgradów albo wsparciem wersji 2.0 i niestety nie wiem :?
Skywarden
Posty: 203
Rejestracja: 10 wrz 2013, 11:15
Been thanked: 6 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Skywarden »

A nie prościej samemu zobaczyć ? Przecież można-ściągnąć instrukcję. To wszystko są opcje.
Awatar użytkownika
gnysek
Posty: 398
Rejestracja: 30 kwie 2020, 14:28
Has thanked: 40 times
Been thanked: 96 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: gnysek »

Skywarden pisze: 27 sie 2023, 04:22 A nie prościej samemu zobaczyć ? Przecież można-ściągnąć instrukcję. To wszystko są opcje.
Serio, można gdzieś pobrać instrukcję 2.0 ? :)
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 873
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 255 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Dako »

gnysek pisze: 27 sie 2023, 10:15
Skywarden pisze: 27 sie 2023, 04:22 A nie prościej samemu zobaczyć ? Przecież można-ściągnąć instrukcję. To wszystko są opcje.
Serio, można gdzieś pobrać instrukcję 2.0 ? :)
Poprawka, bo okazuje się, że jednak można :)
Można przeczytać ogólnie o zmianach wersji 2.0 w tym update wydawcy:
https://gamefound.com/en/projects/awake ... updates/28
Oraz klikając w update na obrazki pobrać wersje Rulebooka 2.0
https://drive.google.com/file/d/1hIgmvF ... JWggI/view
oraz Exploration Journal 2.0
https://drive.google.com/file/d/1CAEi9x ... R4ckX/view (wydawca ostrzega - spoilery)
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Miszon »

Recu pisze: 27 sie 2023, 02:34 Pytanie do osób, które grały coś więcej w Tainted Grail, a może i nawet dodatki.
Wiem, że twórcy chcą w wersji 2.0 ułatwić i umilić grę, ale z tego co czytałem to mam obawy, że gra może stać się w zasadzie zbyt łatwa? Jakie są wasze wrażenia?
Zastanawiam się nad nabyciem wersji 1.0 i ewentualnym dokupieniem opcjonalnych upgradów albo wsparciem wersji 2.0 i niestety nie wiem :?
Gra ma dziwną krzywą trudności: na początku szybko rośnie do góry, po kilku godzinach ma chyba swój szczyt, a potem zaczyna spadać. W drugiej połowie gry jest dość prosta, pomijając jakieś pojedyncze momenty, ale wtedy też masz już w niej doświadczenie i wiesz, żeby się na siłę nie pchać w niebezpieczne sytuacje.
Większość osób zniechęcał ten moment niedługo po starcie i zaczynali sobie ułatwiać grę, co sprawiało że potem była jeszcze prostsza i (pomijając fabułę) nudna od strony mechanicznej. Przynajmniej takie jest moje wrażenie: gdybym sobie jeszcze bardziej ułatwił ostatnie 1/3 gry to bym się wynudził na maxa, po prostu bym pewnie tylko czytał paragrafy w książce.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Recu
Posty: 71
Rejestracja: 28 sie 2021, 02:58
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Recu »

Miszon pisze: 27 sie 2023, 11:17
Recu pisze: 27 sie 2023, 02:34 Pytanie do osób, które grały coś więcej w Tainted Grail, a może i nawet dodatki.
Wiem, że twórcy chcą w wersji 2.0 ułatwić i umilić grę, ale z tego co czytałem to mam obawy, że gra może stać się w zasadzie zbyt łatwa? Jakie są wasze wrażenia?
Zastanawiam się nad nabyciem wersji 1.0 i ewentualnym dokupieniem opcjonalnych upgradów albo wsparciem wersji 2.0 i niestety nie wiem :?
Gra ma dziwną krzywą trudności: na początku szybko rośnie do góry, po kilku godzinach ma chyba swój szczyt, a potem zaczyna spadać. W drugiej połowie gry jest dość prosta, pomijając jakieś pojedyncze momenty, ale wtedy też masz już w niej doświadczenie i wiesz, żeby się na siłę nie pchać w niebezpieczne sytuacje.
Większość osób zniechęcał ten moment niedługo po starcie i zaczynali sobie ułatwiać grę, co sprawiało że potem była jeszcze prostsza i (pomijając fabułę) nudna od strony mechanicznej. Przynajmniej takie jest moje wrażenie: gdybym sobie jeszcze bardziej ułatwił ostatnie 1/3 gry to bym się wynudził na maxa, po prostu bym pewnie tylko czytał paragrafy w książce.
Tego właśnie się obawiam, że gra stanie się po prostu łatwa i nudna, jak dzisiejsze gry wideo z otwartym światem. Wszystko w stronę zachodniego gracza :roll:
Niestety dla mnie, sama fabuła to trochę za mało, by utrzymać zainteresowanie przez kilkadziesiąt godzin. Wychodzi na to, że lepiej mieć 1.0 i opcjonalne upgrade 2.0 (jak ktoś chce grać bardziej dla fabuły)
Awatar użytkownika
_Ukasz
Posty: 197
Rejestracja: 24 wrz 2020, 08:37
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 40 times
Been thanked: 70 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: _Ukasz »

