Planszowy Weteran Nr 4

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Nico
Recenzent
Posty: 133
Rejestracja: 05 cze 2004, 18:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Planszowy Weteran Nr 4

Post autor: Nico »

kuki pisze:Zgodnie z trendami giełdowymi A Victory Lost zanotował wzrost.
Voldemort ocenił na 9, pomyliliśmy się przy pierwszym 'druku'.
Nico
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Re: Planszowy Weteran Nr 4

Post autor: Mały brzydki pędrak »

Odi pisze:Fajnie, że zmniejszyliście objętość

Muszę przyznać, że "robicie" Weterana coraz bardziej profesjonalnie :)
Zgodnie z tym, czekamy na wydanie papierowe. Oczywiscie w rozsadnym nakladzie. Te skoki ocen w recenzjach sa nawet zabawne. Przypomina mi sie radiowy komunikat "stan rzek: Wisla - w Krakowie ubylo 3, w Plocku przybylo 2). V kolumna bardzo fajna. Recka Hanniego mi sie srednio podoba. No i liczylem na cos z jajem piora Clowna. Ale i tak, jest on dla mnie nr 1 w redakcji Weterana. Tym bardzije cieszy mnie funkcja jaka piastuje - redaktor naczelny.
Awatar użytkownika
Nico
Recenzent
Posty: 133
Rejestracja: 05 cze 2004, 18:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Planszowy Weteran Nr 4

Post autor: Nico »

Uploadowałem jeszcze plik na inny serwer.

http://www.4shared.com/file/35947290/10 ... _nr_4.html

Tutaj już nie powinno być typowo-rapidsharowych-problemów związanych z limiatami :), choć chwilkę trzeba poczekać.

---
Mały brzydki pędrak pisze:Ale i tak, jest on dla mnie nr 1 w redakcji Weterana. Tym bardzije cieszy mnie funkcja jaka piastuje - redaktor naczelny.
Ano trzeba było wymienić leniwego Groha ;), choć wydawało mi się, że nie spodobała Ci się recenzja Clowna dotycząca TiSa i jeszcze awanturę z tego zrobiłeś :P.
Nico
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Re: Planszowy Weteran Nr 4

Post autor: Mały brzydki pędrak »

Nico pisze:Ano trzeba było wymienić leniwego Groha ;), choć wydawało mi się, że nie spodobała Ci się recenzja Clowna dotycząca TiSa i jeszcze awanturę z tego zrobiłeś :P.
Naucz sie rozrozniac forme of tresci. Podoba mi sie jego sposob pisania i jezyk jakiego uzywa, a to o czym pisuje to juz inna bajka. Czy az tak malo precyzyjnie sie wyrazam? Czy tez ponownie probujesz "wsadzic cos mi do ust" czego nie powiedzialem/napisalem? Aha i masz troche wiecej znaczkow :D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P
Awatar użytkownika
Nico
Recenzent
Posty: 133
Rejestracja: 05 cze 2004, 18:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Planszowy Weteran Nr 4

Post autor: Nico »

Mały brzydki pędrak pisze:Naucz sie rozrozniac forme of tresci. Podoba mi sie jego sposob pisania i jezyk jakiego uzywa, a to o czym pisuje to juz inna bajka. Czy az tak malo precyzyjnie sie wyrazam? Czy tez ponownie probujesz "wsadzic cos mi do ust" czego nie powiedzialem/napisalem? Aha i masz troche wiecej znaczkow :D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P
Przestań we wszystkich postach i tematach (vide temat Hannibalowy) zgrywać wielkiego mędrca i pouczającego. Nic Ci do ust nie wsadzam, ale widze, że masz jakieś problemy. Zaczynasz jak rysio mylić wrogów i rzeczywistość (wirtualną). Mniej emocji, więcej zdrowego rozsądku życzę Ci drogi Krzysiu.
Nico
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Re: Planszowy Weteran Nr 4

Post autor: Mały brzydki pędrak »

Nico pisze:Przestań we wszystkich postach i tematach (vide temat Hannibalowy) zgrywać wielkiego mędrca i pouczającego. Nic Ci do ust nie wsadzam, ale widze, że masz jakieś problemy. Zaczynasz jak rysio mylić wrogów i rzeczywistość (wirtualną). Mniej emocji, więcej zdrowego rozsądku życzę Ci drogi Krzysiu.
I vice versa.
ODPOWIEDZ