Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2452
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 539 times
Been thanked: 463 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Jiloo »

krecilapka pisze:Dzięki za info.
Ależ to będzie musiał być regulamin skoro aż o kancelarię się opiera. Gęste sito się szykuje ;).

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Każdy regulamin gdzie jest nagroda pieniężna trafia do prawników. Ludzie zawsze będą się doszukiwać kruczków i niedomówień (szczególnie w przypadku przegranej), więc lepiej jak to sprawdzi prawnik.

Tapnięte | keep-disco-evil
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Nadis
Posty: 451
Rejestracja: 05 lut 2015, 21:24
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Nadis »

A ja mam takie niecierpliwe pytanie o Yamatai - skoro w weekend będzie można je kupić przedpremierowo, to można liczyć na wysyłkę do sklepów w przyszłym tygodniu, tak żeby była szansa pograć w święta? Nie mogę się doczekać :P
mia123
Posty: 91
Rejestracja: 15 kwie 2014, 21:41

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: mia123 »

Sklepy będą wysyłać Yamatai 11.04 lub 12.04.
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2452
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 539 times
Been thanked: 463 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Jiloo »

mia123 pisze:Sklepy będą wysyłać Yamatai 11.04 lub 12.04.
Myślę, że Nadis chciałby kupić w sklepie stacjonarnym i chciałby żeby gra tego 12 była faktycznie dostępna.
Przynajmniej ja to tak odebrałem.

Tapnięte | keep-disco-evil
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Yavi »

Nataniel pisze: Wysyłka ruszy jednak dopiero zgodnie z premierą światową, czyli tak, aby gry dotarły na 12. kwietnia.
Z tematu o polskich edycjach zagranicznych gier.
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1535
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 306 times
Been thanked: 646 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: EsperanzaDMV »

Przypomnę się z pytaniem: czy jest coś wiadome o dodrukach dodatku "Nie bój nic!" do gry Small World? Nigdzie nie można go już od dawna dostać...
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Bary »

EsperanzaDMV pisze:Przypomnę się z pytaniem: czy jest coś wiadome o dodrukach dodatku "Nie bój nic!" do gry Small World? Nigdzie nie można go już od dawna dostać...
Jakiś czas temu było wspomniane, że dodruk jest zamówiony, ale musi się uzbierać odpowiednia ilość zainteresowanych, żeby ruszył.
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------------------
ZAPOWIEDZI:
-------------------------------------


IceCool


Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

W przezabawnej "pstrykance" IceCool będziecie ścigać się po korytarzach i klasach zaśnieżonej szkoły, starając się zebrać po drodze jak najwięcej smakowitych ryb dla Waszych pingwinków. Uważajcie na woźnego, który zrobi wszystko, żeby Was zatrzymać!

Video prezentuje rozliczne możliwości na jakie pozwalają nam ślizgające się po lodzie pingwiny.

Obrazek

Planowana data premiery: czerwiec/lipiec 2017 r.
Sugerowana cena detaliczna: 119,95 zł

Instrukcja do IceCool:

Obrazek




-------------------------------------

Cortex oraz Cortex dla Dzieci

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zabierz swój mózg na salę gimnastyczną i podejmij wyzwanie, jakim jest rozgrywka w Cortex! Ta szybka i wesoła gra pozwoli Ci wzmocnić pamięć, refleks i logiczne myślenie, jednocześnie dając masę frajdy!

W Cortex od 2 do 6 graczy będzie rywalizować ze sobą, szybko zgadując odpowiedzi na 8 rodzajów wyzwań inspirowanych zadaniami do testów na iloraz inteligencji, które rozwijają różne funkcje ludzkiego mózgu. Za prawidłowe odpowiedzi otrzymają części układanki, a pierwsza osoba, która zdobędzie wszystkie 4 części i ukończy swój obrazek mózgu, zostanie zwycięzcą!

Cortex pozwoli Wam rozgrzać obie półkule mózgu i porządnie go wygimnastykować. To doskonała gra familijna, która sprawdzi się też na imprezach, spotkaniach, czy w podróży! Dostępna również w wersji dla młodszych graczy.

