Głupie pytanie, wstyd trochę

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
Rune
Posty: 1171
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:20
Lokalizacja: Tortuga
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Głupie pytanie, wstyd trochę

Post autor: Rune »

W gruncie rzeczy, w przypadku tego pudła, jak i Magii i Myszy jest chyba najsłabszy regrywalność wynikającą ze scenariuszy ale tylko podobno,bo sam nie grałem ;-)

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
Przystanek Planszówka - przystań dla wszystkich planszówkowych rozbójników morskich.
Chcę zdobyć
Oddam za talary
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2362
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 96 times

Re: Głupie pytanie, wstyd trochę

Post autor: karawanken »

W Legendy grałem raz i zrezygnowałem z zakupu. Wydawała mi się zbyt matematyczna "ja przejdę tutaj to wtedy przeciwnik przejdzie tutaj i przegramy, a jak zrobie tak to on zrobi to itd" ostatecznie nawet nie skończyliśmy bo obliczyliśmy że nie mamy szans na zwycięstwo.
Awatar użytkownika
ahrian
Posty: 311
Rejestracja: 26 cze 2013, 00:36

Re: Głupie pytanie, wstyd trochę

Post autor: ahrian »

karawanken pisze:W Legendy grałem raz i zrezygnowałem z zakupu. Wydawała mi się zbyt matematyczna "ja przejdę tutaj to wtedy przeciwnik przejdzie tutaj i przegramy, a jak zrobie tak to on zrobi to itd" ostatecznie nawet nie skończyliśmy bo obliczyliśmy że nie mamy szans na zwycięstwo.
Czyli euro z przygodą! Dokonałem trafnego wyboru ;)
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2362
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 96 times

Re: Głupie pytanie, wstyd trochę

Post autor: karawanken »

ahrian pisze:
karawanken pisze:W Legendy grałem raz i zrezygnowałem z zakupu. Wydawała mi się zbyt matematyczna "ja przejdę tutaj to wtedy przeciwnik przejdzie tutaj i przegramy, a jak zrobie tak to on zrobi to itd" ostatecznie nawet nie skończyliśmy bo obliczyliśmy że nie mamy szans na zwycięstwo.
Czyli euro z przygodą! Dokonałem trafnego wyboru ;)
Co kto lubi
ODPOWIEDZ