Forum dla dzieci

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
cosmos
Posty: 6
Rejestracja: 29 lis 2007, 18:20
Lokalizacja: Opole

Forum dla dzieci

Post autor: cosmos »

Dzień dobry. Mam na imię Tymek i mam 9 lat. Moim tatą jest klema. Razem z nim często gram w gry planszowe. Najbardziej lubię gry przygodowe np. Descent i Arkham Horror, ale lubię też zagrać w Key Largo...

Chciałbym Was zapytać, czy Wasze dzieci też lubią grać i jakie gry lubią najbardziej :?: A może chciałyby porozmawiać o graniu i grach na tym forum? Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: mst »

Cześć Tymek,
mój syn ma na imię Mateusz, ma 7 lat i uwielbia planszówki, karcianki, zręcznościówki itp. Nie mogę go teraz poprosić o potwierdzenie ale sądzę, że najbardziej lubi Pitch Car'a, Bohnanzę, Waldschattenspiel (ta trójka gier to aktualnie zdecydowani jego faworyci), Ucieczkę z Atlantydy (Escape from Atlantis), Carcasonne, Colosseum, Niagarę. Jeśli przyjedziesz z Tatą na najbliższego Pionka to pewnie spotkacie się z Mateuszem i może w coś razem zagracie.
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Awatar użytkownika
cosmos
Posty: 6
Rejestracja: 29 lis 2007, 18:20
Lokalizacja: Opole

Post autor: cosmos »

Bardzo proszę pozdrowić Mateusza :) Będziemy na Pionku na pewno: tata, moja koleżanka Agata i ja. Bardzo się cieszę, że razem zagramy. :)
ODPOWIEDZ