Łubudubu Goblinowo

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
janekbossko
Posty: 2614
Rejestracja: 09 lut 2006, 21:44
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 27 times

Łubudubu Goblinowo

Post autor: janekbossko »

Ostatnio przechodzilem kolo stoiska z grami planszowymi iza cene 37 złznalazlem gre firmy trefl o wlasnie takim tytule. Gracze (2) wcielaja sie w budowniczych maszyn a wlasciwe goblinow ktorzy buduja swoja ustrojstwa...gra jest z tego co widzialem karciana z fajnymi grafikami...ale nic wiecej o niej nie wiem :)

Moze ktos widzial albo gral? kto to wymyslil?
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9476
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 511 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Re: Łubudubu Goblinowo

Post autor: MichalStajszczak »

janekbossko pisze:kto to wymyslil?
Na pudełku nie ma nazwiska autora tylko informacja, że grę opracowało studio Aidem Media
Awatar użytkownika
Maruda
Posty: 3
Rejestracja: 04 sie 2010, 13:37
Kontakt:

Re: Łubudubu Goblinowo

Post autor: Maruda »

janekbossko pisze:Moze ktos widzial albo gral? kto to wymyslil?
Nieśmiało i niechętnie przyznam, że jestem autorem niniejszej gry. W czym leży problem ( Tu spodziewam się gromów wszelakich pod swoim adresem)? Uprzedzając fakty zdaję sobie sprawę z tego, że jakichkolwiek informacji o grze na próżno szukać, niestety nie mam na to wpływu.
Awatar użytkownika
Beti
Posty: 238
Rejestracja: 14 cze 2010, 09:48
Lokalizacja: Chorzów miasto jedno na sto

Re: Łubudubu Goblinowo

Post autor: Beti »

grałem raz i takie to nijakie

ale karty śmieszne są;)
Nie chodzi o to, żeby zmieniać świnie przy korycie.
Trzeba zabrać świniom koryto.
Awatar użytkownika
Maruda
Posty: 3
Rejestracja: 04 sie 2010, 13:37
Kontakt:

Re: Łubudubu Goblinowo

Post autor: Maruda »

Hmmm w gruncie rzeczy to gra familijna, więc w sumie trudno szukać tu niezwykle zaawansowanej mechaniki :), podejrzewam, że to jest problemem. Cieszę się, że żarty przypadły do gustu.
ODPOWIEDZ