Video dla Cortex:

Obrazek

Video dla Cortex dla Dzieci:

Obrazek

Planowana data premiery: maj 2017 r.
Sugerowana cena detaliczna: 59,95 zł

Link do produktów: Cortex oraz Cortex dla Dzieci

Instrukcja dla Cortex (link):
Obrazek


Instrukcja dla Cortex dla Dzieci (link):
Obrazek




-------------------------------------
AKTUALIZACJE:
-------------------------------------


Ogródek

Jest już dostępna instrukcja do gry:

Obrazek

-------------------------------------

Bąbelsy

Jest już dostępna instrukcja do gry:

Obrazek

-------------------------------------

Strażniczki

Jest już dostępna instrukcja do gry:

Obrazek

-------------------------------------

Piraci 7 Mórz

Polskie wydanie będzie drugą edycją tej gry z poprawioną okładką i małymi ulepszeniami zasad.

Nowa okładka:

Obrazek

Jest już dostępna instrukcja do gry:

Obrazek

-------------------------------------

Tajniacy Bez Cenzury

Znamy już polską okładkę:

Obrazek

Jest także dostępna instrukcja do gry:

Obrazek

-------------------------------------

Legendarni Wynalazcy

Jest już dostępna instrukcja do gry:

Obrazek

-------------------------------------





-------------------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------------------

Martin_Valdez pisze:
Ziomalek78 pisze: Ja także, mimo zgłoszenia i jego potwierdzenia przez Rebel, nie otrzymałem do dzisiaj kart. Skontaktowałem się z nimi bezpośrednio, okazało się, że był jakiś problem po ich stronie z rejestracją zgłoszeń w okolicach 13 lutego. Od razu po zgłoszeniu otrzymałem informację, iż wysyłają priorytetem karty. Jeśli nadal nie otrzymałeś kart - sugeruję kontakt z nimi.
Dzięki za cynk. Właśnie do nich napisałem. Jeszcze sprawdziłem, kiedy zarejestrowałem zgłoszenie. Było to 13/02, czyli dniu ogłoszenia akcji.
Każdorazowo najlepiej napisać maila na adres: reklamacje@rebel.pl - przeprowadzimy małe śledztwo i zobaczymy gdzie wystąpił problem.
Skryty Planszoholik pisze:a ja mam nietypowe pytanie: czy Rebel specjalnie wycofał się z i-szopa czy może to jakiś błąd w kodzie że go nie obejmuje? ... ale chyba specjalnie bo mam wrażenie że innych sklepów też brakuje ...
Zapytaliśmy w dziale IT, problem jest znany, pracują nad jego rozwiązaniem.
krecilapka pisze:Jako że marzec się kończy to mam pytanie - podtrzymujecie konkurs na scenariusz do time stories czy się z tego wycofaliście?
Podtrzymujemy, kancelaria przesłała nam jeszcze trochę uwag do regulaminu, najprawdopodobniej do końca tygodnia uda nam się przygotować ogłoszenie i wystartować ze zbieraniem zgłoszeń.
Banan2 pisze:Panie Rebelu!
Sprawdźcie na Waszej stronie opisy waszych koszulek, bo tam chyba nie wszystko jest OK :roll:
Dziękujemy, przekazaliśmy do osoby zajmującej się opisami produktów.
mnihas pisze:Drogi Rebelu,

Kiedy można się spodziewać dodruków rozszerzeń do Ticket to Ride: Indie i Azja? Widziałem informacje, że planujecie je spolszczyć, ale czy znane są już choć przybliżone daty?

