Tajemniczy Mikołaj 2009

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
BMC
Posty: 120
Rejestracja: 08 maja 2008, 23:37
Lokalizacja: Radom

Re: Tajemniczy Mikołaj 2009

Post autor: BMC »

Ja najwyraźniej byłem w tym roku niegrzeczny bo Święty Mikołaj jeszcze do mnie nie dotarł choć mam nadzieje że tylko zapomniał i jeszcze sobie o mnie przypomni w porę więc cały czas czekam na prezent od niego z wielką niecierpliwością i ciekawością :D
Jabol
Posty: 207
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tajemniczy Mikołaj 2009

Post autor: Jabol »

Do mnie prezent także dotarł :). Początkowo zakładałem sobie że paczuszki nie będe rozpakowywał i wstrzymam się z tym do 24 grudnia. Gdy jednak dziś rano zapukał do mnie listonosz nie wytrzymałem i już po chwili moje oczy ujrzyały przepięknego Caylusa :). Z gry cieszę się ogromnie ponieważ tak się do niej przymierzałem, zastanawiałem się już od dłuuuuugiego czasu ale zawsze jakaś gra była ważniejsza. Pewnie jeszcze przez jakiś czas tak bym się z nią cackał a tu prosze. Ktoś dokonał wyboru za mnie co mnie ogromnie cieszy :). Muszę także nadmienić że w paczce poza grą znalazły się także dwa inne, szalenie miłe podarki. Pierwszy to duuuuża czekolada Wedla z orzechami (o ten podarek mam jednak trochę zastrzeżeń ponieważ już teraz mój zadek do małych nie należy ;)) zaś drugi to świąteczna kartka z bardzo miłymi życzeniami :). Ogromnie dziękuję Święty Mikołaju. Już teraz dołączam się do przyszłorocznej akcji.
Każdy w końcu kiedyś zaczyna...
Awatar użytkownika
Komsta
Posty: 51
Rejestracja: 25 sty 2008, 14:56
Lokalizacja: Legnica

Re: Tajemniczy Mikołaj 2009

Post autor: Komsta »

Do mnie również dotrała już paczka. Po szybkim wypatroszeniu okazało się, że w jej środku znajduje się "W roku smoka".
Za prezent pięknie dziękuję mojemu Tajemniczemu Mikołajowi.

Wielkie dzięki dla Don Simona i Yosza za zorganizowanie akcji!

Jakby co, ja już się piszę na przyszłoroczną edycję :D !
ryba555
Posty: 144
Rejestracja: 18 sty 2009, 12:15
Has thanked: 1 time

Re: Tajemniczy Mikołaj 2009

Post autor: ryba555 »

Ja cały czas czekam na prezent. Chyba byłem bardzo niegrzeczny w tym roku ;D
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: Tajemniczy Mikołaj 2009

Post autor: Don Simon »

Hmm, wydaje mi się, ze wszystkie prezenty juz powinny byc u odbiorców - nawet uwzględniając opóźnienia poczty. Poczekajmy jeszcze do Świąt, a później rozpoczniemy dochodzenie :).
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Cirrus
Posty: 385
Rejestracja: 06 paź 2006, 08:54
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Tajemniczy Mikołaj 2009

Post autor: Cirrus »

I do mnie gra przyszła. Jak błyskawica- przed 6 XII :D Szogun spodobał się mojej nie planszowej części towarzyszy i poznali co to zabawa :mrgreen:
"Uwielbiam kiedy jazdy zwał
Po chamskich karkach leci w cwał
Spod kopyt pryska taki syn
Dalej ich prać i lać i w dym!"

http://tubylem.blog.onet.pl/ - moje podróże małe i duże :)
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: Tajemniczy Mikołaj 2009

Post autor: yosz »

Don Simon pisze:Hmm, wydaje mi się, ze wszystkie prezenty juz powinny byc u odbiorców - nawet uwzględniając opóźnienia poczty.
Wiem, że przynajmniej dwie paczki są jeszcze w drodze. Poczekajmy do "poświętach"
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
ryba555
Posty: 144
Rejestracja: 18 sty 2009, 12:15
Has thanked: 1 time

Re: Tajemniczy Mikołaj 2009

Post autor: ryba555 »

