[Krakow] Krakon 2007 - 25-28 stycznia

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
urs
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2006, 11:24
Lokalizacja: Kraków

[Krakow] Krakon 2007 - 25-28 stycznia

Post autor: urs »

Znajomy namawia mnie na odwiedzenie Krakonu w celu zagrania w kilka planszówek (nie ukrywam, że głównie Gra o Tron 8) ).

Jak wygląda możliwość pogrania w sensowne gry planszowe na Krakonach ?
Popatrzyłem na stronach krakonu - sensownej informacji brak, na forum na którym ma trwać dyskusja o krakonie widać tylko naparzanki fanów RPG i bitewniaków.

Ktoś z forumowiczów ma może jakieś informacje o Krakonie/doświadczenia z poprzednich lat ?
morciba
Posty: 381
Rejestracja: 15 lut 2006, 12:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: morciba »

Zapraszamy na cotygodniowe granie w YMCA na krowoderskiej. W każdą środę o 18. Co do GOT-a to przymierzamy się powoli do rozegrania partyjki. Może w końcu nam się uda :-)
Awatar użytkownika
Rathi
Posty: 883
Rejestracja: 04 cze 2004, 10:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Krakon 2007 - 25-28 stycznia

Post autor: Rathi »

urs pisze:Znajomy namawia mnie na odwiedzenie Krakonu w celu zagrania w kilka planszówek (nie ukrywam, że głównie Gra o Tron 8) ).
Masz/Macie swoja czy liczycie, ze bedzie w GR?
urs pisze:Jak wygląda możliwość pogrania w sensowne gry planszowe na Krakonach ?
Nie wiem jak na poprzednich Krakonach (zdaje sie, ze jeszcze nie bylem), ale na 2 innych konwentach w Krakowie w zeszlym roku (ConStar i Imladris) mozna bylo grac 24h na dobe.
Na tegorocznym Krakonie tez bedzie mozna. I jest to informacja z pierwszej reki : )
urs pisze:Popatrzyłem na stronach krakonu - sensownej informacji brak,
Pytaj tutaj.
urs pisze:na forum na którym ma trwać dyskusja o krakonie widać tylko naparzanki fanów RPG i bitewniaków.
Coz, jesli bede mial cos do powiedzenia w trakcie trwania konwentu, to na pewno nie powtorzy sie sytuacja z zeszlego roku.
urs pisze:Ktoś z forumowiczów ma może jakieś informacje o Krakonie/doświadczenia z poprzednich lat ?
Jak wyzej. Pytaj. Odpowiem.
Jesli chodzi o liste gier, to mam nadzieje, ze w najblizszym czasie sie pojawi. Dogadujemy ostatnie szczegoly.
Robert Jaskuła
Dragonus - gry planszowe, sklep i wypożyczalnia
http://dragonus.pl/
Awatar użytkownika
dewodaa
Posty: 356
Rejestracja: 12 lis 2006, 10:30
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Has thanked: 1 time

Post autor: dewodaa »

jest szansa ze uda mi sie byc na krakonie. Nie ukrywam iz glownie chodzi o planszowki. Czy lista gier na stronie jest ostateczna? Moze chcielibyscie jakies tytuly?
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Post autor: Blue »

Ja za termin to kogos chyba musze w coś kopnąć ;). Akurat jak mi sie sesja zaczyna i wszystkie egzamy na raz... tyzien pozniej bym mogl byc ;].
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

Ja na krakonie bede na 100% Jakby znalezli sie chetni to moglbym wziasc ze soba TI 3ed :>
Awatar użytkownika
dewodaa
Posty: 356
Rejestracja: 12 lis 2006, 10:30
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Has thanked: 1 time

Post autor: dewodaa »

Blue, w pelni cie popieram. Tydzien pozniej i mam ferie a tak to niewiadome jeszcze jest :)

Jervon jesli bede (a to coraz bardziej pewne jest) to bylbym chetny :)
Awatar użytkownika
Rathi
Posty: 883
Rejestracja: 04 cze 2004, 10:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Rathi »

dewodaa pisze:Czy lista gier na stronie jest ostateczna? Moze chcielibyscie jakies tytuly?
Lista jest ostateczna.
Na jakiej zasadzie mielibysmy "chciec" jakies gry?
Robert Jaskuła
Dragonus - gry planszowe, sklep i wypożyczalnia
http://dragonus.pl/
Awatar użytkownika
dewodaa
Posty: 356
Rejestracja: 12 lis 2006, 10:30
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Has thanked: 1 time

Post autor: dewodaa »

na zasadzie, jestem prawie pewny ze bede, moge wziac swoj egzemplarz, ale z tego co gadalem z Pedrakiem to chyba mozna brac swoje gry?
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Post autor: Mały brzydki pędrak »

Mnie nigdy nie wyrzucano z games roomu z powodu przynoszenia własnych gier. Ale niech się w tej kwestii wypowie autorytatywnie Rathi.
Awatar użytkownika
Rathi
Posty: 883
Rejestracja: 04 cze 2004, 10:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Rathi »

Oczywiscie, ze mozna przynosic wlasne gry.
I oczywiste, ze nie bedziemy nikogo wyrzucali.
Robert Jaskuła
Dragonus - gry planszowe, sklep i wypożyczalnia
http://dragonus.pl/
Awatar użytkownika
Rathi
Posty: 883
Rejestracja: 04 cze 2004, 10:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Rathi »

Krakon startuje juz dzisiaj!
Serdecznie zapraszam do GR na 68 godzin grania!
Robert Jaskuła
Dragonus - gry planszowe, sklep i wypożyczalnia
http://dragonus.pl/
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Post autor: Mały brzydki pędrak »

Piszę prosto z games roomu z Krakonu. Od trzech dni na dość dużej sali gimnastycznej wielki gwar i ruch. Ludzie świetnie bawią się przy planszówkach. Przez większość popołudnia przebywa tu około 50 osób. Tytułów sporo, ale brakuje sprawdzonych dobrych gier.

W tej chwili razem z Darth Stalinem toczymy rozgrywkę w "For the people II". Moja Armia Połnocnej Wirginii zostala zmuszona mimo zwyciestw do odwrotu na Richmond.
ODPOWIEDZ