Pozdrawiam,
Michał
Jeszcze nie są znane żadne daty, będziemy informować gdy tylko otrzymamy pliki do przygotowania ich do druku.
ZygfrydDeLowe pisze:A czy przy okazji tłumaczenia Sherlocka jest możliwa jakakolwiek ingerencja w treść?
Możliwe, że jesteście już tego świadomi, ale w sprawie 5 jest błąd dotyczący czasu poruszania się między lokacjami:
https://boardgamegeek.com/thread/173958 ... ook/page/1
Wszystkie takie wątki oczywiście śledzimy i weryfikujemy :)
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2017, 14:21 przez REBEL.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Aville
Posty: 254
Rejestracja: 04 paź 2016, 09:19
Been thanked: 4 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Aville »

Bylam na targach gdzie na stoisku rebela pokazywaliscie Ice Cool. Niestety pokazywanie skonczylo sie na rozlozeniu, bo dowiedzielismy sie z mezem, ze instrukcja jest po angielsku i pokazujacy nie wiedza, na czym gra polega i nie potrafili wytlumaczyc ;) Ale wizualnie robilo wrazenie - dla dzieciakow moze byc fajne.
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Wincenty Jan »

Rebelu , może odniesiecie się do nieoficjalnej informacji o wydaniu dwóch gier autorstwa "wysokiego Niemca"? Brzmi obiecująco !
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4676
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1045 times
Been thanked: 1988 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: warlock »

Obstawiam In the Year of the Dragon i Notre Dame w wersji 10th anniversary. Oby tak było <prosi, bardzo prosi> :).
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2452
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 539 times
Been thanked: 463 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Jiloo »

Wincenty Jan pisze:Rebelu , może odniesiecie się do nieoficjalnej informacji o wydaniu dwóch gier autorstwa "wysokiego Niemca"? Brzmi obiecująco !
Myślę, że do końca trwania konkursu u Wookiego nie puszczą pary z ust.
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Gatherey
Posty: 896
Rejestracja: 20 mar 2017, 09:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 16 times
Been thanked: 47 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Gatherey »

A moze The Castles of Burgundy skoro chodzi o Felda?
Nesmeer

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Nesmeer »

Moze przekornie chodzi o germana od "wysokiego" napiecia nijakiego f.friese, chociaz z nim to raczej lacerta sie kojarzy

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1524
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 278 times
Been thanked: 172 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: mikeyoski »

Ravensburgera miałby wydawać Rebel? Hmmm
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: REBEL.pl »

Umknęły nam dwie rzeczy z zapowiedzi, obie dostępne jeszcze w kwietniu!

-------------------------------------
ZAPOWIEDZI:
-------------------------------------


Unlock!

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Unlock! to koopercyjna gra karciana, inspirowana zabawami typu Escape Room. Używając prostej mechaniki, możecie przeszukiwać pomieszczenia, łączyć ze sobą przedmioty i rozwiązywać zagadki.

Unlock! zawiera trzy osobne przygody, a upływem czasu i podpowiedziami steruje darmowa aplikacja. Zawarto w niej także 10-kartowy samouczek, który pozwoli Wam szybko zapoznać się z zasadami gry, bez wertowania instrukcji!

Planowana data premiery: druga połowa kwietnia 2017 r.
Sugerowana cena detaliczna: 119,95 zł

Link do karty produktu: Unlock na stronie wydawnictwa

-------------------------------------


Ogródek

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

W grze Ogródek wcielacie się w rolę ogrodników. Każdy z Was ma swoje grządki, które należy odpowiednio rozplanować i obsadzić kwiatkami. Nie będzie to proste zadanie, bo musimy uwzględniać kształty dostępnych kwiatów, uważać na wcześniej posadzone rośliny, oraz ścigać się z innymi graczami po co atrakcyjniejsze żetony. Na szczęście do pomocy mamy jeszcze zapas doniczek oraz... koty.

Po cenionym Patchworku autor Uwe Rosenberg ponownie wziął na swój warsztat grę kafelkową. Tym razem oprócz innego tematu oraz nowych wyzwań możemy bawić się także w większym gronie!

