Blood Feud in New York wycena

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
vonkrycha
Posty: 2
Rejestracja: 03 cze 2012, 12:52
Lokalizacja: Ruda Śląska

Blood Feud in New York wycena

Post autor: vonkrycha »

Witam
chcę od kumpla odkupić grę "Blood Feud in New York". Koleś nie zna się w ogóle na grach, leży mu na półce i sie kurzy. Jaka jest cena rynkowa takiej gry? Nie chcę przepłacić. Wiem że gra jest trudno albo nawet i niedostępna na rynku, ale może komuś ostatnio udalo się ją nabyć w jakiejs przyzwoitej cenie

Pozdrawiam
PS. Koleś ma tez Das Schwarze Auge - die burg des schreckens jest po niemiecku wiec nie dla mnie, ale mogę dla kogoś kupić.

Pozdro
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Blood Feud in New York wycena

Post autor: kwiatosz »

Używka 30$, nówka sztuka 40-60$ - tak mówi bgg, ebay mówi 45-106$.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
windziarz44
Posty: 828
Rejestracja: 17 lip 2012, 12:49
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 32 times
Been thanked: 88 times

Re: Blood Feud in New York wycena

Post autor: windziarz44 »

Zależy od stanu ale cena waha się do 25 $ do nawet 80$ - czyli pewnie koło 90 złotych powinna być warta.
wriki1234
Posty: 59
Rejestracja: 21 gru 2012, 22:54

Re: Blood Feud in New York wycena

Post autor: wriki1234 »

Fuck the world, Im panda.
Awatar użytkownika
Zet
Posty: 1365
Rejestracja: 26 paź 2006, 00:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 163 times
Been thanked: 169 times

Re: Blood Feud in New York wycena

Post autor: Zet »

Ale mają produkt niedostępny, a to znaczy, że cena jest nieaktualizowana, nawet jeśli się zmieniła.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1752
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 575 times
Been thanked: 1437 times

Re: Blood Feud in New York wycena

Post autor: Leser »

Ja dwa lata temu sprzedałem za 220-230 zł jeśli mnie pamięć nie myli. Przy czym jeśli miałbym osobiście wyceniać jej wartość pod kątem grywalności, z uwzględnieniem jakości wydania, a abstrahując od wartości kolekcjonerskiej (faktu, że jest od dawna nie do kupienia w sklepach), to nie dałbym więcej niż 150 zł.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Adrahil
Posty: 76
Rejestracja: 06 sty 2005, 18:58
Lokalizacja: Lublin

Re: Blood Feud in New York wycena

Post autor: Adrahil »

Schwarze Auge. W jakim stanie (kompletność, uszkodzenia, zużycie) i za ile? Może byłbym zainteresowany.
ODPOWIEDZ