Znalazłem mój prezent pod choinką (rodzice odebrali paczkę i nic nie powiedzieli). Dostałem Cywilizację poprze wieki. Dziękuję baaaaardzo Tajemniczy Święty Mikołaju. Najlepszy prezent jaki mogłem dostać ;)
Awatar użytkownika
jar_on
Posty: 90
Rejestracja: 23 cze 2007, 19:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tajemniczy Mikołaj 2009

Post autor: jar_on »

Właśnie odpakowałem grę i okazał się nią być Cosmic Encounter :D

Dziękuję!!! Uwielbiam kiedy gry zależą głównie od psychiki i charakteru graczy :)

Bardzo dobry prezent, będzie z niego mnóstwo zabawy.

Świetna akcja, na pewno wezmę udział w kolejnej :)

Mam nadzieję, że wszystkie zagubione prezenty się ostatecznie odnajdą...

I wrócił do czytania kart obcych :D
"Your game and Your rules but it doesn't mean I have to play."
Zbiór - http://tinyurl.com/6dhbfw
Awatar użytkownika
BloodyBaron
Posty: 1308
Rejestracja: 15 sie 2007, 12:25
Lokalizacja: War Shau - czyli szał wojny? :)
Been thanked: 1 time

Re: Tajemniczy Mikołaj 2009

Post autor: BloodyBaron »

Drogi Tajemniczy Mikołaju, bardzo bardzo dziękuję za Le Havre, które wyłoniło się wczoraj wieczorem spod świątecznego papieru!! Zaczynamy czytać instrukcję, a w niedzielę może pierwsza partia :)
_________
Moje gry
Awatar użytkownika
SeeM
Posty: 936
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: Tajemniczy Mikołaj 2009

Post autor: SeeM »

A ja się nikogo nie prosiłem i Runebound dostałem z dodatkiem - kompletnie się nie spodziewałem. :) Od lat mam grupę do MiM-a, więc myślę, że posłuży jakiś czas i niemałe pieniądze pójdą na dodatki.
+ (BGG)
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: Tajemniczy Mikołaj 2009

Post autor: yosz »

z Agą rozpakowaliśmy jej prezent tj. Mr Jack in New York w niedzielę, ale dopiero w wigilię mieliśmy okazję zagrać. Rewelacyjna gra. Agnieszka bardzo dziękuje - ja zresztą też bo korzystam :D
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
Andreus
Posty: 1568
Rejestracja: 01 mar 2009, 19:55
Has thanked: 6 times

Re: Tajemniczy Mikołaj 2009

Post autor: Andreus »

Don Simonie, czy w tym roku pojawi się Tajemniczy Mikołaj???
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: Tajemniczy Mikołaj 2009

Post autor: yosz »

To raczej jest pytanie do mnie (mam nadzieję że Don Simon się nie obrazi że mu się wcinam ;) )

W tamtym roku kosztowało mnie to dużo pracy / czasu i trochę nerwów. Teoretycznie w tym roku praktycznie żadnej roboty bym nie miał przy wykorzystaniu nowej funckji BGG

GeekExchange: http://www.boardgamegeek.com/geekexchange/browse

Na razie nie podejmuję się prowadzenia tej akcji, ale pokazuję narzędzie i może ktoś będzie chętny do poprowadzenia. Łamy GamesFanatic stoją oczywiście otworem i czekają z otwartymi ramionami :)
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
JAskier
Posty: 728
Rejestracja: 16 kwie 2006, 15:31
Lokalizacja: Toruń
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Tajemniczy Mikołaj 2009

Post autor: JAskier »

Jestem chętny wziąć udział jeśli ktoś podejmie się organizacji :wink:
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: Tajemniczy Mikołaj 2009

Post autor: Don Simon »

yosz pisze:To raczej jest pytanie do mnie (mam nadzieję że Don Simon się nie obrazi że mu się wcinam ;) )
Dokladnie. Moj udzial w zeszlym roku byl dosyc umowny.

W tym roku nie dam rady czasowo z organizacja.

Moze ktos z Was by chcial to pociagnac?
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: Tajemniczy Mikołaj 2009

Post autor: Tycjan »


# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
ODPOWIEDZ