Planowana data premiery: druga połowa kwietnia 2017 r.
Sugerowana cena detaliczna: 124,95 zł

Link do karty produktu: Ogródek na stronie wydawnictwa



-------------------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------------------

Jiloo pisze:
Wincenty Jan pisze:Rebelu , może odniesiecie się do nieoficjalnej informacji o wydaniu dwóch gier autorstwa "wysokiego Niemca"? Brzmi obiecująco !
Myślę, że do końca trwania konkursu u Wookiego nie puszczą pary z ust.
Do końca trwania konkursu nic nie możemy zdradzić ;)
Aville pisze:Bylam na targach gdzie na stoisku rebela pokazywaliscie Ice Cool. Niestety pokazywanie skonczylo sie na rozlozeniu, bo dowiedzielismy sie z mezem, ze instrukcja jest po angielsku i pokazujacy nie wiedza, na czym gra polega i nie potrafili wytlumaczyc ;) Ale wizualnie robilo wrazenie - dla dzieciakow moze byc fajne.
I w istocie jest fajne, dla dzieciaków zwłaszcza :)
Gdzie odbywały się te targi? Może to był sam początek informacji, że tę grę wydajemy i jeszcze faktycznie nie każdy w firmie Rebel wiedział na czym ona polega...
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Aville
Posty: 254
Rejestracja: 04 paź 2016, 09:19
Been thanked: 4 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Aville »

REBEL.pl pisze:
Aville pisze:Bylam na targach gdzie na stoisku rebela pokazywaliscie Ice Cool. Niestety pokazywanie skonczylo sie na rozlozeniu, bo dowiedzielismy sie z mezem, ze instrukcja jest po angielsku i pokazujacy nie wiedza, na czym gra polega i nie potrafili wytlumaczyc ;) Ale wizualnie robilo wrazenie - dla dzieciakow moze byc fajne.
I w istocie jest fajne, dla dzieciaków zwłaszcza :)
Gdzie odbywały się te targi? Może to był sam początek informacji, że tę grę wydajemy i jeszcze faktycznie nie każdy w firmie Rebel wiedział na czym ona polega...
Pierwszy dzień gdańskiego Bike Festiwalu. Ale nie narzekamy, mieliśmy okazję zagrać w kilka mniejszych tytułów i nawet jeden sobie sprawiliśmy, więc dzień był owocny ;)
Exodus
Posty: 11
Rejestracja: 27 mar 2017, 11:42
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Exodus »

ja się dalej będę dopytywał o jakieś info z Ocalonymi, wypadł widzę z kwietnia. Choc tego już się dowiedziałem na Gratislavii tydzień temu.
A następna data przybliżona chociaż? Jest szansa gdzieś w maju?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: REBEL.pl »

Exodus pisze:ja się dalej będę dopytywał o jakieś info z Ocalonymi, wypadł widzę z kwietnia. Choc tego już się dowiedziałem na Gratislavii tydzień temu.
A następna data przybliżona chociaż? Jest szansa gdzieś w maju?
2 połowa czerwca. Na początku maja dopiero kończy się produkcja w Chinach. Dotyczy to wszystkich wersji językowych oraz egzemplarzy z kampanii Kickstartera.

W miarę dobrze wychodzi nam ostatnio prowadzenie działu zapowiedzi na stronie wydawnictwa REBEL - tam można zaglądać w poszukiwaniu dat premiery:

https://wydawnictwo.rebel.pl/x.php/6,25 ... iedzi.html
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Exodus
Posty: 11
Rejestracja: 27 mar 2017, 11:42
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Exodus »

REBEL.pl pisze:2 połowa czerwca. Na początku maja dopiero kończy się produkcja w Chinach.
Ech, nie takiej odpowiedzi chciałem ;) No trudno i tak czekam. Choć teraz wiem, żeby się na napalić zbytnio :)

Dzięki!
TTR_1983
Posty: 3950
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: TTR_1983 »

Drogi Rebelu: czy nowy Ticket to Ride Germany jest w planach wydawniczych?
kali
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2011, 13:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: kali »

