Runewars 1 edycja jednostki neutralne

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
flame1magic
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2013, 22:30

Runewars 1 edycja jednostki neutralne

Post autor: flame1magic »

Witam jakiś czas temu kupiłem "1 raz użytego runewars'a wrza z dodatkiem banners of war. Miałem sesję a później urlop i tak się złożyło, że dopiero teraz miałem 1 raz grać. Okazało się, że "liczba" figurek się zgadza ale jest tak, że nie zgadza się ich wygląd i kształt podstawek z tym co jest w instrukcji. Mógł by ktoś zrobić zdjęcia samym jednostką neutralnym z gry z pierwszej edycji i jak macie to z dodatku też?
Awatar użytkownika
syd3r
Posty: 164
Rejestracja: 16 gru 2012, 11:28
Lokalizacja: Nidzica

Re: Runewars 1 edycja jednostki neutralne

Post autor: syd3r »

samym jednostką neutralnym
Jednostkom! Skąd się wzięła moda na ten idiotyczny błąd?

Nie znam gry, ale na boardgamegeek.com są zdjęcia figurek neutralnych: http://boardgamegeek.com/image/909862/runewars
A tu dodatek (kiepska jakość, ale coś tam widać): http://boardgamegeek.com/image/1171231/ ... ers-of-war
flame1magic
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2013, 22:30

Re: Runewars 1 edycja jednostki neutralne

Post autor: flame1magic »

To są chyba jakieś fanowskie bo te moje są inne. A wiem, że te moje są oryginalne, tylko zamiast 4 Giants (mam ich 0 a powinno ich być 4) mam o 4 więcej Hell Hounds no i Razorwings wyglądają jak Beastmans. Dlatego chciałem zobaczyć jak to ma wyglądać bo nie wiem czy mam za dużo Beastmans czy Razorwings i jak to oryginalnie wygląda. Bo koleś na aukcji mówił, że gra była raz grana a wszystkie elementy gry są kompletne. Więc jak gra była raz grana to nie ma mowy, że nie wiedział o tym, że nie ma wszystkich figurek.
Najgorsze, że grę kupowałem jakieś 2 miesiące temu i wystawiłem już komentarz pozytywny bo wcześniej policzyłem tylko, że zgadza się ilość figurek a, że jednych jest za dużo a innych nie ma. Do grania mogę sobie załatwić jakieś tokeny tymczasowo, ale poradźcie mi co mogę teraz z tym zrobić.
Awatar użytkownika
Emerem
Posty: 71
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:54
Lokalizacja: B-stok
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Runewars 1 edycja jednostki neutralne

Post autor: Emerem »

flame1magic pisze: Do grania mogę sobie załatwić jakieś tokeny tymczasowo, ale poradźcie mi co mogę teraz z tym zrobić.
Możesz wypełnić formularz na stronie FFG. W ciągu miesiąca powinieneś odebrać brakujące elementy
For more information on lung cancer, keep smoking
ODPOWIEDZ