WINKSOCCER - prezentacja gry [POZNAŃ i okolice]

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Pranmaris
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2009, 19:26

WINKSOCCER - prezentacja gry [POZNAŃ i okolice]

Post autor: Pranmaris »

Hej!

Ponieważ do chata na stronie gramajdy mało kto chyba dociera wolałem napisać też tu na forum - wszystko będzie w jednym miejscu

Chciałbym zaprezentować Wam prostą starą i (co mnie dziwi) mało znaną grę WINKSOCCCERa - jeśli ktokolwiek z Was będzie nią zainteresowany, chciałby podjąć rzuconą rękawicę i spróbować swoich sił, może ustanowić jakąś ligę (gra do tego świetnie się nadaje), piszcie - również każda opinia mile widziana. O wszystkim zainteresowanym opowiem, grę pokażę, niedowiarków przekonam ;)

Póki co opisałem to na mojej stronie domowej, więc póki co wstawiam linka (mam nadzieję, że nie złamie to jakichś zasad forum) - jeśli tak proszę o info to przekleję treść tutaj :)

http://www.pranmaris.republika.pl/grama ... majda.html

Zapraszam :)
Ostatnio zmieniony 31 lip 2010, 23:48 przez Pranmaris, łącznie zmieniany 2 razy.
Pranmaris
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2009, 19:26

Re: WINKSOCCER - MUNDIAL w GRAMAJDZIE (i nie tylko ;) )

Post autor: Pranmaris »

można mnie łapać na GG 5691570 - często bywam niewidoczny, ale jak tylko będę odpowiem ;)
Pranmaris
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2009, 19:26

Re: WINKSOCCER - prezentacja gry

Post autor: Pranmaris »

widzę, że bez odzewu, no ale nie dziwota bo gry nikt nie zna :) Szkoda bo naprawdę warto...

Po primo - nie trzeba interesować się mocno piłką by gra wciągnęła - na 13 osób, które zagrały w tym turnieju tylko 3-4 w jakikolwiek sposób interesują się futbolem - jeśli lubisz dynamiczne gry nieco zręcznościowe, ale też trochę taktyczne (nic skomplikowanego), i zieloną "murawę" na stole (np. bilard, snooker) to klimat gry powinien Ci podpaść :)

Po secundo - tytuł mówiący o Gramajdzie można rozszerzyć - wystarczy, że mieszkasz w okolicach Poznania i chciałbyś zagrać bo np. nudzisz się to daj znać - jakoś się zgadamy...

Po tertio - planuję zrobić turniej rankingowy z nagrodami - wpisowe - 0zł, do wygrania nowe boisko do tej gry dla zwycięzcy (lub pierwszej trójki) i komplet dwóch drużyn dla pierwszych powiedzmy 10 osób w wybranych kolorach. Jak mnie namówicie to dołożę jeszcze jakąś nagrodę :)

Zapraszam i czekam na propozycje :) Nie gryzę ;)
ODPOWIEDZ