Prezent na urodziny

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!

"Wsiąść do pociągu: Europa"

Czas głosowania minął 04 lip 2017, 15:32

TAK
6
67%
NIE
3
33%
 
Liczba głosów: 9

Villentrettenmorth
Posty: 6
Rejestracja: 29 cze 2017, 12:26

Prezent na urodziny

Post autor: Villentrettenmorth »

Krótko i na temat:
Mój brat (10 lat) obchodzi niedługo urodziny. Myśląc o prezencie (oczywiście, o grze planszowej) chciałem wybrać coś, w co będziemy mogli zagrać z rodzicami w wolne chwile. Czy "Wsiąść do pociągu: Europa" to dobry wybór, czy lepiej wybrać coś innego? Osobiście wydaje mi się, że pociągi nie powinny sprawić młodemu trudności. Chyba, że się mylę...
Al_Dente
Posty: 478
Rejestracja: 12 sie 2013, 14:53
Has thanked: 10 times
Been thanked: 4 times

Re: Prezent na urodziny

Post autor: Al_Dente »

"Wsiąść do pociągu: Europa" to bardzo fajna gra i może bardzo dobrze zadziała, ale dla 10 latka szukałbym czegoś bardziej cool, nawet kosztem pogrania z rodzicami ;)

Coś przygodowego, a'la Descent, co opowiada jakąś historię.
Propozycje:
Descent
Misja: czerowna planeta
Tobago
Pandemia (może wersja Legacy? )
Awatar użytkownika
Zefireq
Posty: 297
Rejestracja: 20 lut 2016, 08:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times

Re: Prezent na urodziny

Post autor: Zefireq »

10 lat to już pobangla w większość gier, w TTR tym bardziej. Ogółem dla 10 latka celowałbym w coś innego (Zamki Szalonego Króla Ludwika? przygodówka?), ale skoro do pogrania z rodzinką, to TTR jest dobrym pomysłem, u mnie się sprawdza, tak jak Splendor. Ostatnio kupilem jeszcze Przebiegłe Wielbłądy, też możesz sprawdzić.A może Królestwo w Budowie? Całkiem przystępna jak na nierodzinną grę.
ODPOWIEDZ