Spoiler:
Skoro to otwarty świat, za pierwszym razem chciałem jak najwięcej zwiedzić i skończyło się każdy wie jak. Korzystając z oficjalnych wskazówek AR na bgg, nie kręciłem się bez celu i z każdym rozdziałem co raz bardziej mi się podobało. Grałem w trybie fabularnym, bo souloswy survival do mnie nie przemawia. Wspominałem tutaj już w wątku, że najbardziej męczącym dla mnie rozdziałem był Tuathan. Nie korzystałem z zasad domowych, ponieważ też uważam, że gra później byłaby zbyt łatwa. Spróbuj w wersję 1.0 wyrób sobie opinie i ewentualnie tak jak mówisz, później pokombinuj z wersją 2.0.
Ja na pewno jeszcze raz będę chciał przejść Fall of Avalon (gram w TG solo) włączając w to echa przeszłości oraz chętnie kupie SG. Obecnie robię długą przerwę na tytuły mniej wymagające, bo mnie podróż po Avalonie cholernie wymęczyła choć z chęcią do niej wrócę.
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Miszon »

Najbardziej męczący Tuathan? To był najciekawszy moment gry. potem spadło napięcie i końcówka przypomina właśnie gry wideo, gdzie pod koniec już w zasadzie fabuła niemal zamknięta, ale chcemy robić wszelkie achievementy i to czasem takie trochę granie na siłę.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
_Ukasz
Posty: 197
Rejestracja: 24 wrz 2020, 08:37
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 40 times
Been thanked: 70 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: _Ukasz »

Miszon pisze: 27 sie 2023, 21:14 Najbardziej męczący Tuathan? To był najciekawszy moment gry. potem spadło napięcie i końcówka przypomina właśnie gry wideo, gdzie pod koniec już w zasadzie fabuła niemal zamknięta, ale chcemy robić wszelkie achievementy i to czasem takie trochę granie na siłę.
Dla mnie niestety najmniej ciekawy i wkurzający ciągłym turlaniem, dlatego też mnie męczył. Może przy kolejnym podejściu zmienię zdanie 😁
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Miszon »

Ale był za to zupełnie inny od pozostałych rozdziałów - to była intrygująca odmiana. Wcześniej turlania dużo nie było, to tutaj poturlaliśmy za całą grę ;) , mnie nie przeszkadzało.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
aduko
Posty: 420
Rejestracja: 05 lut 2013, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 179 times
Been thanked: 144 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: aduko »

Czy oprócz zmian w III fazie (koniec dnia), są jeszcze inne zmiany w nowym rulebooku? Chodzi mi o zmiany w rozgrywce.
Awatar użytkownika
_Ukasz
Posty: 197
Rejestracja: 24 wrz 2020, 08:37
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 40 times
Been thanked: 70 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: _Ukasz »

Drodzy wybrańcy Avalonu,

czy są tutaj śmiałkowie, którzy korzystali z bohaterów dołączonych do SG w kampanii podstawowej?
Wiem tyle, że jeśli grałbym dwoma postaciami z dodatku, to nie uzyskam żadnej historii postaci podczas kampanii FoA.
Chciałbym przejść Fall of Avalon bohaterem z podstawki oraz dołączyć drugiego bohatera z SG czy jest to opcjonalne czy też całkowicie bezużyteczne?

Będę wdzięczny z odpowiedź oraz wskazówki :)
Awatar użytkownika
13thSON
Posty: 647
Rejestracja: 26 mar 2015, 10:19
Has thanked: 82 times
Been thanked: 194 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: 13thSON »

_Ukasz pisze: 31 sie 2023, 08:41 Drodzy wybrańcy Avalonu,

czy są tutaj śmiałkowie, którzy korzystali z bohaterów dołączonych do SG w kampanii podstawowej?
Wiem tyle, że jeśli grałbym dwoma postaciami z dodatku, to nie uzyskam żadnej historii postaci podczas kampanii FoA.
Chciałbym przejść Fall of Avalon bohaterem z podstawki oraz dołączyć drugiego bohatera z SG czy jest to opcjonalne czy też całkowicie bezużyteczne?

Będę wdzięczny z odpowiedź oraz wskazówki :)
Ja grałem jednym bohaterem z podstawki i immersja tak zwana była fantastyczna. Nie ma wg mnie sensu grać 2 postaciami (wydłużasz tylko rozgrywkę i kminienie). Ale co kto lubi.
Chcesz podziękować za wykonaną pracę? Postaw kawkę :) https://buycoffee.to/13thson
Awatar użytkownika
_Ukasz
Posty: 197
Rejestracja: 24 wrz 2020, 08:37
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 40 times
Been thanked: 70 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: _Ukasz »

Spoiler:
zapomniałem dodać, że już raz podstawkę przeszedłem jednym bohaterem (miałem wtedy tylko podstawkę) chciałbym to zrobić ponowie grając dwoma i iść kampanie za kampanią według ustalonej kolejności :) dlatego pytam.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2023, 09:06 przez Curiosity, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: cytowanie
MichaelK
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2023, 08:00

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: MichaelK »

Spoiler:
A powiedz mi proszę kolego, ile czasu Ci zajęło przejście na podstawce? ;)
Ostatnio zmieniony 25 paź 2023, 09:06 przez Curiosity, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: cytowanie
ODPOWIEDZ