Wschódkon (?) 2016 - dyskusja

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Wschódkon (?) 2016 - dyskusja

Post autor: monga »

Rok powoli zbliża się ku końcowi, wypadałoby zacząć myśleć o jakiejś konkretnej lokalizacji przyszłorocznego ..konu.

Wstępnie w Łukęcinie rozmawialiśmy o zmianie lokalizacji - padły propozycje Zamojszczyzny oraz okolic Nowego Sącza.

Beata podesłała linki do dwóch ośrodków z polecenia kogoś z tamtejszej okolicy:

http://www.krasnobrod.biz.pl

http://www.almatur.lublin.pl/39_osrodek ... matur.html

Rzućcie okiem, wypowiedzcie się, może podeślijcie inne propozycje. Dobrze by było do końca roku podjąć decyzję gdzie chcemy jechać. Beata zobowiązała się, że zadzwoni do powyższych ośrodków i zorientuje się przede wszystkim jakie byłyby możliwości jeśli chodzi o sale do grania.
Ja postaram się poszukać czegoś w okolicy Nowego Sącza - bo jak mówiłam bardzo bym chciała kiedyś pojechać w tamte rejony.
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Wschódkon (?) 2016 - dyskusja

Post autor: skanna »

Ten ośrodek Almaturu wygląda fajnie.
Ja się w tym roku nie piszę na organizację czegokolwiek, bo w ogóle nie wiem, czy będę mieć urlop we właściwym terminie, czy nie wyślę na Wschódkon ;) dwuosobowej delegacji, ech...
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: Wschódkon (?) 2016 - dyskusja

Post autor: costi »

Ja nie wiem, czy w ogóle dostanę urlop w okresie wakacyjnym...
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
MagdaKaleta
Posty: 49
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:00

Re: Wschódkon (?) 2016 - dyskusja

Post autor: MagdaKaleta »

a co oznacza odpowiedni termin?;-) Czy obstawiamy ostatni tydzień lipca i pierwszy sierpnia czy dwa pierwsze sierpnia? Jakoś dziecięce obozy trzeba porezerwować:-) My pojedziemy wszędzie, z tym że najmniej chętnie nad morze....:-)
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wschódkon (?) 2016 - dyskusja

Post autor: monga »

Magda,
rozmawiałam dzisiaj z ośrodkiem Almaturu, napisałam właśnie maila z prośbą o przygotowanie oferty. Wstępnie pisałam o pierwszych 2 tygodniach sierpnia, zobaczymy czy będzie taka możliwość.

W tym tygodniu przejrzałam okolice Jeziora Rożnowskiego i nie wiem jak to możliwe, ale tam chyba w okolicy nie ma niczego, gdzie moglibyśmy jechać.
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wschódkon (?) 2016 - dyskusja

Post autor: monga »

W tym roku na wyjazd wakacyjny proponuję ośrodek znaleziony przez skannę: http://niebieskiemigdaly-okuninka.pl/

Jestem już po wstępnych ustaleniach z ośrodkiem, mam ofertę, mam odpowiedź na część pytań. Wieczorem postaram się utworzyć nowy wątek i napisać wszystko ze szczegółami.
Warunek jest jeden - decydować się trzeba szybko, zaliczkę (30%) trzeba będzie wpłacić w przeciągu ok. 2 tygodni.

Almatur możemy mieć w odwodzie na kolejne lata jako propozycję awaryjną - facet trochę wolno odpowiada (od tygodnia czekam na odpowiedź na pytania), wysyłając ofertę zniżki żadnej nie zaproponował tylko przepisał ceny ze strony, nie ma tam też możliwości pobytów 2-tygodniowych (mają tylko oferty z 10 noclegami), poza tym prawdopodobnie bylibyśmy w ośrodku jednocześnie z grupami kolonijnymi.

W Krasnobrodzie w ogóle nie ma miejsc w sierpniu - tam rezerwacji trzeba dokonywać na samym początku stycznia, a najlepiej w grudniu, żeby zdążyć przed grupami kolonijnymi zarezerwować miejsca.
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wschódkon (?) 2016 - dyskusja

Post autor: monga »

Zapraszam, z 2-dniowym opóźnieniem, http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... =4&t=41785, ale za to z kompletem informacji.
ODPOWIEDZ