Rebelu: czy będziecie tłumaczyć kolejne scenariusze pnp do Unlock? Niedawno pojawił się 'The 5th Avenue', a w wiosennych planach jest jeszcze ' Temple of Râ'.
I czy rozważacie jeszcze w tym roku wydanie części 2 i 3?
Żyjemy po to, żeby wytwarzać łupież.
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------------------
ZAPOWIEDZI:
-------------------------------------


Wsiąść do Pociągu: Niemcy

Obrazek

Niemcy przełomu wieków... na stacji głównej w Monachium smuga dymu oznajmia przybycie składu z Norymbergi. Stukot kół wpierw narasta, a potem nagle cichnie, gdy masywna lokomotywa wtacza się na stację. Rozlega się pisk hamowania i pociąg niknie w kłębach pary. Bagażowi pospiesznie uwijają się wokół pasażerów opuszczających wagony. Tymczasem na sąsiednim peronie zawiadowca daje znak odjazdu i kolejny pociąg wyrusza do celu podróży. Jest nim Berlin, dumna stolica Cesarstwa Niemieckiego.

We Wsiąść do Pociągu: Niemcy, rejony działań przenosimy do naszych zachodnich sąsiadów. Nie tylko plansza sprawi, że poczujemy się jakbyśmy odkrywali grę na nowo. W grze zamiast punktów za najdłuższą trasę, zostajemy wynagrodzeni za posiadanie największej ilości zrealizowanych biletów. Ponadto pojawiają się pasażerowie, których obsługa przyniesie nam dodatkowe punkty. Jest to nowa, odświeżona edycja Ticket to Ride: Marklin, która wśród fanów serii oceniana jest jako jedna z najlepszych.

Planowana data premiery: nieustalona
Sugerowana cena detaliczna: nieustalona

Link do karty produktu: Wsiąść do Pociągu: Niemcy na stronie wydawnictwa.

-------------------------------------

Wsiąść do Pociągu: Kraje Północy

Obrazek

Wsiąść do Pociągu: Kraje Północy zabierze Was w bajeczną podróż przez Danię, Finlandię, Norwegię i Szwecję. Zwiedzicie wspaniałe miasta północy – Kopenhagę, Oslo, Helsinki i Sztokholm. Linią Rauma dotrzecie nad piękne norweskie fiordy i w okolice zachwycających gór. Zachłyśniecie się słonym powietrzem w zatłoczonych szwedzkich portach nad Bałtykiem. Przejedziecie się przez duńską wieś, gdzie niegdyś żyli wikingowie. Zaś fińska kolej powiezie Was aż za koło podbiegunowe do krainy dnia polarnego.

Planowana data premiery: nieustalona
Sugerowana cena detaliczna: nieustalona

Link do karty produktu: Wsiąść do Pociągu: Kraje Północy na stronie wydawnictwa.


-------------------------------------
DODRUKI:
-------------------------------------

Dylematy - w drugiej połowie 2017 roku do sklepów powrócą Dylematy! :)


-------------------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------------------

kali pisze:Rebelu: czy będziecie tłumaczyć kolejne scenariusze pnp do Unlock? Niedawno pojawił się 'The 5th Avenue', a w wiosennych planach jest jeszcze ' Temple of Râ'.
I czy rozważacie jeszcze w tym roku wydanie części 2 i 3?
Czekamy na premierę podstawowej wersji gry aby zobaczyć, jak przyjmie się na rynku polskim. Dalsze plany będziemy snuć po premierze. :)
TTR_1983 pisze:Drogi Rebelu: czy nowy Ticket to Ride Germany jest w planach wydawniczych?
Jak wyżej :)
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2017, 10:57 przez REBEL.pl, łącznie zmieniany 2 razy.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Elemele
Posty: 407
Rejestracja: 13 mar 2006, 11:40
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Has thanked: 28 times
Been thanked: 64 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Elemele »

Czy planujecie może wydanie Shadows over Camelot?
Aville
Posty: 254
Rejestracja: 04 paź 2016, 09:19
Been thanked: 4 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Aville »

Elemele pisze:Czy planujecie może wydanie Shadows over Camelot?
Pisali ze nie ostatnio :(
Zablokowany