Set

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
charlie
Posty: 1001
Rejestracja: 14 wrz 2011, 13:05
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 59 times
Been thanked: 54 times

Re: Set

Post autor: charlie »

lacki2000 pisze:Jak na razie najlepiej miałem 59s. dwa razy a przeciętnie tak pomiędzy 1:30 a 2:00. Bywają takie dni, że są 4 albo 5 minut...
Też mam podobnie, ale poniżej chyba 1:20 nie udało mi się zejść :( Gram kilka razy pod rząd jednego dnia, średnio 3-4 razy na tydzień
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9476
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 511 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Re: Set

Post autor: MichalStajszczak »

Trolliszcze pisze:ile musiałeś trenować, żeby osiągnąć taki wynik?
SETa znam od ponad 5 lat, a w wersję komputerową gram chyba już ze dwa lata, średnio kilka razy na tydzień. Zazwyczaj wyniki mam w przedziale 1:00-1:30. Dzisiaj np. miałem 1:10 ale parę razy zdarzyło mi sie, że po minucie miałem 5 setów, a szóstego szukałem przez 3 następne minuty :twisted:
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9476
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 511 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Re: Set

Post autor: MichalStajszczak »

Dzisiaj był układ, pozwalajacy na osiągnięcie dobrego czasu:
[Today's puzzle completed 42 Secs ]
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4086
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 295 times
Been thanked: 173 times

Re: Set

Post autor: lacki2000 »

MichalStajszczak pisze:Dzisiaj był układ, pozwalajacy na osiągnięcie dobrego czasu:
[Today's puzzle completed 42 Secs ]
[Today's puzzle completed 2 Mins, 48 Secs ] :cry:
Ludziom w bolidach mówimy stanowcze: "Jak wy to robicie?!"
(ale faktycznie układ dość łatwy i przy świeżym oraz działającym mózgu dałoby się rekord wykręcić. Mi dodatkowo czasem się ptaszek nie zaznaczy w stresie i próbach szybkiego klikania - wiadomo, kiepskiej baletnicy przeszkadza nawet strzała w miednicy... )
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
Awatar użytkownika
watman
Posty: 809
Rejestracja: 22 kwie 2010, 14:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Set

Post autor: watman »

lacki2000 pisze:
MichalStajszczak pisze:Dzisiaj był układ, pozwalajacy na osiągnięcie dobrego czasu:
[Today's puzzle completed 42 Secs ]
[Today's puzzle completed 2 Mins, 48 Secs ] :cry:
no to ja sie tym razem choc troche dowartosciuje, bo przy czasach zwykle w okolicy 2:30, wczoraj mialem 1:27 :)
Sepelite me facie versa in terram, osculetur me mortuum mundus in culum... | In omnia pericula tasta testicula
BGG | Piwo i Planszówki Blog | Fanpage na FB
Radek
Posty: 628
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:20
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 6 times

Re: Set

Post autor: Radek »

Dziś 40s.
Bardzo korzystny układ
Radek
Posty: 628
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:20
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 6 times

Re: Set

Post autor: Radek »

41s
Radek
Posty: 628
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:20
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 6 times

Re: Set

Post autor: Radek »

29s :)
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4086
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 295 times
Been thanked: 173 times

Re: Set

Post autor: lacki2000 »

Radek pisze:29s :)
Ale za którym razem? :) Mi jest ciężko zejść poniżej minuty a dziś nawet poniżej dwóch... (2:18)
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
Radek
Posty: 628
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:20
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 6 times

Re: Set

Post autor: Radek »

lacki2000 pisze:
Radek pisze:29s :)
Ale za którym razem? :) Mi jest ciężko zejść poniżej minuty a dziś nawet poniżej dwóch... (2:18)
Też mam dni, że 2 min nie starcza. Generalnie wyniki poniżej 1min. są stosunkowo rzadkie. 29sek. to absolutny rekord. Nawet się nie spodziewałem, że da się zrobić w tym czasie.
Robimy sobie seta codziennie w pracy - żeby sprawdzić czy możemy jakąś intelektualna pracę wykonywać, czy lepiej się danego dnia za nic nowego nie brać :)
Perpetka
Posty: 1124
Rejestracja: 06 sty 2009, 22:24
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Set

Post autor: Perpetka »

Radek pisze:Robimy sobie seta codziennie w pracy - żeby sprawdzić czy możemy jakąś intelektualna pracę wykonywać, czy lepiej się danego dnia za nic nowego nie brać :)
Dawno nie grałam i osiągnęłam szalony wynik powyżej 5 minut - rozumiem, że z takim to lepiej nawet na forum nie wchodzić?
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4086
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 295 times
Been thanked: 173 times

Re: Set

Post autor: lacki2000 »

Perpetka pisze:
Radek pisze:Robimy sobie seta codziennie w pracy - żeby sprawdzić czy możemy jakąś intelektualna pracę wykonywać, czy lepiej się danego dnia za nic nowego nie brać :)
Dawno nie grałam i osiągnęłam szalony wynik powyżej 5 minut - rozumiem, że z takim to lepiej nawet na forum nie wchodzić?
Wchodzić, a jakże, to podbuduje innych :) Najważniejsze by sprawdzić swe umiejętności przed rozpoczęciem pracy, jak to dzielnie czyni Radek z ekipą, przez co kraj nasz pogrąża się w kryzysie :) Ja też z czasem powyżej 2ch minut nie zabieram się do roboty, lepiej przeczekać, aż mózg nabierze sił do pracy ale to można sprawdzić dopiero następnego dnia.
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
Awatar użytkownika
FortArt
Posty: 2334
Rejestracja: 28 lis 2010, 21:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 45 times
Been thanked: 23 times
Kontakt:

Re: Set

Post autor: FortArt »

Jest takie podforum "Relacje z gier"....
Tak, to prawda, że w planszówkach najważniejszy jest klimat - klimat planszy, pionków, żetonów, kart i kostek.
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9476
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 511 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Re: Set

Post autor: MichalStajszczak »

Chyba od dzisiaj SET zmienił stronę. Jeszcze się do niej nie mogę przyzwyczaić. Nie wiem np. jaki czas uzyskałem.
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4086
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 295 times
Been thanked: 173 times

Re: Set

Post autor: lacki2000 »

MichalStajszczak pisze:Chyba od dzisiaj SET zmienił stronę. Jeszcze się do niej nie mogę przyzwyczaić. Nie wiem np. jaki czas uzyskałem.
Oj faktycznie, chyba próbują wykreować jakąś komercję bo przeszli na https (z jakimś samozwańczym certyfikatem) i wymagają założenia konta by zobaczyć wyniki.
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
ODPOWIEDZ