Wydruk dodatków w Krakowie

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Pynio
Posty: 860
Rejestracja: 14 sty 2013, 14:16
Has thanked: 122 times
Been thanked: 114 times

Wydruk dodatków w Krakowie

Post autor: Pynio »

Czy ktoś w Krakowie może podać mi nazwę sensownego miejsca gdzie będę mógł wydrukować na dobrym papierze, w dobrej cenie wszystkie rzeczy, które są opublikowane na Portalgames.pl do Robinsona Crusoe? Chodzi także między innymi o naklejki na żetony + wydruk nowych scenariuszy.
Awatar użytkownika
FortArt
Posty: 2334
Rejestracja: 28 lis 2010, 21:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 45 times
Been thanked: 23 times
Kontakt:

Re: Wydruk dodatków w Krakowie

Post autor: FortArt »

Pynio pisze:Czy ktoś w Krakowie może podać mi nazwę sensownego miejsca gdzie będę mógł wydrukować na dobrym papierze, w dobrej cenie wszystkie rzeczy, które są opublikowane na Portalgames.pl do Robinsona Crusoe? Chodzi także między innymi o naklejki na żetony + wydruk nowych scenariuszy.
Punkt poligraficzny w przejściu podziemnym pod placem Bohaterów Getta. Nasz planszówkowy człowiek w załodze, więc wie w czym rzecz. :)
Tak, to prawda, że w planszówkach najważniejszy jest klimat - klimat planszy, pionków, żetonów, kart i kostek.
xelos80
Posty: 669
Rejestracja: 15 lis 2013, 17:33
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Wydruk dodatków w Krakowie

Post autor: xelos80 »

Dołącze się do pytania ale w Warszawie ?
Awatar użytkownika
romeck
Posty: 2875
Rejestracja: 20 sie 2009, 22:22
Lokalizacja: Warszawa / Łódź
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Wydruk dodatków w Krakowie

Post autor: romeck »

xelos80 pisze:Dołącze się do pytania ale w Warszawie ?
Top Can na Śniadeckich. Przez wiele lat drukowałem tam plakaty i byłem raczej zadowolony z efektów (fakt, że kiedyś byli czynni 24/7 nie był bez znaczenia). Z tym, że wskazuję to miejsce jako oferujące szeroki wachlarz materiałów i technik druku oraz skierowane do zwykłego klienta (nie hurtowego). Czy poradzą sobie z wydrukiem dedykowanym dla planszówek? Nie wiem. Warto się tam udać, popytać, pomęczyć. Czy są tani? Trudno mi powiedzieć, gdyż drukując tam nie patrzyłem na koszta (nie ja płaciłem).

P.S. Niech ktoś zmieni tytuł tematu na bardziej uniwersalny.
Właśnie czytasz kompletnie bezużyteczne zdanie.
Acaraje
Posty: 146
Rejestracja: 21 lip 2012, 14:04
Lokalizacja: Kraków

Re: Wydruk dodatków w Krakowie

Post autor: Acaraje »

Ja polecam Mixim na alejach 29-listopada 79 , drukowalem tam już parę rzeczy do planszowek, oraz maty do Marvel dice masters
Pynio
Posty: 860
Rejestracja: 14 sty 2013, 14:16
Has thanked: 122 times
Been thanked: 114 times

Re: Wydruk dodatków w Krakowie

Post autor: Pynio »

FortArt pisze:
Pynio pisze:Czy ktoś w Krakowie może podać mi nazwę sensownego miejsca gdzie będę mógł wydrukować na dobrym papierze, w dobrej cenie wszystkie rzeczy, które są opublikowane na Portalgames.pl do Robinsona Crusoe? Chodzi także między innymi o naklejki na żetony + wydruk nowych scenariuszy.
Punkt poligraficzny w przejściu podziemnym pod placem Bohaterów Getta. Nasz planszówkowy człowiek w załodze, więc wie w czym rzecz. :)
A jak się nazywa ta firma? :) Zadzwonię może najpierw.
Awatar użytkownika
FortArt
Posty: 2334
Rejestracja: 28 lis 2010, 21:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 45 times
Been thanked: 23 times
Kontakt:

Re: Wydruk dodatków w Krakowie

Post autor: FortArt »

Pynio pisze:
FortArt pisze: Punkt poligraficzny w przejściu podziemnym pod placem Bohaterów Getta. Nasz planszówkowy człowiek w załodze, więc wie w czym rzecz. :)
A jak się nazywa ta firma? :) Zadzwonię może najpierw.
Pojęcia nie mam, ale internet podpowiada to:
http://www.topformat.pl/index.htm
Tak, to prawda, że w planszówkach najważniejszy jest klimat - klimat planszy, pionków, żetonów, kart i kostek.
ODPOWIEDZ